e30 325i Coupe '88


Recommended Posts

Ufff...., napokon izkopah odlican primerak kockice...

88-godiste, siva metalik, dvoje vrata, prva boja, klima :) , abs, kompletan alat u gepeku :rolleyes: i tako..... :prankster2:

Limariski je pokazao na par mesta ali nista vredno pomena, to ce se odmah uraditi, a i taman da prefarbam onu fabricku crnu zastitu sto ide po sajtini i zadnjem donjem veznom limu jer mi se to ne svidja!

Menjac ide prelepo ali ima malo praznog hoda na pokrete levo-desno, nadam se da je to lako resivo???

Slike cu postaviti sutra kad bude malo svetla!

:preved:

Link to post
Share on other sites
  • Replies 252
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Napokon i ti da uzmes kocku :) zelim ti puno km

mave mi pricao u kg kako se resava taj prazan hod postavice uskoro slike kako se resava.

cekamo slike...

Link to post
Share on other sites

E pa TOKYO čestitam :) :rolleyes: :preved: .Napokon si kupio auto kojeg si dugo prizeljkivao.{Pre ovoga si imao alfu 75 3.0 koliko se sećam}.Još jednom čestitam i nek ti je sa srećom driftovanje!!!

Link to post
Share on other sites
Stvarno napokon, koliko si ga dugo trazio, verovatno da si postavio rekord :rolleyes:

Sa srecom ga vozio i gledao put kroz bocno staklo :preved:

Ih koliko je samo bilo rasprava na cannon-u :)

Link to post
Share on other sites

Hvala svima..., nisam jos stigao da uslikam par fotkica ali gledacu da to uradim koliko danas - sutra. . .

Ukratko..

Prezadovoljan sam, auto poteze odlicno, bilo je malo i "bocnih" proba ali posto je fabricko vesanje naginje se kao autobus pa cemo malo pricekati da stigne neki komplet opruga i amortizera... :pleasantry: ( Sta mislite o onom e-bay set-u koji ima da se kupi po povoljnoj ceni??)

Link to post
Share on other sites

Pa zato je i trajala potraga malo duze... :prankster2:

Gde naci 325i sa dvoja vrata koji nije farban i udaran, truo, koji je u prvoj boji i ostalo.... :pleasantry:

Evo...

222fe0.jpg

w1200.png

Link to post
Share on other sites

pa lep i ocuvan auto, kolko ja vidim, sta planiras dalje da radis?

BTW: kolko si ga platio ako nije tajna?

Link to post
Share on other sites

Planiram sve po redu....

Ali da ne nabrajam sad... neki old school tuning...

Nesto ovako na primer??? Samo sivo :pleasantry:

1111111111111nw6.jpg

w1024.png

2222222222au7.jpg

w1024.png

Link to post
Share on other sites

@[kick]

Oko 140-150 evra , samo to mi nesto jeftino???

Cena je klot 3000 plus prenos i registracija.... znaci 3500!

Nije kupljen na oglas, vec na papiric ispod brisaca, trazio mi je 3500 pre neki mesec ali sam mu spustio tih 500 zbog navedenih stvari!

Link to post
Share on other sites

ooooooooooo, cestitamooo :prankster2:

super je ochuvan auti, kao chasha je, shteta samo shto je klot shto se opreme tiche, al dobro, sve se to da staviti :D

nek ti je sa srecom, i da te sluzi brdo godina i stotina hiljada predjenih kilometara :pleasantry:

Link to post
Share on other sites