e46 320d business


Recommended Posts

  • Replies 177
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 5 months later...

Cao drugari, nismo se odavno videli.. :) Zanima me jedna stvar.. Planiram vec duze vreme da ubacim u moje farove morimoto xenon projectore pa me zanima da li ce projectori da bacaju manje svetla nego sada bez projektora farovi..jedan moj drugar ima na svojoj e46tici fabricke xenone i kaze da moji daleko jace bacaju svetlost i bolje osvetljuju nego njegovi..hvala unapred :)

Link to post
Share on other sites

Ja iskreno dok sam imao halogene sijalice, na auto putu sam koristio uglavnom kratka svetla samo, a od kad sam stavio xenon 8000k vise vozim sa duga svetla na auto putu..zato i sad razmisljam da ugradim sociva i mozda da stavim ipak 6000k sijalice,neki kazu da te 8000k slabije osvetljuju nego 5000,6000k zato jer vuku na plavo..

Link to post
Share on other sites

Najverovatnije ugradjujem za koji dan projektore..Ali 4300k daju zuckasto svetlo kao kod halogenih sijalica koliko se secam, meni su beli angel aye i izgledace bzv,zato cu najverovatnije da uzmem 5000k ili 6000k.. Reci mi Zvezdane, kako su povezana kod tebe svetla kad palis duga, jel pali i ova sa projektora duga i fabricka duga ili samo duga fabricka jer su ti morimoto bixenon projektori, tj. i kratka i duga imaju.. ?

Link to post
Share on other sites

Nisu zuckasta bas su kakva treba da budu. Fabricki ksenoni su 4300k kod mene su bila 6000 i bas su vukla na plavo. Meni su Morimoto bixenon projektori kad upalim duga pale se oba i tu se najbolje vidi razlika u boji obicne h7na dugim su zuckaste a na kratkim imam h1 i bas su bela.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Evo, konacno pali i projektori Morimoto.. Stavio sam sijalice 6000k bear, cisto bele..iskustvo, za sada prezadovoljan, dosta bolje svetli nego farovi bez projektora, ne smeta drugima i lepse izgleda auto bar meni :) Sada dolaze angle aye do izrazaja i kad su upaljena svetla :)

97o97.jpg

tc2wh.jpg

Link to post
Share on other sites

Fora je kad se stavljaju projektori da one oprugice za pricvrscivanje projektora,sto izgledaju kao selne neke, stavis da budu tacno u horizontali i to kad namestis, to je to :)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Pozdrav ljudi, reko da ne otvaram novu temu, nego da iskoristim ovu.. Doslo vreme da menjam prednje amortizere jer je prednji levi poceo da pusta ulje po malo pa me zanima vase misljenje, koji su po vama najbolji amortizeri za napred ?? Imam u ponudi Bilsen, Optima (to ne bi ni stavio), Monroe , Sash, Kayabu.. Inace, zadnji su mi Kayaba i dobro su se pokazali..Hvala unapred :)

Link to post
Share on other sites