Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja pustio ponudu liku 10500e on mi se javlja kaze najbolje da se cujemo...Rekoh u igri smo. Zovem coveka on kaze ne bih ga dao ispod 12500e [emoji16]

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Link to post
Share on other sites
1 minute ago, iwcham said:

Ja pustio ponudu liku 10500e on mi se javlja kaze najbolje da se cujemo...Rekoh u igri smo. Zovem coveka okckaze ne bih ga dao ispod 12500e emoji16.png


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

zvaces ti Saleta iz SO vidimo to :) 

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, iwcham said:

Ja pustio ponudu liku 10500e on mi se javlja kaze najbolje da se cujemo...Rekoh u igri smo. Zovem coveka on kaze ne bih ga dao ispod 12500e emoji16.png

Jel smem nesto da te pitam?

Link to post
Share on other sites
Kako uvoz iz Nemacke, a 163 ks? Treba 177 da ima. Jedino iz Belgije. Saletov je top za ovaj. A smem da se kladim da je Sale vel servis radio sa delovima iz originala [emoji846]

Vidjao sam iz Nemacke sa 163, ne znam u cemu je fora... Mislio sam da Saletov nije Restyle... Sale daj jos slika, sta si radio na kolima, km i kazi cenu za forumase. Mnogo si mi nesto stidljiv...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Link to post
Share on other sites
9 hours ago, Indorile said:

Trazi 11 soma a sklepan kao nogama.

Fascinantno je sto se covek potrudio ali da se ne lazemo nije bas najtrazenije nesto na trzistu kao e30, spakovao je on to spram volje i mogucnosti preko se to na mnogo drugacijem nivou igra tako da ako gadja i nekog tako da kupi pa otera negde sanse su male, a sto je najgore trazis 11000 za nesto sto se danas moze uradi za 6-7 soma sa sve autom i ni znakove cak ne stavis napred i nazad.... Optimisticno bas

Link to post
Share on other sites