Sta mislite kad bi bili slozni...


Recommended Posts

ovaj potez me odusevio...

Link to post
Share on other sites

Da ste bili na naplatnoj preko sat vremena na 30 stepeni kao ja, ne biste ovako olako pisali.

Slazem se za protest ispred Vlade Srbije, ili neku drugu akciju, ali nas 300 neduznih da cekamo, da ne pricam o gomili male dece ...

Link to post
Share on other sites

Ako sednete i pametno razmislite ova akcija je bila cis IDIOTLUK .....Akcijom nista nisu postigli sem sto su maltretirali svoje neduzne sugradjanine.......Glavesine koje su sedele u kancelarijama u Beogradu su bile toliko zabrinute da su se sigurno dva puta pocesali po mudima i komentarisali koliko su pajseri glupi jer maltretiraju narod a ne njih.....Sve dok se ne lupi na pravo mesto cesace jaja i jebati narod i smejati se kako i pored njih svaka neinteligentna budala moze jebati narod.......

Link to post
Share on other sites

Ja baš mislim da je akcija odlična. Mislim ideja je perfektna, kulturna, sve po zakonu, legitimno...

E a zamisli da se izvede, kao što sam napisao u drugoj temi, organizovano, na bitnijim naplatnim rampama u Srbiji, u isto vreme. Pa kolaps saobraćaja bi se napravio ali sve po zakonu. Jbg ljudi bi ispaštali, mislim na učesnike u saobraćaju ali mislim da bi se skrenulam pažnja na lopovluk koji se dešava od strane nesposobnih osiguravajućih kuća koje nemaju pare da isplate štete od poplava.

Malo pljuvanje od strane opozicije, malo mediji itd. i eto pritiska.

Još se najavi nastavak akcije u skorijoj budućnosti itd...

Mislim sve je to lepo ovako na papiru ali u praksi treba neko da se uhvati da povuče... E takvih nažalost nema mislim na neku organizaciju...

Link to post
Share on other sites

Zamisli recimo da ja nisam zadovoljan otkupnom cenom maline...a otkupno mesto u Beogradu a ja sa 20 traktora dodjem i blokiram tvoju ulicu....Tebi (ne dao mili Bog) dete bolesno i ne mozes ga odvesti doktoru jer sam ja blokirao put iz razloga za koji tebi puca k...ac.Jel bi ti izasao da meni pomognes u blokadi tebe samoga ili bi nacisto izpizdeo?????

NARAVUCENIJE......NAROD SVOJIM KRETENSKIM POTEZIMA OPET JEBE NAROD A ONE KOJI BI TREBALO DA BUDU JEBENI TO NI NE DOTICE:::::::::

Link to post
Share on other sites

Pa vidi svaki protest, bunt ili kako god, uvek će da smeta nekom.

Ali gleda se šira slika jer, složićeš se svaka kuća u srbiji ima bar po jedan auto (sem izuzetaka). Tako da ovo sve dotiče a ne samo malinare iz tvog primera.

Meni se ovo svidja jer je sve legitimno.

PS. Ja sam iz Niša.

Link to post
Share on other sites

A ti koji ispastaju zbog blokade, pa i oni imaju auto i u njihovom je interesu. dalje, svaka blokada je pustala bolesne. Ja se osecam vecim idiotom, ovako dok me sisaju.

Link to post
Share on other sites

Bajkeri su specificni i pravi momci bajkeri ne kafe bajkeri nego BAJKERI!...

Link to post
Share on other sites

Ja sam u potpunosti za protest...pa ja imam po nekoliko auta registrovanih i meni to smeta.......

ALI OVDE TO NIKO NECE DA SHVATI ILI SE PRAVI LUD......PROTEST JE ODZAN NA KRAJNJE POGRESNOM MESTU I NIKO NIJE ISPASTAO SEM NEVINIH LJUDI U KOLONAMA......SVE DOK NE BUDE BLOKIRANA USRANA SKUPŠTINA ILI NEKI VLADIN OBJEKAT SVE JE OVO PŠANJE UZ VETAR ODNOSNO POPIŠAVANJE SAMOG SEBE I NEDUZNIH LJUDI OKO SEBE......

Link to post
Share on other sites

Ja sam u potpunosti za protest...pa ja imam po nekoliko auta registrovanih i meni to smeta.......

ALI OVDE TO NIKO NECE DA SHVATI ILI SE PRAVI LUD......PROTEST JE ODZAN NA KRAJNJE POGRESNOM MESTU I NIKO NIJE ISPASTAO SEM NEVINIH LJUDI U KOLONAMA......SVE DOK NE BUDE BLOKIRANA USRANA SKUPŠTINA ILI NEKI VLADIN OBJEKAT SVE JE OVO PŠANJE UZ VETAR ODNOSNO POPIŠAVANJE SAMOG SEBE I NEDUZNIH LJUDI OKO SEBE......

+1

Link to post
Share on other sites

U ponedeljak zaustavite vozilo na 10 minuta

Obavezno osiguranje automobila nedavno je poskupelo za 45 odsto. Tim povodom, udruženje bankarskih klijenata "Efektiva", poziva vozače u Srbiji da u ponedeljak, u 12 sati, zaustave svoja vozila na 10 minuta, bez obzira gde se zateknu.

"Efektiva" u saopštenju poziva sva udruženja vozača, taksi udruženja, udruženja autoprevoznika, motociklista, kao i istaknute pojedince, da se udruže kako bi se "koordinisanom akcijom u budućnosti sprečili slični potezi osiguravajućih kuća i države".

"Udruženje Efektiva će paralelno sa tim aktivnostima, tražiti način da se pravnim sredstvima poništi ova sramna odluka koja ide direktno na štetu građana Srbije, a u korist osiguravajućih kuća", ocenjuje se u saopštenju.

To Udruženje je ponovo pozvalo nadležne, pre svega Narodnu banku Srbije, da povuku Odluku o povećanju obaveznog auto osiguranja i vrate cene na raniji nivo.

IZVOR

Link to post
Share on other sites