NEKI CLANOVI FORUMA


Recommended Posts

  • Replies 167
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ne talasaj Misicu, ti si bio najglasniji u pljuvanju ovog foruma i hvaljenju onog drugog tok nisu svoju "demokratiju" pokazali na tebi i sad si opet ovde i nama je svima drago sto si tu. Mislim da to dovoljno govori o ovom forumu. Ljiljo izvini za off i slobodno obrisi sve sto sam napisao ako smatras da je glupo, neumesno, nepotrebno......

Link to post
Share on other sites

da prostis, misljenje je kao dupe, svako ima jedno svoje. misljenje je kada to izneses jednom, ali kad ponavljas stalno, onda to vise nije iznosenje misljenja vec ubedjivanje. administratori i moderatori su tu da prave red i odlucuju ko ce pisati na forumu a ne ti i ja.

Link to post
Share on other sites

Ali isto tako ja biram da ne budem pasivni posmatrac jer mi smeta saka stalno nezadovoljnih koja pravi pometnju i ponavljam jos jednom, kome se ne svidja, izbor je lak...

Link to post
Share on other sites
Ne talasaj Misicu, ti si bio najglasniji u pljuvanju ovog foruma i hvaljenju onog drugog tok nisu svoju "demokratiju" pokazali na tebi i sad si opet ovde i nama je svima drago sto si tu. Mislim da to dovoljno govori o ovom forumu. Ljiljo izvini za off i slobodno obrisi sve sto sam napisao ako smatras da je glupo, neumesno, nepotrebno......

Kao prvo ja nikada nisam hvalio onaj forum, od samog početka sam ga smatrao smećem jer je Dire pre svega i pre svih tamo okupio majmune.

Bole me baš k***c ko će da se nađe prozvanim mojim rečima, a ti pošto se praviš pametan daj mi nađi gde sam ja hvalio onaj drugi forum?

Lično me je dire zivkao telefonom i pitao zašto neću ništa da pišem, što sam pasivan itd, a posle me zvao i pitao koji mi je k***c, što se tako ponašam prema ljudima tamo itd.

Da ne budeš više u zabludi, nije tamo nikakva "moja demokratija" pokazana na meni, već da bi izbegao slom živaca i da ne bi u 3 ujutru išao u 37 blok da otkinem glavu jednom malom pederu, sam sam tražio od direta da mi se nalog izbriše. Nalog mi je obrisan ujutru, kako sam čuo, a ja se nikada nisam tamo više pojavio da bilo koju temu gledam ili slično ni pod nekim drugim nick-om, jer imam samo jedan jedini i za razliku od svih pički i poltrona koji moraju da se redom uvlače u dupe koje kakvim vlastima na bilo kakvom forumu, ja govorim samo istinu. To što se ona ne sviđa ljudima, zabole me k***c.

Kad smo kod ovog foruma, i kod toga da li je nekome drago ili nije, za sve to mi se jebe. Ovaj forum ima iste mane kao i onaj drugi, samo se razlikuje u tome što podguzne muve koje čine okosnicu, tamo imaju karakter bivših ovdašnjih.

Pitaju me ljudi često ovde i tamo dok sam bio koji je moj problem, što napušavam ljude itd, pa evo odgovora:

Ide mi na k***c njihova snishodljivost, poniznost, licemerje i bezmudost, što se pre svega ogleda u tome što ne smeju da izbace istinu na površinu.

To što neko nešto ne zna, nikada nije stvar oko koje bi se ja smejao nekome, tako da je svo moje drkanje pojedinaca usmereno na njih kao "ljude" i ličnosti, a ne na njihovu upućenost. Kako je i sama Ljilja rekla, o svakome se može izgraditi prilično tačan utisak čitajući sve njegove postove i celu pojavu na nekom mestu, što je u ovom slučaj forum, tako da je to objašnjenje mojih obraćanja nekim ljudima, a ni za koga se nisam bez veze zakačio.

Svako ima neki svoj interes ovde, moj konkretno je 80% baziran na kupovinu (da brže nađem šta mi treba) 10% na prodaju i 10% na ostalo, a da čujem Vas koji se kunete u razne kutove da li smete da kažete koji su Vaši interesi?

