Recommended Posts

Kako-tako moze da prodje?😀

Na zadnjoj slici sto sam postavio, meni 4-ka izgleda sjajno sa 313, bolje nego sa bilo kojim drugim modelom felni s kojima dolazi stock. Mada prihvatam da su ukusi razliciti.

Uz pogresan ET meni deluju i matoro, kao sto i jesu. Ne idu uz F3x.

Ali.pre bih i njih nego ove Mercedes like.

Edited by Delija

Pored sasvim finih OEM M Sport za F3x, ne vidim zasto biras neke trece. Al' to je samo moje subjektivno misljenje.

Recimo kolega Delijo jer mi se dopadaju vise od bilo kojih OEM sem 313. Cijenim i drugo misljenje ali obicno kupujem ono sto ja hocu 😀

I to je sasvim ok, ali nemoj da ocekujes da ce svi skociti odusevljeno na kopiju Mercedes felni na BMW-u.

Ako u USA nema izbora, onda da ga...

Edited by Delija

Da ocekujem da svi skacu odusevljeno na moj izbor?? Ovo je BMW forum i svi predstavljamo svoja vozila i dodatke i to mi je super, zato sam ovde. Meni se cini druze da ti imas neki problem. Zao mi je ako sam na neki nacin doprinjeo tome, svakako mi nije bio cilj.

Ne, derane, nego ti ocigledno imas problem kad neko kaze bilo sta protiv tvog izbora i suprotno tvom misljenju.

Ciganisi auto kineskim replikama Mercedes felni koliko god zelis, tvoja stvar.

Edited by Delija

Derane?! Stariji sam od tebe vjerovatno ali to nije vazno. Moze to i malo kulturnije da se komunicira. Elem, culi smo tvoje misljenje i to nekoliko puta, nadam se da sad mozemo dalje bez negativne energije.

Svako stavlja na svoj auto sta hoce i sta mu se svidja, znamo svi da su ukusi razliciti i uvek ce biti. Ja isto volim OEM Bmw felne, ali da se ne lazemo ima i drugih proizvodjaca felni koji imaju bolesne modele koje bi rado posedovao 😀

Vossen svakom stoji :D Nego ostace bez njih ako ima nekog vagenovca u blizini :D

ja sam furao 313 na e46 kupe, mislim da ste vec videli kako su mu stajale xD sexyyyy

20200430-121957.jpg

Mislim da ce prostor izmedju vertikalne ose ruba blatobrana i gume biti popunjen, obzirom da su nove felne 9.5 a ove 8 (oko 3.8cm razlike), a guma ce biti 255 za razliku of trenutne 225. Trebalo bi i offset od 40 da bude od pomoci jer neke OEM idu i do 47. Vidjecemo kako ce to izgledati...

Edited by Boban_m

Mnogo su lepse na autu nego na slikama, uzivaj druže!👍

Hvala druze, zadovoljan sam. Offset 35/40 je dobro pogodjen, potpuno su u ravni sa blatobranom, ni uvucene ni izbacene.

20200507-140108.jpg

U nulu, odlično, mnogo mi se dopada.

Prelepa cetvorka jos lepsi motor 😁 neka te lepo sluzi, a felne stvarno kao na mercedesu 😂😂

Zato i ima lepi motor, da bi oni u nedoumici mogli da vide onaj znak otpozadi 😁   

Ovo mi je interesantno:

f32-bmw-m4-style-grilles-01.png

Meni su top ti M grilovi,ja planiram na e46 da ih turim.

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Da grilove obavezno staviti bas su lepi, a jeftini. Ja sam to imao na mom e90 bas mi se svidelo