Recommended Posts

ako nije problem objasni sta si mislio pod ovim"potvrda koja ti privremeno sluzi kao dozvola"

kakva dozvola?dozvola da mogu da obavjam pojedine radnje s autom,sta?

kao saobracajna dozvola tj. umesto saobracajne dozvole

Link to post
Share on other sites
  • Replies 425
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja ne kontam samo cemu svo to cimanje,ako nesto mora lepo platis i vozis auto kao covek a ne da se cimas svaki put kad vidis pandure ili da ti skinu tablice 200km od tvog grada pa te posle kosta kao 5 atesta.

Link to post
Share on other sites

Ja ne kontam samo cemu svo to cimanje,ako nesto mora lepo platis i vozis auto kao covek a ne da se cimas svaki put kad vidis pandure ili da ti skinu tablice 200km od tvog grada pa te posle kosta kao 5 atesta.

ne pratis, sad je cilj postao zajebati sistem a ne biti deo stada koje prati stalu, toplu bracu i turke.

Sto je meni ok i pozdravljam, samo sumnjam u konacan ishod.

Link to post
Share on other sites

E pa drugari,auto vise ne moze da se registruje bez atesta... :angry: A ako je proslo vise od 5 godina od izdavanja atesta mora na periodican pregled...jbg...Danas vratili druga sa saltera...

Link to post
Share on other sites

Ja ne kontam samo cemu svo to cimanje,ako nesto mora lepo platis i vozis auto kao covek a ne da se cimas svaki put kad vidis pandure ili da ti skinu tablice 200km od tvog grada pa te posle kosta kao 5 atesta.

iscupacu ja plin nije to problem,ali i za to se placa neki djavo da je pravilno skinut.i opet vreme i opet cimanje isto kao i za atest istog.nemam vreme ja za to.

Link to post
Share on other sites

iscupacu ja plin nije to problem,ali i za to se placa neki djavo da je pravilno skinut.i opet vreme i opet cimanje isto kao i za atest istog.nemam vreme ja za to.

ti mozes iscupati plin,ali ako u sistemu staroj novoj itd saobracajnoj vide da si imao plin,a svi su umrezeni,moracas da odes na atest za skidanje plina,to jest dobijes potvrdu od majstora da je skinuo plin,pa na atest,pa tehnicki,mislim da je oko 6000din,posto je moj drugar upravo juce sve to probao i ispusio...pa je danas tek uzeo potvrdu od nekog majstora da je skinut plin,pa za neki dan na atest da se to utvrdi..

e sad probaj pa videcemo,

ja patim muku sto nemam atestiran plin, niti je sekvent,kako god okrenes ili da ga sakrijem ili da grunem 500 do 600e...a mnogi ce patiti muku,pola trojki kockica ima obican plin mesto sekventa,oni koji imaju sekvent moraju da izmenjaju neke ventile creva..ma haos,a narvno drugovi u plavom ce zaustavljati kaznjavati...a nedaju mi se tolke pare...

Link to post
Share on other sites

jebiga, sistematski su navukli sve,dozvolili svasta (obican/sekvent), pa sad zavode red, cekalo se nekoliko godina,ali isplatice im se. Kao sto menjaju tablice dokumenta i ostalo svako malo. Sta sad,ako ne budemo dobili datum, hocemo li morati vracati stare tablice? :D

Link to post
Share on other sites

jebiga, sistematski su navukli sve,dozvolili svasta (obican/sekvent), pa sad zavode red, cekalo se nekoliko godina,ali isplatice im se. Kao sto menjaju tablice dokumenta i ostalo svako malo. Sta sad,ako ne budemo dobili datum, hocemo li morati vracati stare tablice? :D

necemo vracati stare tablice zbog datuma,ali da punimo kasu zbog toga vrlo moguce.inace taj datum nece biti nikad.a i stace nana datum.

Link to post
Share on other sites

pa sad, ne bih ja bas drzavu za sve krivio. musterija hoce za malo para da ugradi gas, majstor izlazi u susret sa jeftinim komponentama, atest se prolazi zbog mira u kuci i tako dalje i tako to. do juce su bili budale oni koji su ugradjivali sekvent u e30 kao i oni koji su pisali i pricali da to jedino moze i valja. drzavu cinimo svi mi, gradjani, a ne samo oni na vlasti. Potpuno je druga prica, sto su gradjani koji cine drzavu ispodprosecno glupi pa ne umeju da zamene vodje. u francuskoj poskupi kifla i odmah narod izadje na ulice. Kad pljujes drzavu, pljujes u stvari sam sebe.

Link to post
Share on other sites

nisu svi gradjani isti,ima onih koji hoce ,mogu i daju svoj doprinos promenama.i kao takvi ne pljuju sebi u lice.

zato nemoj sve da trpas u jedan lonac.

hteo ne hteo moram ma se slozim s tobom da osim vlasti i mi gradjani smo krivi za trenutnu situaciju.

malo nam mozak ispiraju SMI,malo internet,ljudi postali zlobni svako svoju politiku vodi.sve kao boli me tuki meni dobro ne diraj da ne bude gore,itd.polupismeni svet cuti gleda reprize na rts-u i ceka neke bolje dane.

nema kriticne mase i to je to.

Link to post
Share on other sites

sto se tice obicnih plinskih uredjaja od 100 eura moram se osvrnuti na tvoju konstataciju.jeste ima onih koji su mogli a nisu ugradili sekvent.pa sada kada drzava uvodi neki red oni najvise placu.ali ipak mislim da je mnogo veci broj onih koji su iz finansijskih razloga stavili to sto jesu.pa naravno da sada pljuju po drzavi.jbg to sto neko nema love za bolje neznaci da nemora da vozi kakav takav auto.

Link to post
Share on other sites

pisao sam pre malo manje od godine nesecam se dali na ovom ili onom forumu da ce do ovoga doci.neke teme su udaljili,neki su rekli da sam budala a ja sam ipak bio u pravu.

i sad kazem-za 5 godina trebace mi licna karta da predjem preko dunava.

Link to post
Share on other sites

pa onda treba da kupi auto sa manje kubika koji ujedno trosi manje, registracija manja... a ne bmw star xx godina, sa 2000+ kubika.

ha ha ha,pa objasni ti to narodu!znas kako kazu?srce oce al dupe klokoce.

ili stobi reko Rambo Amadeus,"mlad organizam naviko se pusit'original cigara".

Link to post
Share on other sites