Recommended Posts

  • Replies 106
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a kad iz sporedne ulazis u glavnu ulicu u zutu traku a niko te ne pusta - sta onda?

e sad me zanima na kojoj udaljenosti kamere mogu snimiti tablice...?

konkretno, kamera je na NBG u Mihajla Pupina, a kod Helenik pumpe se ulazi u zutu traku i promet je veliki...

Link to post
Share on other sites

Ljiljo nema ti druge...

Sirena po mogucstvu kamionska i pun gas, jos kad vide da si devojcica, svak ce da se skloni :spruce_up:

Link to post
Share on other sites

ja tek sad vidim da se ove mape mogu uvelicati...moze se videti na kojoj se banderi nalazi kamera :)

videla sam kameru !!! :)

Bgd...zakacena na semafor u bul.Nikole Tesle pored TC Usce....nemojte se zezati da tu prolazite na zuto ili skrecete bez uslovnog zelenog...:)

Link to post
Share on other sites

konkretno, kamera je na NBG u Mihajla Pupina, a kod Helenik pumpe se ulazi u zutu traku i promet je veliki...

dosla sam do inteligentnog zakljucka :)....zutom trakom se moze samo cela 2 metra do ukljucenja...ako je promet veliki ne mozete u zutoj cekati da vas neko pusti...itd

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Jel stigla nekom kazna na ad na kraju ?

ja sam ti rekao da jeste. Sto pitas, koliko znam ti jos nemas dozvolu??

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Brzinu snimaju u Bulevaru Mihajla Pupina kod SIV-a..u pravcu centra, imas vidno istaknute kamere iznad saobracajnih traka. Takodje na isti fazon imas kamere na mostu gazela u pravcu Nisa...

To su jedina dva mesta, koja sam ja izvalio, ostale su za zutu traku i crveno svetlo..

Mada sam ja "jurio" na oba mesta, i nije mi nista stiglo...

Link to post
Share on other sites