NEKI CLANOVI FORUMA


Recommended Posts

update :lazy:

Izmedu 15 i 18 godina ona je kao Kina ili Iran. Razvija se vrlo brzo, ima

puno potencijala, ali je još uvek zatvorena prema strancima.

U dobi od 18-21 godine he kao Afrika ili Australija. Otkrivena dopola,

poludivlja, predivna priroda.

Izmedu 21-30 godina poput SAD-a ili Japana. Potpuno istražena, vrlo

dobro razvijena i otvorena za trgovinu, narocito s zemljama s puno novaca i

automobila.

u dobi od 30 do 35 godina je bila kao Indija ili Španija, dakle vrlo

vruca i svesna svoje lepote.

Od 35-40 godine je poput Francuske ili Argentine. Donekle je uništena

za vreme rata,ali je još uvek vrlo topla. Mesto koje svakako treba

posetiti.

u dobi od 40 do 50 godina kao Jugoslavija ili Irak. Izgubila je rat

i progone je greške iz prošlosti. Potrebna je obnova iz korena.

:)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 167
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

budućnost :lazy:

Izmedu 50 i 60 godina je poput Rusije ili Kanade. Vrlo prostrana i

tiha. Niko ne cuva granice, ali hladna klima drži potencijalne posetioce

podalje.

U dobi od 60-70 godina je kao Engleske ili Mongolije. Slavna prošlost

ali bez buducnosti.

Nakon 70-te, je poput Afganistana. Svi znaju gde je, ali nema ama baš

nikakve šanse da neko ode tamo. :)

Link to post
Share on other sites

Ljiljo jesi li ti sigurna da je ekonomija tvoje radno podrucije??? Mislim....cifre i zvezde(posto uskoro ocekujem i horoskop) jesu usko povezani ali....ma fakturisi svima izradu psiho profila pa ko ne plati odma' na sud!! :):):) A ko ima slabo srce neka se drzi za volan da ne padne!!!:preved::):D

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Dalje...

KOLIBARKA…..opsiran, …pise u fazonu “uvod-razrada-zakljucak”…u svakom trenutku mora da zna s kim-sta-kako-i koliko da racuna….ozbiljan, preozbiljan… …dobronameran…konstruktivan….formalista….. svaki post na svom mestu …kad se udubite u pricu sticete poverenje u njega…

MISHAE34 – nestasan, brzoplet, povodljiv, lako se vezuje, lako se otvara …emotivac…velikodusan…sve daje za drustvo …

TANJA – zena (samo je to dovoljno)…pouzdana, ozbiljna, fenomenalan smisao za humor i to na svoj racun…

BMW 2002 – ozbiljan, uporan, ambiciozan, ne zanosi se, realan, atipican, u fazonu korak-po-korak, stalozen, dobar organizator……

Link to post
Share on other sites

lelele,znaci mogu da se zenim,pod uslovom da me ova sadasnja ostavi........nisam ja te srece

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

...citam ovo ponovo..i sigurna sam da nisam nigde pogresila...tj..nisam ni-kod-koga mnoogo omanula.. :(

Dalje...

Evo nesto za naseg pocasnog clana ...za jubilarni rodjendan :)

DALIBOR ZG ... deluje hladno, proracunato, preozbiljno, sterilno, egocentricno....u stvari, najstariji je pa se pravi vazan....:dirol:... onda iznenadno detinjast....neko bi rekao da je razmazen ...a neko da ugadja sebi.....malo detinjastog zadrzano u sebi deluje sharmantno, dok u suprotnom deluje egzibicionisticki....

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

NAJ – NAJ u 2009…..(neki od…)

Najveci investitor - DaliborZg, Gadafi

Najbolji fotograf - Transporter, Motorsport, Gadafi, FrankyBMW

Najmladji, Najnepoverljiviji – GrujaBg

Najmladji, Najnestrpljiviji - ZeljkoSrb

Najmladji, Najraspolozeniji – AndrejaM

Najljubazniji – drVelinov

Najhladnokrvniji – 325ixA, Babic

Najorganizovaniji – Leon63, Transporter, Tokyo

Najzaposleniji – Klinik

Najveci prodavac - Misic

Najveci kupac - Misic

Najkontraverzniji - Misic

Naj kritika – MiskoM, Misic, GrujaBg

Najneshvaceniji - Dre

NajTopicBreaker - Ljilja

Link to post
Share on other sites

ZELJKOSRB

znaaaci - extra...fenomenalan...najmladji, nestrpljiv, uporan, fanatik, extra duhovit...ne da se, ne popusta.....hoce sad i hoce sve i zna sta hoce....Pitanje je koliko ga drzi interesovanje (strast) za necim ... al dok ga drzi ... gura do kraja...

