Recommended Posts

3 hours ago, StunterSM said:

E jesam, cak sam i radio to. Nisam do sad naisao na komplet sve u normalne pare. Ovo moje trenutno odlicno radi, jer je ubacen modul fabricki za ipod, tako da podrzava i playliste i brze je od usb-a. 

Malo je off, ali da li znas da li moze veci dispay od navigacije da se ubaci umesto manjeg? Bez nekih prepravki ili bi moralo nesto da se cacka? 

Link to post
Share on other sites
  • Replies 401
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Onda je stvar malo drugacija, moze da se ne dodaje ali onda ide sve preko istog osiguraca. U praksi je da moze zica to sve da trpi, ali onda bi isao na osigurac od 20A a ne od 30A. Samo premostis plus na dzeku ispod sedista. Ali opet, bolje je sve namestiti kako treba, ja sam dodao bas tamo osigurace gde i treba da stoji, sa sto manje improvizacije u instalaciji. Kad imas grejace, onda ne treba da dovodis komunikaciju jer sami grejaci rade preko toga.. 🤓

Link to post
Share on other sites

Da, felna je vrhunska. Samo sto mislim da nema u 18, i ne ide mi nekako na trojku kupe. Ne znam zasto, jednostavno se linije po meni ne poklapaju, a felnu bas volim. Ipak mi je ova moja bolja. I za tu 19 otvorenu mora ozbiljna kocnica da bude, cesto izgleda smesno disk na toj felni.

Link to post
Share on other sites

18" je fabricka ugradnja te felne na 335is, bas kao na slici. 19" sam gledao na 335i e92, najvjerovatnije sa 6-tice, razmatrao da kupim ali imale su oziljke od trotoara pa sam propustio. Bolesno izgledaju, 255 na zadnjim, ofset jos veci, distanceri ne trebaju.

Link to post
Share on other sites

18ka je maksimala za Srbiju pogotovo ako se putuje u mesta gde se ne poznaje kolovoz.... Vec i tu se mnogo gubi od udobnosti a s 19kama kanda bi silene radio na mesecnom nivou uporedo sa plombama koje ispadaju :D

Link to post
Share on other sites

Stavljao sam tu foliju brusenog aluminiuma oracle milina bilo za raditi i smorilo me pa sam presvlacio u razne gluposti jos 10 puta ali mislim da ce kod tebe jako lepo da legnu, pogotovo kad lepo pogodis da sve idu u horizonstali a ne kao neki u vertikali [emoji846]


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to post
Share on other sites