e30 325i Coupe '88


Recommended Posts

  • Replies 252
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ma ima da bude kao baba roga!!!

Ko zna kakva mi je alfa bila moze da predpostavi kako ce ovo da izgleda... :)

Link to post
Share on other sites

Pa niko da mi napise komentar da li zna nesto o njima??

Lako cu ja da ih narucim samo da saznam da li to valja!!!

Cak sam razmisljao i o balans stanglama...,ali njih necu da diram dok ne vidim kako ce se ponasati sa oprugama i amortizerima....

Ako se i dalje byde naginjao moracemo naci neke deblje... :)

Link to post
Share on other sites

ako hoces da je pakujes ko alfu onda samo firmirano...

KW Koni Eibach Bilstein.....

...nemoj one kupus varijante, strpi se naici ce nesto !!!

Link to post
Share on other sites

ovo je ziv dokaz stare izreke ....koliko para toliko muzike .....cifra jeste malo visa ...ali auto je besprekoran .....

ps; sredjivanje kreni od volana :-)

Link to post
Share on other sites

Hmm ovaj primerak mi baš deluje očuvano :) .Vidi se da nije bio mnogo vozen,koliko je kilometara prešao?

Nego dali je ovaj auto nekada bio u vlasništvu neke ambasade?{sudeći po zadnjoj slici{CD oznaka}?}

Trebaćeš ovde da zasučeš rukave da bi od ovog auta napravio drift mašinicu :) {prvo počevši od vešanja,diffa i itd} jer auto nekako sa ovom bojom i još ovako očuvan deluje baš onako penzionerski.

Sretno sa radovima, a i sa proklizavanjem :rolleyes:

Link to post
Share on other sites

treba mu samo vesanje i diff, za pocetak dovoljno sa tim motorm, i nek vezba polako...

Link to post
Share on other sites
treba mu samo vesanje i diff, za pocetak dovoljno sa tim motorm, i nek vezba polako...

TOKYO ima doosta :) iskustva u bočnom proklizavanju.,Znam sa canoon-a

Link to post
Share on other sites

Pa sta ce mu onda coupe, i to jos sestak.... A i nick mu je TOKYO.... sta god to znacilo....

Link to post
Share on other sites

Ne znam kako da ti odgovorim a da se ne uvredis... ali mnogo ti je glupo to pitanje.... :D

Kako sta ce mi sestak pa jos kupe a i kakve veze ima nick sa bilo cime?? :)

Ovaj cu da sredim za sebe, da uzivam u njemu, to naravno ne znaci da on nece moci da se provoza po dijagonali, ali ako odlucim da se "bavim" driftom onda cemo pakovati nesto drugo.... ( kao sto [kick] kaze :) )

@///M8

Da..., auto je bio u ambasadi Austrije od 97-2001 godine kad je prodat ovom coveku od koga sam ga ja kupio, inace ambasada ga je i uvezla, ali cudi me jedna stvar, 99 i 2001 nisu hteli da ga servisiraju ovde, nego su ga vozili za Austriju i tamo radili sta god je trebalo, sve stoji u dokumentaciji!!!!

Elem...

Ceo gepek sam raskupusao do lima, sve je bilo fabricki, nikad skidano, imao sam malo strah da ce se pojaviti nesto na kosevima ali sve je kao novo, ima samo jednu zutu mrlju kod nekog srafa koji drzi zastitu lule od goriva... slikao sam pa cu postaviti veceras ako me ne bude mrzelo! :D

Znaci gepek je go ( sem akumulatora :D koji mora da stoji u njemu )

Sad je na redu kompletan enterijer!!!

Danas uspeo i da poskidam sigurnosne srafove koje je matori stavio da mu neko ne bi skinuo celicne felne... hahaha hahahaha

Svi srafovi su zapekli pa sam ih sve skinuo ocisto sa celicnom cetkom, podmazao i vratio....

Poluga je cudo... :rolleyes:

Link to post
Share on other sites

Hocu da ga ogolim, poskidam sve zute tacke i mrlje koje ima , prefarbam sajtne u boju auta, zastitim i mozda ojacam??

Videcemo vec....

WEITEC???

http://cgi.ebay.de/Weitec-Fahrwerk-Ultra-G...1QQcmdZViewItem

Ne znam za ove TA-Technix, ali uzecu ih iz inata, zato sto su dzabe, pa nek stoje ako treba... Imaju TUV a cim to imaju ne mogu biti losi, cisto me interesuje??? -60mm

http://cgi.ebay.de/TA-Technix-Sportfahrwer...1QQcmdZViewItem

Link to post
Share on other sites