Recommended Posts

  • Replies 252
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nakon dobro odrađene ove utrke skuži li smo da ovaj motror u autu je dosta lijen ide on super nema šta , ali nije to to , gledao sam malo slo driftera sa istim motorom ali sa vanosom, razlika nebo i zemlje frajer vozi kao lud , na niskim okretajima je moj dosta lijen , fali mu vanos + čip ,a njegov ide kao gluva kuja ! Pripremamo uskoro swap biti će te obavješteni šta ide unutra , znate kako kažu najbolji tuning na motoru je staviti drugi motor :D

Link to post
Share on other sites

evo tek sad procitah sve ovo , svaka cast za projekat ......

btw 3.5 motor ne moze tako lako da se ubaci u e36........

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Kako nam je zima , nema race-ova vijeme je došlo da se auto spremi za sezonu 2008,

Dakle ovaj tjedan se počinje sa malo jačim updateom

1. U petak E36 ide na limariju ( malo ga je napala trulež odozdola i po lijevom blatobranu ) nakon toga

na lakiranje u Alpine bijelu ( hauba i krov u mat crno ) sa još nekim detaljima u air brush-h ,vidit će te kada bude gotovo.

2.Nakon lakiranja sprema se jedan zahvat na motoru a to je ugrađivanje ispušnih i usisnih grana od M3 , + air box-a od m3

3. Izrada kompletnoga auspuha od grana -srednjeg lonca do zadnjeg lonca

4. Ugrađivanje Unichip-a

6. Stavljanje kraćeg dif-a sa šperom od 318 tds-a

Kada se ovo sve završi nadam se da će vozilo malo živnuti na niskim okretajima o zasada mu to dosta fali , jer motor nema vanos

Kraj radova planira se za 4-5 tjedana tako da izvještaj ubrzo slijedi

Link to post
Share on other sites

zelim ti puno uspeha u radu ....... jel se vidimo u kragujevcu????

Link to post
Share on other sites

mora da se shalish??? kako sta?

pa " drift king of europe " krajem jula .....

aj da ne kvarimo coveku temu , ok???

Link to post
Share on other sites

zelim ti puno uspeha u radu ....... jel se vidimo u kragujevcu????

Kakvo je to pitanje :) , vidimo se i na Adi i u Kragujevcu

Link to post
Share on other sites

U subotu u Čakovcu je bio organiziran jedan mali event, čisto onako za zagrijavanje prije početka sezone , ja reko taman prilika da se malo drla isproba da vidimo kako se ponaša ovo sve što je na nju našarafljeno.

Ispalo dobro, zadovoljan sam skroz, drla je postala driftabilna , evo par slika da vidite keko je bilo , dok uredimo video staviti ću malo i to.

20kg6.jpg

01gx5.jpg

02ye0.jpg

09zs1.jpg

12ye3.jpg

10ow9.jpg

14iq7.jpg

18vd3.jpg

17yv9.jpg

21us6.jpg

23dl7.jpg

24ik7.jpg

Nakon što sam drlu ( e36 ) prepustio malo rođaku u ruke , sjeo sam u ljutu američku pilu da vidimo kako se 500 konja i 7,2m ponaša na stazi ;)

25pr6.jpg

26to7.jpg

Evo još par lijepih slika

27ww4.jpg

29bc4.jpg

19hw7.jpg

13ub1.jpg

11oc0.jpg

07lq8.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Auto se sprema z novu sezonu, pa će zasjati u novom sjaju, za sada je kod limara obavlja poslove varenja itd

Ovako će to izgledati do idućeg petka ( okvirno

Za auto su kupljeni

M-prednji branik

M-zadnji branik

M-retrovizori

m-pragovi

26092007107lr2.jpg

Link to post
Share on other sites

Nisam do sada komentarisao, ali prati ovaj topic od pocetka! Stvarno svaka cast! Mislim da si u pravu vezano za m3 motor, a i za vanos! Dosta bolje vuce sa vanosom! Sta jos imas u planu osim uni chipa i motora 2.8?

Link to post
Share on other sites

Nisam do sada komentarisao, ali prati ovaj topic od pocetka! Stvarno svaka cast! Mislim da si u pravu vezano za m3 motor, a i za vanos! Dosta bolje vuce sa vanosom! Sta jos imas u planu osim uni chipa i motora 2.8?

E ovako, u velikoj sam dilemi pošto nigdje nemogu naći posebno za kupiti struju od 2.5 motora sa vanosom ( da je ispravna ) . Imaju neki ljudi ali tražne smješne cifre cca 600 € za istu, pa je odluka pala na ovo

1. Naručene su usisne grane sa klapnama ( bit će gotove kroz tjedan dana )

2. Kupljen airbox od M3

3. kupljene ispušne grane od m3 ( pletene )

4. Nakon što se ovo sve stavi ide se raditi kompletan auspuh

5. Ugradnja čipa ( unichip ) jer ga moram mapirati inače i ovaj motor ode u vjetar

6. U procesu sam naručivanja kaz-ovog diffa sa šperom ( omjer 4,44 )

Ako ni nakon ovoga svega nebudem zadovoljan sa voznim osobinama auta , dovozim iz D donatora motora i struje ( 2,8 ) , jer problem je u tome što ja imam već jedan motor 2.8 , ali kombinacije od jednog auta motor od drugog motorna instalacija od trećeg kompjuter i luftlergemasse nije baš naj bolja i pitanje je dali će taj motor uopće upaliti , tako da ako nebudem zadovoljan sa ovim svime stiže kompletan auto iz D ( kao donator ) i onda će mo viditi.

E sada što se tiče vanosa, probao sam voziti 2.5 sa vanosom, mogu ti reći samo da je skoro isti k.., probali smo čak i stati jedan pored drugoga i pun gas, ništa taj auto ne vuče bolje nego ovaj moj na niskim okretajima, a što se tiče visokih tu ja počnem drastično odlaziti .

Vidit će mo kako će se stvari odvijati nakon ovog , ako nebudem zadovoljan dolazi donator i to je to .

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.