e36 [Dirty Diana] 320i


Recommended Posts

  • Replies 293
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Krecu radovi...motor je napolju (morace sve da se predihtuje na istom), na limariji se vidi jasno gde je guzvano sve i sta (to se sve menja sa drugom skoljkom, instalacija je u katastrofalnom stanju stoga ukoliko neko ima kompletnu instalaciju za m50b20 sa e36ce koja nije secena, trula ili budzena nesto i zeli pedantno da je skine sa auto , neka istu ponudi...

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
1 hour ago, NikNS said:

Brate moj nacekaces se fino ali kad okrenes kljuc sve ce to pasti u zaborav. Bice to auto ipo! Svaka cast


Sent from my iPhone using Tapatalk

Nacekao sam se do sada :) Auto ce biti gotov najkasnije za mesec dana ^^

Link to post
Share on other sites

Ja sam isao kod onog limara i nikada vise. Lik em nije majstor sto se prica em sere  za trojicu :) Dva praga i dva ruba i blatobran mi radio 80 dana i uradio je nikako. Bacio sam 700e :) Ali boze ja sam bogat pa mi to nista ne znaci :P:P:P. Da sam imao vise iskustva i pameti zvao bi policiju i sve moguce inspekcije ali eto, mlad sam i nije mi se dalo bakcati sa budalom a trebao sam... Ja ne znam brate kako tebi ti limarski radovi tako napreduju lepo, pratim ovu temu i bas mi je vrh tema! Svaka cast... 

Link to post
Share on other sites

Nacekao Sam se I ja poprilicno Ali s obzirom da se posao otvorio abnormalno, izasao je I on meni u susret po pitanju finansija pa smo napravili kompromis po pitanju svega I bice dobro svima na kraju :)

Link to post
Share on other sites

Odustali smo od skidanja jer je hauba previse kriva ispod...Prethodni moler je odlicno uradio posao oko gletovanja pa se to nije primecivalo, ali kada smo skinuli bilo je kuku lele :) Ide druga hauba na auto :)

Link to post
Share on other sites
3 minutes ago, frank said:

Skidam kapu majstoru koji se prihvatio ovakvog izazova,malo je takvih,ovo mora puška da budeemoji108.png

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
 

Moglo je to mnogo brze da se uradi pa cak i bolje...u pocetku je dogovor bio samo patos a kada je to bilo gotovo onda sam odlucio da se menja prednji deo i da se farba ceo auto i kada sam kupio drugu skoljku za delove skontali smo da smo mogli nju da iskoristimo za veliki deo patosa s obzirom da je cela skoljka bila zdrava kao dren :) Iskomplikovalo se maximalno ali nisam smeo da uletim u sve odjednom zbog finansija, medjutim situacija se drasticno promenila u toku radova pa sam kasnije mogao da priustim sebi ovako nesto :)

Link to post
Share on other sites