e30 Moje luche (Restauracija)


Recommended Posts

  • Replies 826
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Svaka cast na trudu da od babe nacinis devojku, citao sam pazljivo ceo topic i jedva cekam nastavak radova...Nikada to ne bih radio ali postujem tvoju volju i zelju!Posto me nista ne kosta da citam forum, bicu uz tebe sve vreme...

Link to post
Share on other sites

Idem sutra kod njega posto veceras zavrsava pripremu za cos i gepek i sutra dobijate sliku pripreme i ofarbano :) A sutra poslepodne slika zavrsene preipreme celog auta. Uzeo sam crvenu 314 hellrot crvena standard akril. :e30:

Link to post
Share on other sites

svidja mi se elegantno resenje za rupu od plina.

samo napred, bice to munja.

Ja nisam znao bolje :) Ako znas bolje resenje reci ;) I usput dajte predlog gde da stavim izlaz za plin :/ Ne pada mi na pamet nista :(

Link to post
Share on other sites

JA bi ostavio na boci,otvori gepek kad puniš i gotovo, ne bušiš ništa a i pumpadžija neće da te kune jer ne mora da zaleže da bi ga prikačio.

Ne moze da prodje atest ako nije otvor van :) Mora napolje samo ne znam gde da stavim mozda odradim u branik neku varijantu nemam pojma sta da uradim :/. Sutra smirglam felne i idu u crnu boju mislim da ce lepo da se uklope :prankster2:

Link to post
Share on other sites

Vidi ako mozes da uglavis plin pored benzina, tako je najlepse, jer se ne vidi rupa na braniku.. Srecno dalje sa radovima.. P.S. Bolje(ako vec zelis) da postavis video sa radovima od pocetka do kraja, a ne ove nedovrsene.. ;)

Link to post
Share on other sites

Vidi ako mozes da uglavis plin pored benzina, tako je najlepse, jer se ne vidi rupa na braniku.. Srecno dalje sa radovima.. P.S. Bolje(ako vec zelis) da postavis video sa radovima od pocetka do kraja, a ne ove nedovrsene.. ;)

Probacu da uglavim kod otvora za benzin, a video od pocetka radova pa do sada nemam imam samo ovo sad prosao sam cela kola.

Link to post
Share on other sites

kad ne moze bolje dobro je...

bice bolje nego onaj grob kad si ga predstavio. to sigurno!

tocir za plin stavi pored cepa za sipanje goriva. ima reducir koji se uvrne kad se sipa i zivijo.

felne ni slucajno u crno. usro si ceo auto onda. pogledaj malo po netu slike crvenih kola i kakve felne idu. najbolje siva neka lepa metalik ili cista bela.

Link to post
Share on other sites

kad ne moze bolje dobro je...

bice bolje nego onaj grob kad si ga predstavio. to sigurno!

tocir za plin stavi pored cepa za sipanje goriva. ima reducir koji se uvrne kad se sipa i zivijo.

felne ni slucajno u crno. usro si ceo auto onda. pogledaj malo po netu slike crvenih kola i kakve felne idu. najbolje siva neka lepa metalik ili cista bela.

Brate ja bolje i da ih ne farbam crnu imam boju vise para za razne farbe nemam sam ga jebo nek izgleda kako izgledam, bice mnogo lepse nego sad trenutne.

Link to post
Share on other sites