Sicko

Nasi hobi dijagnosticari

Recommended Posts

Hoce li mi.ko pomogne da namestim ncs expert inpa mi radi ali ncs nema profile win xp hitno mi je

Cackao sam nesto u scanneru, oko kodiranja abs i sada mi je prijavio gresku variant coding

Trebao bih da kodiram asc jer mi sada sija lampica ali me zeza ncs expert jer ne radi kako treba i nema profile u sebi,pa ako moze pomoc

Ljudi, potrebna mi je vasa pomoc...

Kupio sam K+DCAN kabl i Carly i nikako mi ne polazi za rukom da iskodiram ni neke najosnovnije stvari...

Ja u aplikaciji ocitam stanje npr za automatsko zakljucavanje kada se predje 20km/h, stavim da bude ukljuceno i kodiranje bude uspesno ali se nista ne desi... T.J. opcija i dalje ne radi iako nakon ponovnog ocitavanja sada stoji da je aktivna...

Isto se desava iz za spustanje retrovizora kada se ubaci u rikverc i za upozorenje za vezivanje pojasa....

Sta da radim?

E ovo mene zanima. To oko retrovizora? da li to moze da se "otkljuca" ili mora da bude spec retrovizor za to?

15 minutes ago, StunterSM said:

Moze preko obicnog skenera da se aktivira

Svaki e90 ima motorice i sve, samo mora da se aktivira? Da li sam te dobro skapirao?

Ako moze svaki to je super, moram to da aktiviram.

Ja kod mene na e46 sa skenerom nisam uspeo da iskodiram da se desni retrovizor spusti kad se ubaci u rikverc ... Mislim da to radi samo ako imas sedista sa 'memorijom' pozicija :(

Imao sam e90 koji ima obicna sedista pa se retrovizor spustao...

Zna li neko konkretno zasto mi Carly ne radi?

Jel ima neko INPA-u koja ima skripte za FXX seriju koje su na engleskom? Instalirao sam neku verziju koja naizgled ima engleski ali su sve opcije sem glavnog menija na nemackom. Mozda i ja gresim negde pri instalaciji? u ini fajl sam stavio na language englisch :)

Ja sam nasao nekih 10 instalacija na netu. izmedju ostalog sam kopao po bimmerforumu i nasao kako se instalira inpa sa F serijom. S tim da je meni problem sto veze nemam sa bratskom nam Nemackom i bukvalno ne mogu da se snadjem u programu. Video sam kod majstora u servisu full english INPA-u i kontam kada platis onda klatis. Pa me je interesovalo, posto pretpostavljam da su skripte u inpa/cfgdat(ima gomila .GER i .ENG fajlova) da mozda postoje ti isti fajlovi samo prevedeni. Kontam da ima profesionalaca na forumu koji mozda mogu da pomognu po ovom pitanju :)

Odgovor na tvoje pitanje, koliko sam mogao da iskopam da su skripte u CFGDAT folderu :)

51 minutes ago, Sale-Sombor said:

Da ne otvaram novu temu, ako neko mozda zna sta oznacava ova greska, sta je problem?

X3 e83 2.0d 150ks 2006god

https://www.dodaj.rs/image/mzjBz
https://www.dodaj.rs/image/mzAu6

Ne znam da li sam dobro skontao, da li je to boost senzor sto se nalazi iza motora ispod kabinskog filtera?