m3 e36 3.0 na plin


Recommended Posts

Ovo bi moglo da se organizuje glasanje, da vidimo sta ko voli i kako razmislja.

Pitanje je, sta biste radije vozili?

1. M3 sa 300ks koji ide na benzin

2. M3 koji ide na plin i ima 400ks

Uzeti u obzir da tankanje tih fekalija moze da se izvrsi podjednako elegantno kao tankanje benzina.

Ne obrazlazite, samo kazite 1. ili 2.

gle sad ovo???oce li to ovaj bmw izaci na jos 400ks???pricamo o konketno ovom M-u i plinu koji momak zeli da stavi...

Link to post
Share on other sites
  • Replies 147
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Evo, vec sat vremena citam celu temu i dolazim do zakljucka:

Ala bi nam bilo dosadno na forumu da svi isto razmisljamo... :)

Link to post
Share on other sites

Puca mi qrac hoce li neko kuditi mene i moj auto na plinu,

ja se sasvim pristojno svakodnevno vozam na plin jer uzivam u voznji

mog omiljenog i jedva docekanog Bmw-a za, ne stidim se reci,

jeftine pare koje mogu da ustedim za

druge - vaznije stvari (zena, bice i dece, stan...jbg, ozenjen covek),

a naravno kada zelim loznjavu i cepanje guma ili jednostavno promenu,

ja se sagnem do prekidaca (sto je Gaga Instruktor pomenuo) i vozim u drugom rezimu...

Pa jebiga ljudi, ako kola imaju plin, ne znaci da mu je benzin ustrojen.

Nemojte me odma smatrati "crnom ovcom" zbog ovog sto sam napisao,

jer se jednostavno pridruzujem misljenjima Babica, hermesa, Mikija, Dji si ki-a i Gage Instruktora.

Slazem se da je za vecinu prisutnih ovde oznaka ///M svetinja i bozije pismo,

ali da ga svi vozaju na benzin a ne i na plin, onda ova tema ne bi ni bila zanimljiva zar ne? :lol:

Pozdrav za sve forumase koji cine ovaj forum uzbudljivim! :)

Link to post
Share on other sites

M nije auto za svaki dan pa mu zato nije potreban plin,motorni prostor je i ovako prebukiran...samo mu fali plin da da ode (da ne kazem gde),Pozadi mu ne treba boca vec bure!Ako se nema za benzin kako ce se imati za odrzavanje auta koga nikad nisu vozile narodne mase...Voziti M-a a zadrzati psihologiju sirotinje (Kad neko sedne iz npr. Golfa u BMWa pa misli da mu svaki rezervni deo vredi kao jedna pljeskavica)je malo teze.Svako stavlja u svoj auto ono sto misli da je najbolje.Verujem da bi Srbin i u Rolls-ROYCE-a stavio plin i time usao u anale svetskog automobilizma a mozda i u Ginisovu knjigu....Kad je sve tako bajno sto sem Italijana niko ne vozi na plin,ljudi su i tamo stedljivi?

Link to post
Share on other sites

M nije auto za svaki dan pa mu zato nije potreban plin,motorni prostor je i ovako prebukiran...samo mu fali plin da da ode (da ne kazem gde),Pozadi mu ne treba boca vec bure!Ako se nema za benzin kako ce se imati za odrzavanje auta koga nikad nisu vozile narodne mase...Voziti M-a a zadrzati psihologiju sirotinje (Kad neko sedne iz npr. Golfa u BMWa pa misli da mu svaki rezervni deo vredi kao jedna pljeskavica)je malo teze.Svako stavlja u svoj auto ono sto misli da je najbolje.Verujem da bi Srbin i u Rolls-ROYCE-a stavio plin i time usao u anale svetskog automobilizma a mozda i u Ginisovu knjigu....Kad je sve tako bajno sto sem Italijana niko ne vozi na plin,ljudi su i tamo stedljivi?

ne stavljaju plin samo ljudi koji nemaju. ne kazem da plin treba da ide u M3 ali ne kazem ni da je svetogrdje.da mi daju ovaj znam da ga 90% ne bi izvadio plin.

Link to post
Share on other sites

DjI SI KI

nije ovdje odbojnost prema plinu prijatelju, nego odbojnost prema plinu u ///M-a... sto je sasvim normalna stvar...

sto kaze titanica73, taj auto nije za "svaki dan" i glupo je stedit na njemu... daj ne pravite sprdnju ovdje, pomislit cu da niste pravi ljubitelji BMW-a...

