Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sad ti meni reci kakve veze to ima sto je on ulozio brdo para?

Komsa moj, dobar drugar, ulozio dva puta brdo para u dva auta koja je pravio od 00 i za njih na kraju dobio polovinu ili trcinu samo ULOZENIH para nekolko je utukao u njih!

Druga stvarL ako toliko ulazes, pravis to za sebe - ne da prodas, a ako ces da prodas pomiris se sa trzaisnom vrednoscu, taj auto realno ne vredi vise od 2.4-2.5 soma evra pa ti sad reci sta hoces! ;)

Al dobro n kraju krajeva svaka roba ima svog kupca...

sve to stoji,ali za 2000-2500 mozes da kupis takav, ali sa trulim pragovima, upola manje opreme i ofucanom bojom,pa da onda da ulozis 2000e, da liči na nešto što želiš :D

ne znam,ima logike da mu bude veca cena (mozda ne bas 4500),a opet i nema,otkud znam više kod nas je sve poremeceno.

Zasto je presao 500 000? kako je presao 80 000, to je malo? i ako moze za 1500 da ima 8 novih guma,da trosi ko upaljac i da nema ulaganja u njega, i da je sto noviji :D

Link to post
Share on other sites

Msm da je ovaj kupio decko koji je prodao FILIPU onaj crveni E36...ona tako naleti na neke,malo se vozika i proda...msm klasican preprodavac i nista vise ;) ;) ;)

Meni sto je prodao e36 iz Uzica? :D sunce li mu njegovo haha :D

Link to post
Share on other sites

Deluje da je bas OK,i cenam mu to govori :lol:

Kompletniji i kulturniji opis oglasa nisam skoro video.

Lepo opran automobil uslikan sa svih strana. Samo lova i benzin.

(Tako deluje)

Link to post
Share on other sites

Sad ti meni reci kakve veze to ima sto je on ulozio brdo para?

Komsa moj, dobar drugar, ulozio dva puta brdo para u dva auta koja je pravio od 00 i za njih na kraju dobio polovinu ili trcinu samo ULOZENIH para nekolko je utukao u njih!

Druga stvarL ako toliko ulazes, pravis to za sebe - ne da prodas, a ako ces da prodas pomiris se sa trzaisnom vrednoscu, taj auto realno ne vredi vise od 2.4-2.5 soma evra pa ti sad reci sta hoces! ;)

Al dobro n kraju krajeva svaka roba ima svog kupca...

vid buraz ja razumem da ti nesto ne kapiras al ajde...nigde ja nisam rekao da on vredi 4500 ali mozda za nekoga vredi...realno je da vredi izmedju 2 i 3000 e, ali covek ga je an oglas okacio fore radi..

rekao sam ulozeno je mnogo para u auto ...to ne znaci da on toliko vredi... to je vise upuceno da ovi sto voze dreseve trulih pragova i klotove a drze cenu 2500e i niko nece da ih kupi a ova kola su 20000x bolja od njih....jer sada vec e46 za 3200 kesa birasssss.... i bice jos nize... ovo se negde podudara s mojim postom od pre godinu dana kad sam rekao da ce e36 biti ispod 2000 e i vec jeste na prste mozes da nabrojih one koje mogu da se plate 2500...

Kad kazem ulozeno je mnogo para i auto je extra dobar = gospodo u mnogo gorim kolima od ovih nemojte ih kuditi.... a sto se cene tice to ne komentarisem svako svoju robu ceni posto on smatra da vredi a dal ce je proda ili nece to vise nije bitno...

sve to stoji,ali za 2000-2500 mozes da kupis takav, ali sa trulim pragovima, upola manje opreme i ofucanom bojom,pa da onda da ulozis 2000e, da liči na nešto što želiš :D

ne znam,ima logike da mu bude veca cena (mozda ne bas 4500),a opet i nema,otkud znam više kod nas je sve poremeceno.

Zasto je presao 500 000? kako je presao 80 000, to je malo? i ako moze za 1500 da ima 8 novih guma,da trosi ko upaljac i da nema ulaganja u njega, i da je sto noviji :D

Apsolutno se slazem sa tobom da kupis i za 1000 e takav auto(neofarban i ne sredjen)... racunaj samo koza i tapaciri + farovi + ksenoni + farbanje (u metalik nije jeftino)+ felne + gume + servis + naslon za ruku + novi diskovi+ pragovi original bmw + rep+ plin + atest + registracija + ugradnja 4x podizaca + alarm+ kuka+ gomila sitni stvari koje izbiju brdo para...= ne isplati se ako gledas na isplativost a ako gledas na zadovoljstvo onda je stvar drugacija....

Poenta price cena se moze komentarisati i ona je individualna stvar a sad da ce neko za upola manje para da kui sve to u jednom autu e bogami nece... jer na oglasima nema...

Link to post
Share on other sites

Meni sto je prodao e36 iz Uzica? :D sunce li mu njegovo haha :D

Da tebi :lol: :lol: Godisnje preko njegovih ruku predje bar deset automobila :pilot: :pilot:

Link to post
Share on other sites

sve to stoji,ali za 2000-2500 mozes da kupis takav, ali sa trulim pragovima, upola manje opreme i ofucanom bojom,pa da onda da ulozis 2000e, da liči na nešto što želiš :D

ne znam,ima logike da mu bude veca cena (mozda ne bas 4500),a opet i nema,otkud znam više kod nas je sve poremeceno.

Zasto je presao 500 000? kako je presao 80 000, to je malo? i ako moze za 1500 da ima 8 novih guma,da trosi ko upaljac i da nema ulaganja u njega, i da je sto noviji :D

Upravo je to ono sto i ja pricam, a sto se ovde kod nas radi - e onaj truli je 2500 evra moj ce biti 5000 (bez obzira sto taj truli visi na oglasima, za tu cenu, vec dve godine, bas zato sto je truo)!

Neko gore spomenuo da je '97 vredeo bi vise - po meni ne bi! Jer godiste nije bas bitno, vaznije je stanje vozila, ali taj auto u kom god da je stanju ne moze imati vrednost vecu od 3000 (osim u slucajevima kao crna petica, da je ocuvan, raritet, pa ko voli nek izvoli)! ;)

Link to post
Share on other sites

Upravo je to ono sto i ja pricam, a sto se ovde kod nas radi - e onaj truli je 2500 evra moj ce biti 5000 (bez obzira sto taj truli visi na oglasima, za tu cenu, vec dve godine, bas zato sto je truo)!

Neko gore spomenuo da je '97 vredeo bi vise - po meni ne bi! Jer godiste nije bas bitno, vaznije je stanje vozila, ali taj auto u kom god da je stanju ne moze imati vrednost vecu od 3000 (osim u slucajevima kao crna petica, da je ocuvan, raritet, pa ko voli nek izvoli)! ;)

Znas koja je razlika izmedju ovog i onih od 2500e sto kazes trulih? Ovaj da je 2500e otisao bi za 2-3 dana a sa ovom cenom ce se razvlaciti po oglasima isto kao i ovi trulexi... ;)

Link to post
Share on other sites