e30 325i Coupe '88


Recommended Posts

Hvala drugari... :preved:

@eone

Gume su Barum Bravuris, odnos cena kvalitet nema bolje, za 3800dindzi su do 00... :preved:

Po kisi se ponasaju i vise nego dobro.. :preved:

Evo jos koja slicica... :dance3:

aVA04er.jpg

Pqxt1Xr.jpg

Pqxt9qS.jpg

aVA0I8J.jpg

PqxtFRJ.jpg

Pqxu1j0.jpg

PqxuggS.jpg

Link to post
Share on other sites
  • Replies 252
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@kick

Kad ga spustim bice nesto ovako... :preved:

aVBNL60.jpg

aVBQafJ.jpg

@ljilja

Ne znam da li prvi deo konstatacije da shvatim kao uvredu??? :dance3:

Za ono skoro kao moj cu ti oprostiti... :preved:

btw.. Hvala.. :(

@motorsport

@bmw e36 power

Hvala takodje..., trudim se onoliko koliko vreme i novac dozvoljavaju! :preved:

Dosta je uradjeno do sad, a ima jos posla da se doteruje... :(

Link to post
Share on other sites

elem...

Malo sam sredio oprugice za slikanje....

Posto su krenule da se ljuste, ocistio sam ih i odneo na plastifikaciju, to generalno nije pametna ideja ali bar cu lepe da ih montiram. . . :rofl:

aVEZ_N9.jpg

Ovo je razlika izmedju ( fabrickih secenih za krug sigurno ako ne i vise ) i novih... :twisted:

PqCt9kr.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Kupio decko sa foruma i nije mu pasovala pa je ja odkupio.. ( ne pratis oglase :) )

Iskreno..., nije neki kvalitet ( mislim na cvrstocu ), u svakom slucaju ce dobro doci, malo ce ga ukrutiti a i lepo je kao detalj! :)

Link to post
Share on other sites

Od juce zvanicno razbijamo kamenje u bubrezima, cena se naplacuje po kilometru i stvar je dogovora... :preved:

Koska je isto montirana i legla je kao gooza na noshu sto valjda znaci da je sve na fabrickim merama!

Set Up je odlican, spustio se manje nego sto sam ocekivao ali sa obzirom da je auto za svaki dan ne bi valjalo da je nize.. ( prosao sam tu fazu i nemam vise zivaca ze preterivanje )

Ono sto mogu da kazem je da sam odusevljen Weitecom, amortizeri su kameno tvrdi i u kombinaciji sa ovim tvrdim oprugama stvarno vade kamenje iz bubrega!

Nisam slikao radove jel mi je baterija izdahnula tako da sam tu ostao uskracen!

Sve u svemu KARTING!!! :preved:

Bice jos neka slicica kada prodje ovo snezno vreme... :preved:

Link to post
Share on other sites

Covece pa hajde dodji do banjice da se upoznamo i druzimo i naravno da vidimo tvoj auto i da ti vidis nase kocke sa banjice,ako nisi upoznat mi smo kod SC Banjica svake nedelje od 19h,ocekujemo te veceras :lol2:

Link to post
Share on other sites

Hvala ljudi...., nisam odavno bio tako zadovoljan sa nekim autom ( a bilo ih je stvarno puno ), jos uvek se upoznajem sa njim i ne mogu vam opisati koliko mi se lepi za srce.... :lol2:

Ubija me ovo vreme....., so, rizla, sneg, led... da je malo lepse odmah bi izmislio neki kraci put za uzivanje!!!! :)

Sto se tice Banjice....

Svraticu obavezno, veceras na zalost necu moci jel me lepsa polovina nagazila da idemo u neke goste ali nadam se da cu sledece Nedelje biti slobodan... :)

Link to post
Share on other sites

Kad slikas PRE i POSLE, gledaj da bude isti tocak iz istog ugla, da vidno razliku, ovako se slabo primecuje.....

Lepo izgleda, verujem da je i mnogo stabilniji, ali ako je bas toliko tvrd ko sto pricas, onda tvoj koncept auta za grad otpada.....umori se covek i od tvrdoce, i glasnog auspuha, i glasne muzike.......ali samo od snage ne :lol:

Link to post
Share on other sites