Pokvario centralnu bravu i ""..evo sad sam se tek vratio iz garaze. popizdeo sam skroz!!! ceo dan sam u garazi, nisam nista ni jeo ni pio, samo sam se karao sa jebenim vratima, i kad sam popizdeo skroz, uzeo brusilicu, i isekao bravu u kocku i otvorio vrata""" :)

Link to post
Share on other sites

Lagaaaaano momci.....laaaaagano.....

Hajmo dalje u analizu... ;)

IGA

Odmeren, pouzdan, ozbiljan, korektan, prijateljski raspolozen, deluje neupadljivo ali svaka rec je na svom mestu....konstruktivan....pojavljuje se kad je najpotrebniji...

Link to post
Share on other sites
Jel se to na mene odnosi??? .....

ma bre... ...Evo, ovo se na Tebe odnosi: ;)

SALE335

Nesto na temu polovnih kedera: Nije se javio kada je dogovoreno -> moze da znaci da je nepouzdan, nonsalantan, neobavezan…..ILI: Nije se namerno javio –> znaci da zna da su mu kederi losi i blam mu je da ih uvali (samokritican, korektan)…ili…nije mu blam da ih uvali nego mu je smor da se preganja i ubedjuje sa buducim korisnikom losih kedera…(izbegava rizik, nepotrebnu pricu i konfrontacije, bira laksu varijantu)

A inace..…brz i impulsivan…a posle mu je zao… :)

Link to post
Share on other sites

premalo informacija(ipak je ovo forum, imas vremena na pretek da razmislis, napises i obrises i oslobodjen si mogucih predrasuda koje mogu da nastanu fizickim kontaktom) za bilo kakvu ozbiljniju analizu, ali kao zezanje, ekstra fora. za mene moze sve da se kaze, ali da sam hladokrvan, nikako.

Link to post
Share on other sites
premalo informacija(ipak je ovo forum, imas vremena na pretek da razmislis, napises i obrises i oslobodjen si mogucih predrasuda koje mogu da nastanu fizickim kontaktom.....

.... za mene moze sve da se kaze, ali da sam hladokrvan, nikako.

;)

325ixA

E..vidi…recimo da se moze osetiti ko prvo razmisli, pa napise, pa obrise, pa opet napise itd…Npr: po nacinu pisanja (nacin reakcije, izrazavanje), po naknadnom menjaju stava ili raspolozenja (gore-dole), po broju gresaka u kucanju (nije procitao ono sto je napisao, ili nije mu bitno) itd…

Za tebe zaista ne znam da li si ti uzivo hladnokrvan ali si sigurno jedan od onih koji su se iznervirali mnoogo puta ali si, recimo, razmislio, spustio loptu, i napisao neku razumnu-stalozenu recenicu….To na forumu deluje recimo “hladnokrvno”….A priznaj da bi stvaaarno pretenciozno bilo da sam napisala ‘Najrazumniji ili najstalozeniji”....lakse je bilo napisati “najhladnokrvniji”…je taj-i-taj..

Oni koje sam uzivo srela a znam ih sa foruma – u vecini slucajeva su potvrdili svojim ponasanjem moje misljenje koje sam imala pre toga…

Moje misljenje manje-vise i nije bitno.....shvati(te) ovo samo kao foru.... :)

Link to post
Share on other sites

LJiljo, a da ti ipak otvoris privatnu ordinaciju :P , musterija koliko hoces,

Link to post
Share on other sites

Moram priznati da sam prizeljkivao analizu ali nisam ni sanjao da sam ostavio tako dobar utisak, hvala Ljiljo a hvala i tebi Leone. A vi sto vam ne odgovara, ne znam sta trazite ovde kad ima onaj bolji klub sa boljim forumom. Mene da ovako maltretiraju ko vas ja bih odavno otisao.

Link to post
Share on other sites