Recommended Posts

Kao prvo da ti čestitam na izboru, uzeo si auto kakav sam ja hteo :)

Dobrodošao u DIZEL familiju.

Može da kaže ko šta oće ali videćeš šta je dizelana, milina božija i što je najvažnije nemaš više potrebe da se raspravljaš o pitanju BENZIN ili GAS :(

Javi se da ti nabavim dizela po 40din. hehehe :D

Jedva čekam da ga vidim uživo. :D

Link to post
Share on other sites

Sad si Crni Nidza :D pa josh i dizelash :) ! I josh sledeci auto da ti bude neka sedmica V12 i to na plin pa da ovo u potpisu promenish u "ubijam BMW trojke" :) Shalim se rodjeni,auto ti je predobar i svaka chast na njemu mada znash koliko ja volim ove kockaste.. Ako ti nije bash frka za lovu sachuvaj i Crvenog bre da ti ne bude zao posle. Nece ti biti prvi put da imash dva auta :P Aj javljaj se kad budesh imao vremena pa da se provozamo malo u novajliji da vidimo oce li "po prechke" zeldi zvani Tds! Ovako na slikama auto ti je "mrak"!

Link to post
Share on other sites

Ma ide zeldi kao lud,ja mogu da posvedocim iz prve ruke...

Jedino sto ce nas dragi Nidza da dobije morsku bolest od ,,tvrdog" ogibljenja... :P :)

Link to post
Share on other sites

Bejase komentar da Nidza crveni prelazi u crne, druze ja placam farbanje pa da mu damo po neki krug, pa ako nas policija bude zaustavila, sredicu vec to nekako. Nidza je sa razlogom kupio veci auto i "sporiji". Dobar, auto, dobar. Dodji do KSa da ga isprobamo malo.

Link to post
Share on other sites
  • 3 years later...

Nadam se da vlasnik teme neć da se ljuti ,ako se ne varam to je ovaj auto,kod druga je sad,svaki dan se vozi i idalje ide ko zmaj :dance3:

Pa sta ocekujes drugo od BMW-a ;) :dance3:

uzgred dobra tablica he he prozor kvari fotku ;)

Link to post
Share on other sites

Ma fotku kvari ovaj digitron od mobilnog :angry: ,inače svaki dan idemo sa njim na posao,oduševljava me obrtni moment koji ima ovaj motor.Zimus je potuko sve zablude o zadnjoj vuči i snegu onih pametnjakovića koji su jedino biciklu sa zadnjom vučom vozili :D

Link to post
Share on other sites

,inače svaki dan idemo sa njim na posao,oduševljava me obrtni moment koji ima ovaj motor.Zimus je potuko sve zablude o zadnjoj vuči i snegu onih pametnjakovića koji su jedino biciklu sa zadnjom vučom vozili :D

PA zimska guma u kombinaciji sa sperom i nema problema.

Link to post
Share on other sites