NEKI CLANOVI FORUMA


Recommended Posts

NE SME NIKO DA SE LJUTI :)

NIDZA CRVENI – nestrpljiv, oslovljava me sa “gospodja Ljiljo” (kakav respect – mogu misliti), jedan od najomiljenijih likova, probni vozac mog BMWa, mogla bih da ga usvojim ;), eksplozivan sto nije u skladu sa njegovom baby facom

TITANICA – prvi probni vozac mog BMWa, prof dr za BMW, pedantan, pouzdan, fanatik, posvecen poslu i hobiju a to je BMW.

GADAFI – picajzla, uporan, inteligentan, dobar drug, strog i duhovit po potrebi, najbolje provale, konstruktivan

DRAGANCE – deluje kao da vas docekuje na noz, grdio me je kad sam se pojavila, i sve nesto kao..”bas me briga”, deluje nadrndano..onako..kako mu dodje , a u stvari, oslovljava me sa “Ljiljce”, racunajte na njega

SALE – opusten, opusten, nenametljiv, deluje uspavano, kulturan, ljubazan, odmeren

MIKI38 – energican, u akciji, brz, duhovit, veseo, stroziji na forumu nego licno, vise se ljuti na forumu nego licno, cim napise nesto ljutito vec ga prodje

SONE666 – preozbiljan, pedantan, od njega treba kupiti auto, uliva poverenje, kao povucen i kao u senci

NIRVANA – deluje nadrndano, deluje kao da mu je sve smor, deluje da se ljuti kad ga ne poslusaju (ide to sa godinama), opsiran, pravedan, nepredvidljiv – stalno iznenadjuje

DAMARUS – jedva me je svario na forumu…u fazonu “sta ces ti ovde” :), nepredvidljiv

BABIC – duhovit, opusten lik, malo nadrndan, malo rezigniran, sve ga po malo smara, sve mu je po malo dosadno, najbolje provale, osecajan

TESA – gospodin koji vozi Sedmicu, pouzdan, projektuje moguce kvarove 2 godine unapred, ja i ne pitam a on vec daje koristan odgovor, panici zbog svake sitnice a kao cool, njegov auto je moj sledeci auto

MISKO M – pazite sta pisete – hvata se za svaku rec, uvek sve gramaticki tacno, razlozno, precizno, nista ne propusta, nista ne prolazi bez komentara, deluje nadobudno, deluje incidentno a u stvari samo drcan

KLINIK – varira od velike predusetljivosti do …”ljudi, ne smarajte..”, mrzi ga da pise, mrzi ga da se ukljucuje, ne zamara se, ne rasplinjava se jer… “doci cete vi kod mene kad-tad” :)

BMW SCANER – fenomenalan lik, duhovit, dobar ortak, fanatic, trebalo bi ga imati u drustvu

RIVERMAN – opusten, prirodan, dobronameran, konstantno nasmejan, duhovit, ne zamara se glupostima, gleda uvek dobru stranu svake stvari, registruje al zaobilazi gluposti, dobrica

LEON – odlican organizator, da je sve pod kontrolom, rad-red-disciplina, deluje strogo a u stvari ljubazan, docekuje vas sa rasirenim rukama, sirok osmeh

GAGY80 – nasmejan, brz, ljubazan, predusetljiv, fenomenalan tip, super organizator, zabavan, dobrica

HERMES – preozbiljan, suzdrzan, pedantan,..”sve na svom mestu”, precizan, nema improvizacija

KICK – odusevio me na driftu u Kg, srcan

ALEXBMW – impulsivan, nestrpljiv, na prvu loptu, provocira, ne voli VLAST :) ,

BMWLOUD – super momak…sto nisam mladja bar 15tak godina ??!!??….:)

MOTORSPORT & BMW e36 POWER – duhoviti, neobavezni, uvek dobro raspolozeni, a kad se nesto radi ozbiljni, predusetljivi, dobronamerni

BMW528iA – ozbiljan i ozbiljno vas shvata, analitican, ceka povratnu informaciju, pouzdan, uvek citam sve sto on pise iako nista ne razumem :)

Azuriracu spisak s vremena na vreme :)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 167
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hahahaha ljiljo svaka cast haha bas sam se nasmejao :)

LJILJA------- Voli da se druzi sa nama,i ne zamera kada nam izleti po neka ruzna rec,i ako se trudimo da ne psujemo pred njom.... :wacko:

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Dalje...(redosled nebitan) :lol:

TRANSPORTER .. upecatljiv lik...jedan od najlepsih auta na Forumu.. Fazon: Uvek sam prvi i uvek sam u pravu...i to mu dobro lezi.... Jedino gresi kad prenosi tudje reci....Samo deluje incidentno....Duhovit, odlicne provale i ideje....Dobro ceni sta mu je korisno!!.....Kad je bio banovan ja htela da ga zovem u Dascaru pa da se tamo gadjamo viljuskama.. :D

GRUJABG .. fin, kulturan, odmeren momak..dobronameran...dobar drug..nece da je u centru paznje ..pripadnik grupe...zamerka sto je malo povodljiv...ne zaboravlja nista mada deluje detinjasto i opusteno..Primer: ."Kad se budem setio napisacu"..(onda, posle 3 dana).."Evo, setio sam se, mislim da treba ...to-i-to.. :D

TOKYO - Jedna od najlepsih kocki na Forumu...organizovan.. sistematican...prijateljski fazon...kulturan...vredan...svakoga saslusa, svakog ispostuje..Najcesci izraz "Hvala" ....extra :D