Link to post
Share on other sites

Tu sam zato sto volim, zato sto tu imam drugare, zato sto mogu da dobijem informaciju, zato mi i smeta kad neko sipa otrov po forumu. Ja mislim da je ovaj forum dobar i da je potreban mnogima i da treba da ga svi zajedno pravimo jos boljim a ne da bacamo prozivke. I ja sam bio banovan jer sam stao na Batinu stranu kad mu je jedan od moderatora uputio pretnju tipa "nemoj da te crnogorac banuje" i dalje mislim da sam bio u pravu i da jos nisam dobio izvinjenje ali necu sad ko neprcana tinejdzerka da cekam svaki post onog ako me banovao i da ga prozivam. Presao sam preko toga, sto ne znaci da cu i sledeci put ali ako ne predjem, necu da zracim druge nego cu da zaboravim da ovaj forum postoji i kraj.

Link to post
Share on other sites
...i nama je svima drago sto si tu....
Kad smo kod ovog foruma, i kod toga da li je nekome drago ili nije, za sve to mi se jebe....

Za Misica ...(i ostale koji mogu sebe da nadju u tome) :

Ne znam cemu i dalje takva drcnost kada ti Covek kaze neku Ok (da ne kazem, lepu) stvar (a Iga je extra tip)…..I cemu stalno primecivanje loseg a o dobroj stvari reci “je*e mi se”…

Pa kada ti neko kaze “drago mi je sto si tu”…prevali preko jezika ”OK, hvala”…a onda nastavi tamo gde si stao (sa kritikama)….

E, da umalo da zaboravim…..i meni je drago sto si tu (sve ove godine)… :(

Link to post
Share on other sites
Ali isto tako ja biram da ne budem pasivni posmatrac jer mi smeta saka stalno nezadovoljnih koja pravi pometnju i ponavljam jos jednom, kome se ne svidja, izbor je lak...

Podrzavam te potpuno,to sam ja mnogo puta rekao,Iga je uvek bio extra drugar,i to sto je Ljilja napisala za njega je 100% tacno,ja stojim iza toga

Link to post
Share on other sites

eh tacno sam znao ljiljo da ces da izbrises sve ali bilo lepo dok je trajalo.... naravno izvinjavam se na takvom pisanju ali mrzim kad je neko jak na tastaturi.... a izvini molim te sto je sramota... ???? JEL SRAMOTA KAD ISTINA I REALNOST IZLAZE NA VIDELO A NE LAŽI I ZABLUDE?????

Link to post
Share on other sites

Poshto vidim da ovde ima pametnih ljudi, moram da pitam neshto. Mnogi mi govore da sam lud, mada to je pochelo od kada sam dobio vozachku. U pochetku je to samo bila mama, onda tata i ostali chlanovi porodice, kako me vide da sedam u auto pochnu da se krste. Sada je postalo prilichno ozbiljno, teshka depresija u koju sam upao posle udesa sa mojim najdrazhim autom prolazi, ali sada mi i devojka sve uchestalije govori da sam lud (pare za letovanje otishle na viljushke i amortizere ;) ) E sada mi treba vashe struchno misljenje, jesam li ja lud ili shta?

Link to post
Share on other sites
eh tacno sam znao ljiljo da ces da izbrises sve ali bilo lepo dok je trajalo.... naravno izvinjavam se na takvom pisanju ali mrzim kad je neko jak na tastaturi.... a izvini molim te sto je sramota... ???? JEL SRAMOTA KAD ISTINA I REALNOST IZLAZE NA VIDELO A NE LAŽI I ZABLUDE?????

Sramota je ono psovanje koje je editovano i izbrisano iz tvog prvog posta... Izvinjavam se ostalima koji nisu duzni to da citaju a citali su...

Za sve ostalo sto ti je nejasno obrati mi se na PM - svaki dogovor je moguc! ;)

p.s.

