NEKI CLANOVI FORUMA


Recommended Posts

  • Replies 167
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

oticicemo u off... Ljiljo ne zelis to sigurno jer ce se onda pojaviti nicim uvrjeđeni,prozvani i isprovocirani 18godisnjaci a posto na ovom forumu ne mogu sam sebi dati ban (kao sto sam na maniji) bolje da ne zakuvavm.

samo cu reci ovo:

ako je neko pitao gdje se sipa voda za brisace ima da mu se objasni slikovito i to u boji a ne da ga se podjebava i omalovazava.... da ne spominjem krupnije stvari od sipanja vode,ljudi dođu na ovakve sajtove ne da citaju viceve od autora sa visokim unutrasnjim egom nego da nesto nauce.Najgore sto sam uz takve egoiste uhvatio sam sebe kako podbadam i podjebavam ljude koji su u neobranom grozđu.

evo ovom prilikom se izvinjavam ako sam prema nekom bio negativan samo zato jer nezna nesto sto ja znam.

nece se vise nikad ponoviti

Link to post
Share on other sites
Ovde ima i tajnih službi?

Izvinite nisam vas pozno!

...kako to da ga nisam spomenula do sada : :D

///MISIC

Ostavio sve bez teksta kada se pojavio sa svojim autom (sta li nam sad sprema :D )...Iskljuciv, netolerantan, kontraverzan - varijacije izmedju najboljih provala, saveta i diskusija do najvecih kritika i hmm..uvreda ....u stalnoj potrazi za idealnim motorom i majstorom...strucan...duhovit....ne rasplinjava se....perfekcionista....individualac....strastven - impulsivan...dosadne su mu (ili zakomplikuje) jednostavne stvari, bira tezi put i kada uspe - ne mozete doci do reci od njega...omiljena recenica "ti si slucaj za posmatranje" & "vecu glupost nisam cuo" ...

Link to post
Share on other sites

Ovo je (bar meni tako izgleda) najbolji i najkorisniji forum... pored toga gdje se sipa tecnost za soferku ili koje ulje za koji motor naucismo i neke druge vazne stvari o onom dobrom i losem u nama, ko ne prihvata kritiku ostao je isti.

P.S. Ljiljo stvarno si jako vazan zacin ovom forumu.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
a mene zivo zanima sta lilja misli o meni ali bassssss :D

1. Ne znam sta da mislim, obicno ne citam oglase na ovom forumu …

2. Mislim da si lik sa najvise obrisanih postova…zato i nemam neko misljenje …

3. Obicno pisem analize ljudi koji su mi extra simpaticni …

Eeee……ovo gore je bilo zezanje ..a sad stvarno: :good:

Ti si meni krajnje simpatican lik, opushten, nonshalantan, iako poprilicno nezainteresovan za pricu ovde..…za nekog incidentan, za mene ok…samo ne mogu da provalim jel si “incidentan” zezanja radi ili imas svoj licni problem sa nekima odavde.….

Meni se na ovom forumu niko licno nije zamerio…zato su meni svi likovi vrlo, vrlo OK (naravno da imam favorite)…A kada mi se bez povoda neko zameri onda to resavam u 4 oka i onda TAJ od blama prelazi na drugu stranu ulice kada me vidi :lol: (ovo moze da posluzi kao preporuka)

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
...kako to da ga nisam spomenula do sada : :)

///MISIC

Ostavio sve bez teksta kada se pojavio sa svojim autom (sta li nam sad sprema :preved: )...Iskljuciv, netolerantan, kontraverzan - varijacije izmedju najboljih provala, saveta i diskusija do najvecih kritika .....

......................

Hmmm...ne mogu a da ne kazem da...

....///Misic Dusan mi nedostaje na forumu.....duhovit, nepredvidljiv, zna sta hoce i do toga dolazi po svaku cenu...

A lepo sam mu napisala da mi je drago sto je ovde....on to nije napisao ali je opet pomislio (ma *ebe mi se)...bas u njegovom fazonu... :preved:

Ljutiti i iskljucivi Misic.... :preved:

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...

...onoliko koliko JA mogu da ocenim i da preporucim (valjda mogu :dance3:...... :

Covek se zove Mirsad Atic - nick je M54

nadjite neki njegov post i pored avatara kliknite na "find member's posts"......

