Recommended Posts

  • Replies 425
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jednostavno je, ako ne ume da se izbori za bolje uslove zivota, onda neka cuti i bude tu gde je, uvek ce se naci neki biznismen ili politicar da to iskoristi, nek' se navikne na to da ce ceo zivot biti rob a ne samo da kuka kako ne valja ovo, ne valja ono a nista konkretno ne radi da promeni to stanje.

Link to post
Share on other sites

sto se mene tice dokazao si da uopste nisi glup momak,cak sta vise pametan si.samo steta sto to pokazujes na takav nacin.dezurni si minusdzija i kontras na forumu.al dobro to je tebi izgleda dusevna hrana i boze moj svakom svoje prija.

Link to post
Share on other sites

pa sad, ne bih ja bas drzavu za sve krivio. musterija hoce za malo para da ugradi gas, majstor izlazi u susret sa jeftinim komponentama, atest se prolazi zbog mira u kuci i tako dalje i tako to. do juce su bili budale oni koji su ugradjivali sekvent u e30 kao i oni koji su pisali i pricali da to jedino moze i valja. drzavu cinimo svi mi, gradjani, a ne samo oni na vlasti. Potpuno je druga prica, sto su gradjani koji cine drzavu ispodprosecno glupi pa ne umeju da zamene vodje. u francuskoj poskupi kifla i odmah narod izadje na ulice. Kad pljujes drzavu, pljujes u stvari sam sebe.

Upravu si za sve, treba da se uvede reda, i drzavu mi gradjani cinimo a da ima budala ima i previse. Gomilu uredjaja ugradjeno ko zna kako, i jos atestirano. Treba uvesti preglede na 5god, treba uvesti standarde sto se tice komponenti i sta/kako/gde moze da stoji bas zbog tih divljih ugradnji. Jedino sto moze biti tu stavka je ugradnja sekventa (svakako najbolje resenje) na motore sa ubrizgavanjem. Lakse tj. lakse po dzep bi nam bilo da sredimo creva i instalaciju, ovako nema druge nego da ugradis sekvent. Ja da sam ugradjivao plin stavio bi sekvent odma, ovako sam ga uzeo vec sa obicnim plinom i stvarno nemam problema sa detonacijama, ali znam da pravi pizdarije pogotovo kad ljudi stave na auto sa plasticnom granom.

Uglavnom trebali su to da urade ali npr. da zabrane ugradnju takvih uredjaja zakonom,da uvedu stroge ateste za creva i ostale komponente odma za ove koji su vec ugradjeni, pa da kazu za 5.god. svi morate sekvent i zdravo. Ovako odjednom sve udarilo...

Link to post
Share on other sites

E druze moj,sta sve treba u ovoj drzavi pa nije,naznam da li si primetio,ali sve "treba" kad treba sirotinja da se klepi po dzepu.

Pa zbog cega su ljudi ugradjivali uredjaje po kojekakvim garazama???Zato sto su imali para da odu u ovlascene servise??

Necu o tome da pisem samo se iznerviram,zasto neki zakon za te trule bogatase nije donesen??

Treba bre u skupstinu i sve uza zid!!!

Link to post
Share on other sites

E druze moj,sta sve treba u ovoj drzavi pa nije,naznam da li si primetio,ali sve "treba" kad treba sirotinja da se klepi po dzepu.

Pa zbog cega su ljudi ugradjivali uredjaje po kojekakvim garazama???Zato sto su imali para da odu u ovlascene servise??

Necu o tome da pisem samo se iznerviram,zasto neki zakon za te trule bogatase nije donesen??

Treba bre u skupstinu i sve uza zid!!!

pa pricam ja al nemam kome!

Link to post
Share on other sites

E druze moj,sta sve treba u ovoj drzavi pa nije,naznam da li si primetio,ali sve "treba" kad treba sirotinja da se klepi po dzepu.

Pa zbog cega su ljudi ugradjivali uredjaje po kojekakvim garazama???Zato sto su imali para da odu u ovlascene servise??

Necu o tome da pisem samo se iznerviram,zasto neki zakon za te trule bogatase nije donesen??

Treba bre u skupstinu i sve uza zid!!!

Govna su to neopevana narod ne moze da zivi od stoke raspale, hteo sam reci normalno je da red treba neki uvesti i zbog nas samih da se ne voze bombe po putu, ali nisu morali bas tako da nas izuju. Razumemo se sve, i ja se slazem ko moze i mora da izmuva da prezivi treba to i da uradi, ali vidis da olos stalno nadje nacin da to spreci da bi odrali sto vise nas. Vise covek nije pametan sta da radi, ovde patrola ima kao govana samo iskacu pun ih je grad cim je lepo vreme - vozac na drumu je postao lovina, svakog da zustave mogu mu naci bar 20.000din kazni... Da li dati na atest i sekvent ili ce ti verovatno odrapiti kaznu koja je ista ako ne i veca znajuci njih pa onda poeni pa zajebancije ne znam ni ja sta cu i mene to ceka dogodine.

Bice menjam kocku 320i za 324d laugh.giflaugh.giflaugh.gif

Link to post
Share on other sites

Ne brini znaju dusmani sta se i u kojem broju vozi po putevima,kad bude vise dizela po putevima od benzinaca sa plinom klepace i njih.

Izmislice neki atest i za dizelase.

Link to post
Share on other sites
Nasloni za glavu u putničkim automobilima čija je radna zapremina manja od 750 cm3 koji su proizvedeni, odnosno prvi put registrovani nakon 1. januara 1992. godine i u putničkim automobilima kod kojih je radna zapremina veća od 750 cm3, koji su proizvedeni odnosno prvi put registrovani nakon 1. januara 1987. godine, moraju biti ugrađeni i izvedeni za sva sedišta, koja su okrenuta prema napred ili prema nazad, za koja imaju ugrađene sigurnosne pojaseve, i obrnuto.
Link to post
Share on other sites

znaci koliko pojaseva toliko naslona za glavu.posto je bilo nedoumica oko toga dali pozadi 2 ili 3.

kako ce sad jugici,a bogami i kocke koje nemaju naslone.da nece mozda da nas teraju da ugradjujemo i atestiramo iste?nista me nebi cudilo.

Link to post
Share on other sites

``za koja imaju ugrađene sigurnosne pojaseve``.

I ovo treba da bude boldovano.

Ja imam pojaseve nazad na klupi, znaci trebali bi i nasloni tu? Jel ima kocki da nema nazad pojaseva? Hoces moci da registrujes bez toga ili da reg na 2 sedista ili kako??

Link to post
Share on other sites

``za koja imaju ugrađene sigurnosne pojaseve``.

I ovo treba da bude boldovano.

Ja imam pojaseve nazad na klupi, znaci trebali bi i nasloni tu? Jel ima kocki da nema nazad pojaseva? Hoces moci da registrujes bez toga ili da reg na 2 sedista ili kako??

Link to post
Share on other sites

Juce svracao kod drugara na tehnicki i kaze mi da ako imam pojaseve nazad mora i nasloni za glavu inace je auto tehnicki neispravan. Gledali moju kocku-nema,gledali suzu-nema,gledali ford orion-nema cak ni lada niva 2007 god.-nema NASLONE ZA GLAVU nazad iako ima pojaseve STRASNO!!!!!!!Pitam ga ko ce to da proverava a on mi rece da su dobili dopis od policije i da ce najverovatnije traziti kad te zaustave. tako drustvo da cemo morati i pored zezanja sa plinom morati da busimo zadnje sediste...

Link to post
Share on other sites