Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Slikano 2009-2010 u sada nepostojećem servisu u N.Pazovi,vozio ga tada jedan lik koga su roknuli pre par meseci,onaj što su ga našli sa kevom i tetkom u septičkoj.
Šta je sad sa tim autom nem pojma...Al zver je to bila opasna.c624f7a590373446f9df89dd9d30101e.jpg42ffa8b4e58d883c023d7c67476ce555.jpg90d0ea1880618a2fc2730b0cee63f72c.jpg6a6599e317fb448395b474fa941d721e.jpg

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Link to post
Share on other sites

LEB TI j***m, ovo auto od mog drugara bio nekada !!! Bio je bocno odvalio trotoare pa su se tockovi sa sve trapovima pokrivili, posle ga prodali dalje i bio je sredjen nakon toga! Doba srednje skole! 

Link to post
Share on other sites
Just now, Stefan L. said:

LEB TI j***m, ovo auto od mog drugara bio nekada !!! Bio je bocno odvalio trotoare pa su se tockovi sa sve trapovima pokrivili, posle ga prodali dalje i bio je sredjen nakon toga! Doba srednje skole! 

cim sam video tablice odma mi see vratilo secanje na lepa vremena! Bila je 2008 godina, kraj srednje uhhh :) 

Link to post
Share on other sites
LEB TI j***m, ovo auto od mog drugara bio nekada !!! Bio je bocno odvalio trotoare pa su se tockovi sa sve trapovima pokrivili, posle ga prodali dalje i bio je sredjen nakon toga! Doba srednje skole! 
Jbt jel ima neka mašina u SRB da je ti ne znaš[emoji3][emoji3]

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Link to post
Share on other sites
2 minutes ago, frank said:

Jbt jel ima neka mašina u SRB da je ti ne znašemoji3.pngemoji3.png

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
 

xaxaxa ima nadje se po neka da ni ja ne znam, al ove zanimljive pamtim. xD 

Link to post
Share on other sites
2 hours ago, Sale-Sombor said:

Da li neko ima info koliko u Srbiji ima e39 m5? Znam za onaj iz Nove Varosi sto se vrteo na oglasima, tada bio 14000e. Ima li ih jos

bio je jedan u Mostanici posle ne znam gde je zavrsio, pa je bio onaj sto ga je vozio reli trkac Zarko Terzic, i vidjam ponekad neki dal na VA ili VS kod  steco perionice, neki stariji covek ga vozi, a ja sve hocu da pitam coveka jel pravi al nesto mi se ne da, uvek ga puskira galama okolo a ja zavrsio recimo sa pranjem i jedva cekam da bezim.

Link to post
Share on other sites
33 minutes ago, dredger said:

4 broja u to vreme skoro kao sad da imas lične table, ako ne i isto. Ne znam jel postojala tad varijanta za lične?

4 cifre su ustvari posle zamenile te specijalne table..

Link to post
Share on other sites

4 broja su se dodatno placala, ali ne kao danas personalizovane nije bilo toliko skupo. Bilo kako bilo mozda sam ja bio seljak (isto kao Stefan L 😄), ali mi je bilo kul to tad, a sad mi je personalizovano 🤮

Link to post
Share on other sites
11 minutes ago, Djoksa530i said:

4 broja su se dodatno placala, ali ne kao danas personalizovane nije bilo toliko skupo. Bilo kako bilo mozda sam ja bio seljak (isto kao Stefan L 😄), ali mi je bilo kul to tad, a sad mi je personalizovano 🤮

verujem da bi sad furao BG M57 xD 

Link to post
Share on other sites