Recommended Posts

auuu bre jebote nmg da se nagledam,svaka cast,znaci nemam reci stvarno ...

imas na forumu nego prodaje M tech 2 podbranik poliester ... ali bolje juri mt2 ceo....steta da ovakav auto nebude ceo u mt2 e30.gif

Link to post
Share on other sites
  • Replies 506
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu boleeeeees :D :dance3: a pazi tamo na jednoj slici ona baba sto je zacudjena kad ga je videla :lol:

Povedi racuna sta pricas,to je moja baba. :) :) :)

Svaka cast.... nema para koje mogu platiti sve ovo,a ni srece kada se sve slozi...

Link to post
Share on other sites

ihaa koliko komentara :) Ne znam koliko bi kostalo komplet farbanje, meni je samo spricao auto, verovali ili ne 4l laka je nalio na kocku...

Umetnik se zove Nikola https://www.facebook.com/xcar.beograd?fref=ts

Azevke ostaju naravno, i njih ceka farbanje. Mislim da ce ostati u ovoj boji

Za prespricavanje koliko?

Link to post
Share on other sites

Od kog si ga pravio i za koji menjac? Ja sam produzio polugu za 5mm u odnosu na saltalicu koja je bila na menjacu. Dal je to bila originalna e36 m3 3.0 ili od nekog drugog bmw, ne znam... Videcu kad ga probam :) A gde posle da metnem plin, vufere i nitro? :P

zajebavas me da ces da stavis plin ?

Link to post
Share on other sites

zajebavas me da ces da stavis plin ?

sad sam tek video da se zajebavas za plin...i vec kad si sve,ali bas sve uradio na ovoj zveri,sto ne stavis neki drugi km sat,malo li je da pokazuje samo do 240km ili 260,koliko je vec.. :)

i ajde organizuj jedan dan za nas sa foruma da svi dodjemo i pogledamo bengulu :)

Link to post
Share on other sites

sad sam tek video da se zajebavas za plin...i vec kad si sve,ali bas sve uradio na ovoj zveri,sto ne stavis neki drugi km sat,malo li je da pokazuje samo do 240km ili 260,koliko je vec.. :)

i ajde organizuj jedan dan za nas sa foruma da svi dodjemo i pogledamo bengulu :)

Sklapa se polako, mozete navratiti kad god zelite pojedinacno ili kolektivno (jeftinija je grupna ulaznica) :D

Sto se tice sata naravno da ide nesto ozbiljnije.

Nije mi podrum bas kao Marudzin tavan ali nadje se po nesto :lol:

Originalna za s14, mozda kasnije bude neka prepravka kao na ovoj drugoj do 300km/h ali za sad ide ovako

d9ez.jpg

Nesto mora i da se napravi.

9pn.jpg

Leptir stakla, takodje nasao u podrumu

3dmx.jpg

eool.jpg

Link to post
Share on other sites