Recommended Posts

  • Replies 425
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Boban je apsolutno u pravu, nas bre aka ko kako stigne i nikom nista, a ovamo se lozimo kako smo jako posebni. Treba bre SVI koji imaju plin u kolima da se parkiraj upred skupstinu i pritisak, pritisak, pritisak...jer dosta oni nama dizu pritisak, mogli bi malo i mi njima...

pozdravljam

Link to post
Share on other sites

Ako mislis pre donosenja novog zakona kad je bila ona psihoza oko atesta, ja cuo nisam da je policija ikoga pitala da'l ima plin u kolima. Dovoljno je bilo da kazu na TV-u da mora i stado je pohrlilo....

Link to post
Share on other sites

Jos uvek u Beogradu nemoze da se uradi atest,i da hoces nemoze, jer jos uvek se kao nezna kakvi ce kriterijumi biti.

Informacija je od Karica.Tako da ako vas policija pita gde vam je atest......... :acute:

Link to post
Share on other sites

Zar se atest u Bg ne radi na masinskom fakultetu?

Jos uvek u Beogradu nemoze da se uradi atest,i da hoces nemoze, jer jos uvek se kao nezna kakvi ce kriterijumi biti.

Informacija je od Karica.Tako da ako vas policija pita gde vam je atest......... :acute:

Link to post
Share on other sites

Zar se atest u Bg ne radi na masinskom fakultetu?

Pa radi se na fakultetu,ali covek kaze da jos uvek nije donet konacan zakon o atestiranju,tako da ako atestirate oni ce uzeti pare,ali ce opet biti prica kako taj atest ne vazi,nego mora po novom.

Link to post
Share on other sites

sere k'o foka pa se maze. ili je to neka prica od pre mesec dana, nije stigao apdejt do kacareva :D

Kacarevo se pise velikim slovom!!! :D

MOguce,iskljucen je automatic information update,ali koga boli,mi i dalje ceramo bez atesta!!

Kakvi smo huligani??!!! :lol:

Link to post
Share on other sites

sta u slucaju kad auto stoji odjavljen neko vreme,saobracajna je izbusena.hocu da registrujem auto ponovo ali se ne secam jel ovi na tehnickom unose podatke da auto ima plin pa ovi u muriji to sve unose u saobracajnu.mislim ako imam vezu na tehnickom da prodjem a da mi ne upisu da imam plin koji je bio atestiran.ocu da se vodi samo na benzin.naravno ne zelim da placam vadjenje plina kao ni atest ponovo, dali staru saobracajnu koja je anulirana moram da pokazujem uopste nekom?

Link to post
Share on other sites

treba ti veza na tehnickom, da zanemari da pise plin na saobracajnoj pa ti treba veza kod salteruse da i ona zanemari isto... ako ti nisu rod rodjeni, tesko...

Link to post
Share on other sites

ma provincija je cudo.nije to tako skupo.a i stvar principa.necu da dajem pare za nikakve ateste sto za ugradnju sto za skidanje plina.a sta ako izgubim staru saobracajnu??imam staru polisu osiguranja(u kojoj ne pise nista o plinu)i kupoprodajni ugovor i ono da sam platio porez drzavi.

Link to post
Share on other sites

ako si izgubio saobracajnu onda ce da uzme dosije i da ti napravi novu po prethodnom registracionom listu ili cemu vec. jesmo banana ali ne bas tolika.

Link to post
Share on other sites

prethodni registracioni list je u drugoj opstini.jesmo banana veca nego sto misle neki.a da nismo nebi sva ova maltretiranja trpeli vec xxxx godina.izivljavaju se na nama.ne samo sa ovim slucajom za atest a pocev od zdravstava,skolstva,pravosudja itd itd itd...

gori smo od somalije.

Link to post
Share on other sites