..opsirni komentari, konsultacije, pomoc....sa podacima, izvorima, linkovima, slikama...zivotno....vrlo, vrlo korisno, vrlo zanimljivo..

...SVAKA CAST ! :huh:

Link to post
Share on other sites

OK…..Nesto slicno vazi i za :

Mirko Fabri…nick je “bmw e30 drifter”

Za sve sto ne znate sami ili neko drugi ne zna ili nece – to zna i hoce Mirko Fabri – E30drifter (tako kazu razni)

to je sto se tice delova i popravki…

A sto se tice komunikacije – odmeren i lep osecaj za humor…i odlicno zna da oceni kada da spusti loptu …:lol:

Link to post
Share on other sites
OK…..Nesto slicno vazi i za :

Mirko Fabri…nick je “bmw e30 drifter”

Za sve sto ne znate sami ili neko drugi ne zna ili nece – to zna i hoce Mirko Fabri – E30drifter (tako kazu razni)

to je sto se tice delova i popravki…

A sto se tice komunikacije – odmeren i lep osecaj za humor…i odlicno zna da oceni kada da spusti loptu …:lol:

pocrveneo sam... :prankster2:

Link to post
Share on other sites

...i opet....Mirko iz Loznice - nick 324d

324d (Loznica) - jedan od NAJsimpaticnijih likova...duhovit...prirodan... iskren...stalno u nekom problemu a dobija najmanje odgovara... pun ocekivanja i nade a kao da ga niko ozbiljno ne shvata... bezgranicno zahvalan za odgovor i pomoc, a kad ga neko nagazi prodje u fazonu "Ko budala? Jedinu budalu ovde koju vidim to si ti. Ne odgovaraj vise na moja pitanja i ne kvari mi temu!!!" :dance3: :)

kao i :

Ti leon nisi bas dobar... reci ljudima sta si mi nudio za 50e.. retrovizor sa grejacem za 20e koji mi ne treba, i neki protokomer ili sta vec koji nigde ne pise da mi treba... OVOLIKIE BROJEVE I SLOVA NE VIDIS 324d

Ne ometaj temu iako si moderator...

znaci - covek je precizan i ...vodite racuna kada mu odgovarate :)

Link to post
Share on other sites

Da, M54 je stvarno pravi naucnik u odnosu na nas majstorcine, nije cudo sto ste pitali koliko ima godina i da li je ozenjen :)

Salim se, uzevsi u obzir da vokabular prosecnog tinejdzera sadrzi cca (sto bi rekao scanner :prankster2: ) 17 reci sa ne vise od 6 slogova :D , njegovi postovi su stvarno pravo osvezenje, opsirni, a i precizni, puni korisnih podataka :D

Link to post
Share on other sites

Eh, dragi moj dobri duše Caspere, bilo bi lepo kad bih ja bio tinejdžer...

Samo, u tu "klasu" odavno ne mogu da se kvalifikujem pošto sam '76. godište... :prankster2:

Link to post
Share on other sites
Drago mi je ako neko primećuje moj i trud sličnih entuzijasta na forumu...

:D

...uvek ...

Eh, dragi moj dobri duše Caspere, bilo bi lepo kad bih ja bio tinejdžer...

Samo, u tu "klasu" odavno ne mogu da se kvalifikujem pošto sam '76. godište... :prankster2:

...'76.?? ...sitnica.... :D i jos jednom : Svaka cast !

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Od koga treba kupiti auto:

..ajd, ovako, na blic (zezanja radi) :

- Hermes

- Sicko

- Gadafi

- Tesa

- Leon63

- Transporter

- Tokyo

- BMW 2002

- Iga

- Ernest

- Vanyonni

...sto ne znaci da od drugih ne treba kupiti auto :pleasantry:

Link to post
Share on other sites

Hahahaha

Hermes je postao styler samo da znate. Mehanika, motor i te stvari na autu ga vise ne zanimaju...

:pleasantry: :rolleyes: :preved: :D :D :D :lol: :lol: :D :D :D :D :P :P :P :P :P :P :P :D :D :D :D :D

Link to post
Share on other sites