Link to post
Share on other sites

Gledao sam nekidan na Diskaveriju, napravio jedan cika zabar motor koji pokrece komprimovani vazduh, veoma slican SUS motoru, samo ga umesto ekspolozije pokrece VAZDUH pod visokim pritiskom. Cene da ce za desetak godina motor uci u serijsku proizvodnju. Jedva cekam da vidim kako cete tad da pisete kako ni vazduh nije za M, nego mora na benzin, koga eto nema, pa bolje M da stoji u garazi nego da se vozi na vazduh...... :angry: ;) :D B) :) :) :unsure:

Link to post
Share on other sites

Ok da budemo jasni:

BMW moze da ide brze na GAS nego na Benzin

Ugradnjom Auto Gasa vase vozilo ne gubi na pokretljivosti i snazi.

Gas Vam omogucava znatnu ustedu novca

Stim da je za BMW uobicajno 20L na 100km - iza vas ostaje ekoloska katastrofa. Da li se zapitate koliko biljki i zivotilja nestane sa planete zbog vasih 100km ?

Kao dokaz svemu, cim bude lepse vreme - stize vam snimak BMW na LPG koji ide 300km /sat sa Auto Puta - Beograd - NIS

Znaci ne postoji pravi razlog da ne ugradite Gas. Takodje sto imate jaci Auto - to je i veci razlog !

Link to post
Share on other sites

Dobar je miris benzina, fino opija - prija ponekad, pogotovo na moru onaj što izlazi iz Skutera

jao što je dobro !

Ali Ekologija je ipak važna, pogotovo ako ocete da budete u pozitivnom fazonu prema svetu koji Vas okružuje.

Ipak je to 20 Litara benzina na 100km

ebes ekologiju ,nema nista lepse od mirisa benzina ;)

Link to post
Share on other sites

Ok da budemo jasni:

BMW moze da ide brze na GAS nego na Benzin

Ugradnjom Auto Gasa vase vozilo ne gubi na pokretljivosti i snazi.

Gas Vam omogucava znatnu ustedu novca

Stim da je za BMW uobicajno 20L na 100km - iza vas ostaje ekoloska katastrofa. Da li se zapitate koliko biljki i zivotilja nestane sa planete zbog vasih 100km ?

Kao dokaz svemu, cim bude lepse vreme - stize vam snimak BMW na LPG koji ide 300km /sat sa Auto Puta - Beograd - NIS

Znaci ne postoji pravi razlog da ne ugradite Gas. Takodje sto imate jaci Auto - to je i veci razlog !

Slazem se sa tim oko ekologije, ali 20lit benzina koje moj bmw sabije na sto kilometara su CIST KISEONIK u odnosu na 10l nafte jednog tamica, a cela ih je armija u zemlji.

Zato samo da je on meni ziv i zdrav, za ekologiju ima vremena. :o

Link to post
Share on other sites

Malo sam ocistio topic izbrisano je nekoliko postova a neki su pomereni B) Vratio sam ovu temu u Auto gas i da ostanemo na topicu koliko toliko :)

Druze,molim te obrishi sve shto sam ovde napisao kada si vec pocheo da brishesh moje odgovore . :D

Neke moje odgovore si ostavio ne dovrshenim a ono glavno si u potpunosti vec obrisao pez pitanja tako da te molim da obrishesh sve,ne volim kad ostanem nedorechen. Ako si vec obrisao ono shto sam ja napisao i ono shto su napisali ljudi koji su shvatili shta sam hteo da kazem fer je bilo da obrishesh celu temu.Ochigledno ti nisi bio jedan od onih koji su shatili pa ti je bio lakshi ovaj nebulozni potez brisanja nekih odgovora i kad je vec tako josh jednom te molim da dovrshish nebulozu i da obrishesh sve napisano sa moje strane,a mozesh i ovaj odgovor shto cesh verovatno prvo i da uradish :o

Link to post
Share on other sites

Druze,molim te obrishi sve shto sam ovde napisao kada si vec pocheo da brishesh moje odgovore . :D

Neke moje odgovore si ostavio ne dovrshenim a ono glavno si u potpunosti vec obrisao pez pitanja tako da te molim da obrishesh sve,ne volim kad ostanem nedorechen. Ako si vec obrisao ono shto sam ja napisao i ono shto su napisali ljudi koji su shvatili shta sam hteo da kazem fer je bilo da obrishesh celu temu.Ochigledno ti nisi bio jedan od onih koji su shatili pa ti je bio lakshi ovaj nebulozni potez brisanja nekih odgovora i kad je vec tako josh jednom te molim da dovrshish nebulozu i da obrishesh sve napisano sa moje strane,a mozesh i ovaj odgovor shto cesh verovatno prvo i da uradish :o

podržavam te u potpunosti

koliko znam ovo je još slobodna zemlja i svako ima prava da iznese svoje mišljenje bez obzira svidelo se to nekome ili ne

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.