Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Aj da ih iskomentarisem
E30 jad tuga i ocaj aj ovi prednji sicevi od e90 i nekako pozadi tuga bozija,kobita natovario do pola vrata i blatobrana i najglavnije 2 vrata viska
E36 pristojan auto lijep izgled jedino sto mi se ne svidja sto je bio 316-318 pa mu ubacen ovaj m50b25 ali opet dobra je cijena
E38 me prosto odusevio i bez teksta ostavio nov auto bukvalno

Послато са SM-A505F помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites

Slazem se za e30. Kako znas za e36 da je bio 1.6 ili 1.8? 

Sedmica ostavlja bez daha, pre neki dan sam se mimoisao sa jednom lepom e38, stvarno je i dalje pojava na putu.

Link to post
Share on other sites
Slazem se za e30. Kako znas za e36 da je bio 1.6 ili 1.8? 
Sedmica ostavlja bez daha, pre neki dan sam se mimoisao sa jednom lepom e38, stvarno je i dalje pojava na putu.
Lako to sto je '93 godiste i u njima je iskljucivo bio m50tub25 iliti motor sa vanosom,a u ovog je bez vanosa

Послато са SM-A505F помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites

Samo pogledaj kolko ih je lik puta skinuo, vozio na slomljenim gevindama, soferku kako je menja i ostale radove :D dobro je da je taj auto jos uvek iz jednog komada :D Ali pozitivan lik gledao sam ga par puta makar je iskren amater

Link to post
Share on other sites

Meni je dobra scena kad sredjuje neku sobu i kad kaze kako mu je ubodna testera bila na keca al sad ce biti brzi jer je stavio u trecu brzinu... 2 sekunde posle kaze nije izdrzao 3cu brzinu puko noz :D

Link to post
Share on other sites

 

14 minutes ago, Desmo said:

X je x bio iskljucen ili ne. Vazda sa sobom vuces dodatni par diferencijala i poluosovina. I krug okretenja je manji.

 

Da ,ne mijenja cinjenicu da je prednji dif i dalje balast, ali sad x-are mogu da driftuju😀

Link to post
Share on other sites