realna potrosnja ?


Recommended Posts

odradicu servis ovih dana. pa cu da vidim kako je. ako opet trosi puno. teram u servis da pregledaju gas.

da nemam ovaj plin, ugradio bih odma sekvent. a ovako da ovaj bacam i kupujem sekvent. ne pada mi napamet.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 163
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pardon jedna nula je viska. znaci sa 16l sam napravio 100km. po gradu. mesovite voznje. jel to normalna, ili treba da bude jos manja potrosnja?

da kazem, nisam ni radio jos servis, ni svecice dirao. samo sam malo odvrco i zavrco gas...

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

e sad meni to opet nje jasno. u cemu je fora. imamo isti auto. obican plin imas i ti i ja. a predjes dosta vise od mene. u cemu je fora? plin je nastelovan kod mene...

Link to post
Share on other sites

druze citam ovo vec duze vreme,generalno ne znam zasto kupujete te usisivace 1.6,1.8,da bi ustedeli?Pa taj tvoj trosi kao moj 325i e36 pa ti vidi sta si ustedeo.Bez uvrede!

Link to post
Share on other sites

a koliko je registracija za 325, 328.... a koliko za ovaj moj prdavac od 1,8 kubika?

i sta da sam uzeo 325 i da sam se vozio ko covek... registracija bi ga pojela za 4 godine. i gde je tu racunica?

Link to post
Share on other sites

pa ja sam od tih sto se hvataju za glavu... voleo bih da je masina u ovom mom 2.5 ili vise... ali reg jebe. a stim sto kazes da se vodi na 2.0 to je druga prica...

Link to post
Share on other sites

kada sam uzimao auto,trazio sam auto u odlicnom stanju za neke normalne novce,i nasao sam ovaj,jbg i ja bi voleo da je 6ak,ali naspram mogucnosti sam uzeo najbolje sto sam mogao.

elem da se vratimo na temu

zeljko ne znam sta da ti kazem, mislim da nije dobro nastelovan,mozda isparivac nije u redu,mozda su membrane lose pa trosi vise.

Link to post
Share on other sites

motor postigne temperaturu znaci na tabli stoji na srdini. to podigne za nekih par minuta od kad upalim auto, a bude hladan skroz.

filter vazduha deluje cist, ali je za menjanje. servis jos nisam uradio.

Link to post
Share on other sites

ono sto ti je receno cim si kupio auto,u nekoj temi

znaci zameni filter vazduha i svecice,ocisti ili zameni filter plina ,i zameni membrane na isparivacu,tj remontuj isparivac.

ove stavke ti direktno uticu na potrosnju.

i naravno kada sve to odradis nasteluj plin.

pozdrav

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

bio do BGa pre neki dan. sipao plina za 1500 dinara. do bga sam cepao skoro pun gas. 180 ide max. i vratio se nazad. i vozao se po gradu jos. presao sam 240km za 30L plina. sto dodje da trosi na otvorenom 12.5 L plina.

Link to post
Share on other sites