Psovanje, vredjanje, rasprave, provociranje i pretnje izmedju vas ostavite za phone, mail, livadu, ulicu....U suprotnom "jaki ste na tastaturi" ali ste slabi frajeri.....Pa sad vidi(te) sta vam je bitnije... ;)

Nekima ide u prilog sto im brisem neumesne postove - upravo iz razloga da ne ispadne da su "jaki na tastaturi" ...

Link to post
Share on other sites
.... ali sada mi i devojka sve uchestalije govori da sam lud (pare za letovanje otishle na viljushke i amortizere ;) ) E sada mi treba vashe struchno misljenje, jesam li ja lud ili shta?

ako je samo odmahnula rukom i rekla da si lud - ti si onda srecan covek ;)

a inace....jesi lud ! Nije strucno misljenje nego ...cisto da stanem na zensku stranu :)

Link to post
Share on other sites

Auuu....LJudi sta ce vam sve ovo??? LJilja je samo uspela da napravi lepu salu sa ovom temom.O tome ko je kakv, 'ajde da pricamo u nekoj kafani,na nekom parkingu.....Odavde znam puno ljudi i ne vidim da mi je od toga lose ;) Licno meni,ovo je samo nacin da se organizuje ono sto je u stvari i sustina-UPOZNAVANJE I DRUZENJE,i da se lakse rese problemi sa autima.U svakom slucaju...ako jednog dana ovaj forum i ne bude postajao,a iskreno se nadam da ce trajati vecno,ja cu i dalje sa nekim ljudima ici na skupove,u kafane,diskoteke,rostiljana,traziti i nalaziti delove i voziti BMW-e!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;)

Link to post
Share on other sites

Hvala Ljiljo za mishljenje, a skroz podrzavam gagija, svi koji su "oshtri na tastaturi" neka izadju na ulicu i biju se. Ovo je lep forum, i teme su lepe, nemoj te da nam kvarite nas forum... Ajmo u kafanu da se napijemo i svi cemo biti dobri drugovi ;)

Link to post
Share on other sites

uff....kako je moguce da sam ovog Coveka propustila do sada :

VANYONNI

Jedan od najlepsih automobila na Forumu….uporan i dosledan.. …dokazuje da je moguca kreativnost i na “fabrickoj” varijanti….odmeren, ukljucuje se u ono sto zna i sto ga interesuje..…konzervativan i stalozen ali daleko od sterilnosti, dosade i stereotipa…istancan osecaj za humor….u poslu kreativan, pedantan, pouzdan, ima inicijativu…..nigde ne zuri – svuda stize…

Link to post
Share on other sites

Ubacio svoja 3 extra auta...i izgovorio 3-4 shture recenice do sada... :) :

ERNEST

Suzdrzani posmatrac (kao, dosadno mu je)....nepoverljiv....arogantan....deluje rezervisano....iskusan & pravi se vazan....koncizan, strucan....dobar organizator, shmeker.....cesta misao “sve sam ovo odaavno prosao”

Link to post
Share on other sites

:) :D Ljiljo bravo......

a ovo ostalo...no koment...ruzno je da se po forumski pjujemo/te.. ni ja vjerovatno (nije sigurno) nisam vise na (necu reci onom jer je taj izraz odvratan) maniji iako sam jos uvjek supermod ali necu nikad reci za forum nista lose niti za upravu..to sto neki clanovi prave atmosferu koja se meni ne sviđa to je drugo (niti cu imenovati te clanove)

Spika između ljudi na nasim forumima i na Hr,Slo,germ,sad........ je nebo i zemlja....necu dalje odo ja u off....a i pocinjem da se nerviram.

događaj koji opisuje mene:

nađem psa lutalicu na -20 koji jedva daje znake zivota od promrzlosti,unesemo (ja i zena ) ga onako prljavo i punog buva u kucu iza sporeta u dnevnom boravku,damo mu tople hrane,i pokrijemo ga,stavimo ispod njega stiropor 10cm....bio je tu 6 sati i onda smo ga pustili,sad cuva firmu,kucu....ne odvaja se od nas...

poenta...nije fora sto sam mu pomogao nego sto ga nisam šutnuo i dokrajcio

Steta sto nisam cesce ovde da vidim moju analizu :D

Link to post
Share on other sites