Indorile

1989 E30 320i

Recommended Posts

Skini taj branik,sank sa gepeka,malo taj auspuh unutra i bice to lep autic

Skini taj branik,sank sa gepeka,malo taj auspuh unutra i bice to lep autic

I jos da dodam da bi valjalo i neke malo vece i lepse felnice da mu stavis i ima da bude bombona.

Uradio sam danas komplet sportski auspuh kod Pirketa (samo je grana ostala stara), sve pohvale za njega, zvukom sam skroz zadovoljan :D

qr1bvt.jpg

2z9d636.jpg

16kcc2q.jpg

Ja sam isto to radio,mene je izaslo 14 hiljada ili 16 isto ne secam se sada :D zvuk odlican,decko radi svaka mu cast,moram i ja da snimim zvuk

Uradio mi CasperBG82 crne hella farove + angel eyes (sve pohvale), ali pade noc pa nisam uspeo lepo da slikam, sutra kada bude dan uvaticu bolje fotke :)

28bzi2c.jpg

odlican zvuk!! ovaj sank pozadi bih makao, a predji branik, jos nisam siguran da li mi se svidja ili ne :) ali tek si krenuo sa sredjivanjem :) srecno

:e30:

on se cuje kao da ima schrick bregaste sunce ti poljubim. lep zvuk extra extra... svaka cast za pirketa...koliko li je para samo zadnji lonac.

po meni najlepsa felna za e30,budi secanja

ujak 90-te kupio nov e30,jako malo vozen do 96-97,sve dok burazer nije krenuo da ga vozi pomalo,ovo su bile prve felne koje su montirane na njega,a skinute celicne sa ratkapnama B)

Zvuk je SAVRSEN!...svaka cast...

Ovo su Borbet A ili Remotec?...srecne bile...i, naravno, skidaj zadnji spojler... ;)

lepa skini to sa gepeka i napred m tech branik i bice bombona :)

Odlican zvuk pohvale za majstora mozda da promenis sedtsta da stavis neka sporsaka od kocke.

Ima tu svasta da se sredjuje, par stvarcica oko mehanike, branik/spojler, farbanje, stroker, al' nista nije dzabe - kako bude para bice i sredjivanja :)

Uradio mi je Casper tablu danas, bas opasno izgleda :D

34nibev.jpg