DrVELINOV - jako, jako simpatican tip...rasejan...hladnokrvan...kulturan...nista ga ne remeti, ne naseda na provokacije, sve zaobilazi bez komentara...u potrazi za svojim idealnim protokomerom omiljen mu je izraz "Slabo se mi, druze, razumemo" :)

324d (Loznica) - jedan od NAJsimpaticnijih likova...duhovit...prirodan... iskren...stalno u nekom problemu a dobija najmanje odgovara... pun ocekivanja i nade a kao da ga niko ozbiljno ne shvata... bezgranicno zahvalan za odgovor i pomoc, a kad ga neko nagazi prodje u fazonu "Ko budala? Jedinu budalu ovde koju vidim to si ti. Ne odgovaraj vise na moja pitanja i ne kvari mi temu!!!" :) :)

Link to post
Share on other sites

Dalje...(redosled bitan ) :D

Ljilja: pocela je kao i svi mi ''bmw pocetnik'' i prvim recenicom ,pretstavljanjem ''zdravo, ja sam skrozzz nova''

a sada definitivno lik koji nas totalno slama svojim analizama,statistikama,proracunima,prorocanstvima..!

Naime, izrada njeog psiholoskog profila, iziskivalo je moje POSLEDNJE ATOME MOZDANE I PARANORMALNE SNAGE !

Definitivno najkontraverznija licnost u BMW klubu...a i sire.

Ali ... Stoka ne bi bio Stoka, da i nju nije "sazvakao i procitao" kao Bukvar za 1. osnovne.

Group: Moderator: daje nam na znanje da se radi o potpuno

poremecenoj osobi.

Zasto?

MOĆ-BMW-ZENA .

Razmislite!

Konstrukcija 3 nespojiva dela.

Kako sve to spojiti a ostati normalan?

Lako!

Shizofrenija ?

Ne !

Podeljena licnost ?

Da.

inace sa briljantnim postovima koji nikoga ne ostavljaju ravnodusnim, ali totalno konfuzna u svojim namerama i ciljevima,

zavarace i najvisprenije medju vama, ali ne i mene.

Naime, njen ledeni pogled, lagani nekontrolisani pokreti ... prestravice svaku razumnu osobu, ali ne i stoku.

Ispod svega toga, nalazi se jedna uplasena i zbunjena srna koja se krije u tom monstrumu,

koja vecito ostaje ne zapazena u drustvu,tiha i povucena,nenametljiva u stanju je satima da promatra ljude koji su pored nje...

U mozgu prava revolucija, a spolja ... ledena tisina.

Namerno ne privlaci paznju ,jer joj to dopusta da bude skoncentrisana na SKENIRANJE(njenu omiljenu igru)No ...

sve to ima svoje dobre i lose strane.

Medjutim, boluje od teskog poremecaja podeljene trostruke licnosti

(lat. TRIPERUS-PERSONALIS).

Licnost br.1

- u trenucima kada se u njoj pojavi tracak sumnje, da sve nije BESPREKORNO i SAVRSENO,

pada i predaje se..

Place i cmizdri,

dozivljava totalni raspad sistema !

U tim trenucima, bez podrske ostalih clanova, bez odgovora sa neba,

sklona je suicidialnim stvarima (kao sto su brisanje postova, bezanje sa foruma ,banovi,varnovi,nova pravila...itd)

pravi KATASTROFALNE GRESKE ! Posle se kaje ... ali cesto prekasno.

Licnost br2.

- Njeno drugo lice se javlja nakon pucanja 1. licnosti (jer je ona naravno podeljena licnost - TROSTRUKO podeljena)

prestaje biti svetica i raduje se cinjenici da uskracuje svima nama,kao i novim clanovima da uce od nje taj drevni

i teski zanat i postanu ''bmw majstor''- preko noci sa preko par hiljada postova.

Licnost br3.

- Na kraju, u njoj se javlja i treca -najgora licnost ZENA!eeee tu gubi svaku kontrolu i pravi fatalne greske

svojstvene samo zenama.

Vristi i udara po tastaturi,ispusta neke neprijatne glasove,ponizava sve oko sebe i bespomucno vredja

I kada sve te krize prodju, kad se ponovo sve tri licnosti u njoj spoje ona nam podari ponovo svoje brilijantne statistike i analize izvucene iz naftalina

ali u pravom momentu.

KAO DAR SA NEBA !!!

Blista svojim punim sjajem,

ne secajuci se nicega ,totalna amnezija-anamneza

poznajuci je sada kao svoj rodjeni rog,od sada kopiram sve njene postove,statistike,analize,proracune,pretpostavke,...

sklanjam ih na sigurno mesto jer nikad se ne zna kada ce u njoj poceti da vlada trostruko podeljana licnost.

Preporuka:

-predlazem dvonedeljni tretman -svakodnevno gledanje BMW foruma vezanih ruku!!!

Nakon toga ,treba joj odvezati ruke -kako bi istresala svu tu nagomilanu energiju iz sebe,

a potom je opet vezati kako sve te postove ne bi pobrisala.

Nakon 3 godine terapije, predlazemo odlazak u Indiju i Tibet na 45 dana (uz obavezno prisustvo internet konekcije).

Tu ce steci potrebno saznanje i upoznace SAMU SEBE ! :lol:

:D

Link to post
Share on other sites

....odavno sam ja rekla da obozavam Gadafija (i to nisam obrisala) :lol: :D

....znala sam da necu proci nekaznjeno od njega :D

....u jednoj stvari pogresio, ali...muskarca uvek treba ostaviti u uverenju da je u pravu :D

Link to post
Share on other sites