Recommended Posts

Juce svracao kod drugara na tehnicki i kaze mi da ako imam pojaseve nazad mora i nasloni za glavu inace je auto tehnicki neispravan. Gledali moju kocku-nema,gledali suzu-nema,gledali ford orion-nema cak ni lada niva 2007 god.-nema NASLONE ZA GLAVU nazad iako ima pojaseve STRASNO!!!!!!!Pitam ga ko ce to da proverava a on mi rece da su dobili dopis od policije i da ce najverovatnije traziti kad te zaustave. tako drustvo da cemo morati i pored zezanja sa plinom morati da busimo zadnje sediste...

Interesantno je to da je pre auto moglo da se vozi bez ikakvih problema a sad nesto izmisljaju samo da ljudima uzmu pare. Pe.....a posla!

Link to post
Share on other sites
  • Replies 425
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To je sve zbog slihtanja evropskoj uniji i bezolovni benzin su ukinuli pa sad imamo samo euro bezolovni koji je minimalno skuplji ali se zbog ekologije mora koristiti.

Sramota je sta gamad radi , samo motke u ruke i oterati sto dalje.

Link to post
Share on other sites

To je sve zbog slihtanja evropskoj uniji i bezolovni benzin su ukinuli pa sad imamo samo euro bezolovni koji je minimalno skuplji ali se zbog ekologije mora koristiti.

Sramota je sta gamad radi , samo motke u ruke i oterati sto dalje.

+1

Link to post
Share on other sites

Kako rece Mirkovic danas u emisiji "Sat", u utorak bi trebalo da obori tu uredbu za naslone na zadnjoj klupi...ostaje da vidimo sta ce biti!

Link to post
Share on other sites

kolka je kazna za neatestiran uredjaj,savatali me veceras,nista nije pomoglo,ni da je plin juce ugrradjen itd...

napisali papiric,ja nisam potpisao, e sad,zanima me kolka je kazna za to.. <_<

Link to post
Share on other sites

kolka je kazna za neatestiran uredjaj,savatali me veceras,nista nije pomoglo,ni da je plin juce ugrradjen itd...

napisali papiric,ja nisam potpisao, e sad,zanima me kolka je kazna za to.. <_<

6000-20000,budi srecan sto ti tablice nisu skinuli,meni skinuli tablice+kazna :angry: :angry: :angry:

Link to post
Share on other sites

ajoj,,nista,,ondak...skidamo bocu ima negde da je sakrijem da se nevidi neznam kako...i nema plina...jedino da nesalju na vandredni tehnicki,kad oni tamo zagledaju svasta moz se vidi i nadje... :lol:

ili sekvent atest...a to ce da boli boli...bas bas mnogo.... :angry:

Link to post
Share on other sites

Kacarevo se pise velikim slovom,a to za skidanje tablica zbog plina stvarno prvi put cujem.MOze da te posalje na vanredni tehnicki i da ti pisu kaznu od 5000din,a da te iskljuce iz saobracaja i skinu tablice to mozda u Novom Sadu.U raju na zemlji zvanom Kacarevo, a i u okolini raja za sada toga nema.

POznajem dosta saobracajnih policajaca,sa par njih se i druzim,i oni mi kazu da ako si drkadzija i ne ponasas se "normalno" fasovaces prijavu i zbog prljavih carapa i ne usisanog auta,a ako je samo taj atest problem pri kontroli procices sa opomenom da ipak uradis taj atest.

MAda uvek ima onih "pandurcina" sa "Police" naocarima i brkovima kojima se izgleda ne dize k...c pa ga tupe na svakome ko naidje,ja cu da rizikujem,vi kako hocete. ;)

NEDAM BRE PARE!!!!

Link to post
Share on other sites