Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nema nikakvih problema. svestan sam ja svega. ali ne mogu da ga zacenim 2-2500 kad sam ga platio više i još skoro toliko uložio. ne moram da ga prodam, mogu i da zamenim, za e36, e30, 34.. samo da je druge boje, i u dobrom stanju.

Link to post
Share on other sites

ulazes za svoju dusu, a ne za tudje pare...necu da zvucim kao hejter,samo tesko da se ulozene pare ikada vrate. ako tako razmisljas bolje nemoj da ulazes.

a sto ga prodajes/menjas? ne razumem zamenu za e36!

Link to post
Share on other sites

To se slazem. Nisam ja jedini koji je ulozio I prodao za vise para. Ko kaze da sam jedi I koje je ulozio I zacenio vise laze.

I ja nisam ulozio da bih sad prodao.

Zato jer mi trwba auto sa 4 vrata, treba mi auto druge boje itd. Dosta razloga za koje cete svi reci da su glupi ali meni smetaju. Nije nista do auta auto je perfektan.

Link to post
Share on other sites

Slobodno pljujte. Vidi se da bas ima dosta ljudi danas I juce itd.

Zato sam I lepo rekao da se ulozilo u auto.

Dok je pre mene bio na oglasima nigde se nije video sagoreli lak itd.. to se nigde ne pominje. Kupim auto, sve isplivava. Bivsi vlasnik je korektan covek, ja cu se truditi da budem isto tako posten.

Link to post
Share on other sites

Dok je bio kod drugog vlasnika,hvalili su i nabijalai u nebesa sad kad je kod tebe ne vredi te paree....KLASIKAA bar za ovaj forum!!

ni sad niko nije rekao da je los,alo! samo ako je kupljen za REALNU cenu, pa se onda nadje neko da ulozi za SEBE, pa hoce to da proda za NEREALNU cenu! jel jasno o cemu govorim ili treba jos da vam se crta?!

niko nikome ne moze da bude kriv zato sto taj neko nije gledao dobro kad je kupovao,i to npr. pre godinu dana...pa nije platio realnu cenu za to sto je kupovao....

ne znam,to je moje misljenje,nit pljujem niti bilo sta,samo realno govorim

Link to post
Share on other sites

Secam se da je bilo: dobar kupe ekstra kupe snupijev kupe bla bla.

Dodjem vudim.. to je to kupim. Ja sam radio sredio to je to.

Ko je citao oglas razumece cenu ko nije nece ni razumeti.

Ako nekome smeta cena ili nesto drugo, ne mora da ga pljuje kad ga nece kupovati itd.

Ja niciji auto iz oglasa ne pljujem. Tako da molim da se I moj ne pljuje bez potrebe.

Link to post
Share on other sites

Sicko, Sale, Vranjin :) (y)

Oglas sam obrisao( ne treba mi to da me cimaju porukama na telefon i vredjaju), vi znate za kola. I ostali koji treba znaju. Neka ga kod mene... Ako neka kocka naleti odlična videćemo.

Link to post
Share on other sites

Sta ima nenormalno ako neko hoce da izvuce svoje pare?

evo da nacrtam....

kupis auto(ne govorim o doticnom),kao ludnica ovo-ono,cuda-muda, a u sustini kanta(to naravno shvatis posle)...preplatis ga,jer kao vredi i tek posle krece 'ulaganje', kako nasi ljudi zovu sredjivanje zapustenih izakanih auta, i tek onda dodjes do stanja koje si ustvari prvobitno platio! ulozio si u njega,doveo si ga u stanje koje ustvari trebalo biti i to ne moze da odredjuje njegovu realnu cenu na trzistu...

problem je u sustini ukorenjen mnogo dublje,jer 90% auta kod nas,ovih starijih pogotovo,ustvari krsine koje su samo rabljene,samo da se sipa da moz' da ide, a odrzavanje je ustvari 'ulaganje' i onda kad neko odrzava taj auto...

niko drugi nam nije kriv sto ulazemo u auta, i niko nam drugi to nece platiti niti ga interesuje koliko smo mi ulozili!

p.s. opet ponavljam, nije mi namera da ikoga omalovazavam i vredjam, al' 'posle jebanje nema kajanje'

Link to post
Share on other sites

evo da nacrtam....

kupis auto(ne govorim o doticnom),kao ludnica ovo-ono,cuda-muda, a u sustini kanta(to naravno shvatis posle)...preplatis ga,jer kao vredi i tek posle krece 'ulaganje', kako nasi ljudi zovu sredjivanje zapustenih izakanih auta, i tek onda dodjes do stanja koje si ustvari prvobitno platio! ulozio si u njega,doveo si ga u stanje koje ustvari trebalo biti i to ne moze da odredjuje njegovu realnu cenu na trzistu...

problem je u sustini ukorenjen mnogo dublje,jer 90% auta kod nas,ovih starijih pogotovo,ustvari krsine koje su samo rabljene,samo da se sipa da moz' da ide, a odrzavanje je ustvari 'ulaganje' i onda kad neko odrzava taj auto...

niko drugi nam nije kriv sto ulazemo u auta, i niko nam drugi to nece platiti niti ga interesuje koliko smo mi ulozili!

p.s. opet ponavljam, nije mi namera da ikoga omalovazavam i vredjam, al' 'posle jebanje nema kajanje'

Ziva istina.

Link to post
Share on other sites

pa ok,ali i jedino budaletina ulaze i misli da ce vratiti ulozeno

slusaj...ja imam 4 banki..po zakonu u penziju necu moci pre 65te...aj molim te dodji za 25 godina da me pitas koliko cenim auto

Link to post
Share on other sites