Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ciganija od sedista. Kad je to farbanooo jaoo

Meni su bas OK...obozavam kad ima ovo odmoriste za butine,mnogo korisna stvar kad duze putuje :D A i nije ga nesto nakitio(nije ciganija),sa ovom bojom meni deluje bas Ok :)

Link to post
Share on other sites

Kolega sa posla je isao da je pogleda,hteo da je uzme..ali ne mogu da se setim sta joj je falilo,nesto mu se nije svidelo.

dobro izgleda,na slikama... da ga jbm sad,nisam neki strucnjak :) ako je tacno ovo za reg,zvuci primamljivo... samo nisam siguran za potrosnju ove v12-ice ...eventualno bi plin resio taj problem :P

Link to post
Share on other sites

Vidjao sam ga u gradu, lepo izgleda. :) Ali ubedjen sam da je pre ovoga bio na stranim tablicama i onda postao BG. Bio je jedan zeleni E36 stranac u Lazarevcu i mislim da je to bas taj, prodavao se za oko 1500 evra u oglasima. Mozda i gresim, ali mislim da je to taj auto zato sto sam bas obracao paznju.

Link to post
Share on other sites

Vidjao sam ga u gradu, lepo izgleda. :) Ali ubedjen sam da je pre ovoga bio na stranim tablicama i onda postao BG. Bio je jedan zeleni E36 stranac u Lazarevcu i mislim da je to bas taj, prodavao se za oko 1500 evra u oglasima. Mozda i gresim, ali mislim da je to taj auto zato sto sam bas obracao paznju.

I ja mislim da je to taj,sa zelenim tepihom.

Link to post
Share on other sites