Drift u KG 18.10.2008.


Recommended Posts

Ewo i mene da se oglasim i da vidite bruku:

dsc01166sw4.th.jpgthpix.gif

Ali Peugeot 307 ...

A ewo je i bruka od xenona

dsc01167hy1.th.jpgthpix.gif

Znacii extra bese ... Svako ko nije bio, neka se jde iznutra! hehe! A Igoru svaka cast stvarno! Decko se potrudio na stock automobilu da napravi nesto!!! SAMO NAPREDDDD!

Link to post
Share on other sites
  • Replies 158
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Za ugradnju xenona K8000, prvo da se zahvalim glavnom majstoru Mikiju S38, jer je sve to odradio extra (za buksnice i kablove išao je do grada-TO JE DRUG), zatim i Gadži koji je asistirao. Razlika između starih od 4300 K i ovih je nebo i zemlja. Sa ovima se bukvalno vidi kao po danu.

temp.jpg

Evo šta Amerikanci predlažu da se koristi, a šta ne. Najpopularniji su 6000K i 8000K (legalni u celom SAD-u), a 10000K i 12000K, nisu pogodni za vožnju.

P.S. Da ne silazim više sa teme :) :) :drinks:

Link to post
Share on other sites

Da da...bilo je Extra!!!!Sve pohvale Igoru,pre svega,na hrabrosti a potom i na znanju! Nije ni malo lako voziti stok auto na stazi!!! Veliki pozdrav ekipi koja je dosla u KG a oni koji nisu....Sve u svemu jako lep provod za sve koji vole zvuk motora i miris spaljene gume!!!!!!!!

Link to post
Share on other sites

Mario, to si u pravu. Mi u Nišu i ekipa iz BG-a se okupljamo svake nedelje popodne. Evo večeras je bilo desetak auta. Ja sam svratio samo na koji minut, jer mi je klinac nešto bolestan. A možemo neku vikend turneju i prema vama da napravimo. :) :) :drinks:

Link to post
Share on other sites

Letos je išao predlog da se ode do Kosovske Mitrovice, da se na taj način pomogne ljudima sa KiM-a. Mogli bi da se organizujemo i da izvršimo i obilazak Graganice i Visokih Dečana. To bi značilo ljudima dole na KiM-u, medijski bi se to propratilo ( organizovali li bi Nišku TV5 ili Belee Amie), podiglo rejting kluba, a i Mi bi se lepo proveli. Za sve samo treba volja. :) :) :drinks:

Link to post
Share on other sites

bilo je super , voznja ka kragujevcu se malo otegla ali probali smo da nadoknadimo izgubljeno vreme ....

kick ... nemam reci , pokazao je svima sta znaci volja .....

mirko .... vozio si najbolje u svom zivotu , ali hvala bogu ima jos mnoooogo vremena da pokazes sta znas .....

inace je trka tekla ovako : 1 krug mirkova pobeda , , 2 krug bojanova pobeda , 3 krug mirko ima sigurnu pobedu u rukama i prvo mesto ali ..... u zadnjoj krivini se volan zakljucao ..... inace taj volan tj bravica nikad nije ni koriscena na tom autu ( kotakt i paljenje idu preko dugmica ) prosto je bas bas bas maler da se to desi u najgorem trenutku ....

Link to post
Share on other sites
bilo je super , voznja ka kragujevcu se malo otegla ali probali smo da nadoknadimo izgubljeno vreme ....

kick ... nemam reci , pokazao je svima sta znaci volja .....

mirko .... vozio si najbolje u svom zivotu , ali hvala bogu ima jos mnoooogo vremena da pokazes sta znas .....

inace je trka tekla ovako : 1 krug mirkova pobeda , , 2 krug bojanova pobeda , 3 krug mirko ima sigurnu pobedu u rukama i prvo mesto ali ..... u zadnjoj krivini se volan zakljucao ..... inace taj volan tj bravica nikad nije ni koriscena na tom autu ( kotakt i paljenje idu preko dugmica ) prosto je bas bas bas maler da se to desi u najgorem trenutku ....

Samo polako sto ti kazes ima vremena...

Kick samo napred, nadam se da ces napraviti auto za sledecu godinu pa da se vozamo!!! A i ostali koji bi probali, samo napred!!

Link to post
Share on other sites