BMW e39 3.0d M-Optic


Recommended Posts

  • Replies 88
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ovaj oglas treba svako da pogleda pre nego sto za svoj auto kaze da je ful oprema,ili ful fulova :angry:

auto izgleda perfektno,jedino sto meni bode oci su lose gume koje po meni kvare utisak besprekornog odrzavanja

meni to prvo privuce paznju,jer kontam,prvo extra gume,pa onda sve ostalo,vezano za odrzavanje

Link to post
Share on other sites

ma to je on zaokruzio,193hp je motor ...

koja je razlika facelift i obican restajling...volan,tabla ? sta jos

auto jee 28.09.2000 god

vidis ja gume nisam ni prometio ...

kako kome,meni gume nisu toliko bas bitne koliko ostatak auta ... video sam mnogo bmw-a sa katastrofa gumama dok je auto u vrhunskom stanju ...

Link to post
Share on other sites

taj auto je restyling,svaki sa 142kw je restyl

npr nema 1999god sa 142kw fabricki

sto se guma tice,neznam ja bas imam neku averziju kad vidim dobar i skup auto sa rasparnim gumama napred-pozadi,ili sa celestonkama,nekako mi odma deluje ofucano,jbg ako nemoze da da za 4 polovne ekstra gume 200e,kako ce za ulje i filter da plati 100e kad dodje da se menja.

ja tako kontam

Link to post
Share on other sites

Sad sam bolje zagledao. Facelift je ovo ali prvi, tu su i počeli da se proizvode osveženi. (9.2000). Plus ima veliku navigaciju, prednje parking senzore, dsc koliko sam uspeo da vidim, naravno stopke i farove.

Nemoj da te brine tabla što nema prstenove, nisu ih imali facelift modeli od starta, volan je odgovarajući.

Na oko dobro izgleda...

Link to post
Share on other sites

taj auto je restyling,svaki sa 142kw je restyl

npr nema 1999god sa 142kw fabricki

sto se guma tice,neznam ja bas imam neku averziju kad vidim dobar i skup auto sa rasparnim gumama napred-pozadi,ili sa celestonkama,nekako mi odma deluje ofucano,jbg ako nemoze da da za 4 polovne ekstra gume 200e,kako ce za ulje i filter da plati 100e kad dodje da se menja.

ja tako kontam

+1

Kod mene po gumama mozes da vidis finansijsku situaciju

Ova petarda super izgleda.

Link to post
Share on other sites

I naravano ne vredi ni priblizno ovoj ceni

Kako je moguce da ko god prodaje dobar auto za dobru cenu TEBI ne vredi toliko......bas me zanima da je neko trazio za dobru domacu kocku para koliko si ti prodao stranca bez papira...... ti bi ga predlozio za ludnicu......

NEMOJ VECITO SRATI O CENI ako nemas zamerku na auto nisi ni merodavan da komentarises cenu pogotovo sto nisi kupac.....

Link to post
Share on other sites

Dobar je,odavno nisam video bolju peticu :rolleyes: mada na trecoj slici se cini kao da je zreo za poliranje(mozda gresim),i sedista su mi bezveze iako su kozna,mnogo su bolaj ona sa omoristem za butine ili kako se vec zove,ukusi su razliciti :)

Link to post
Share on other sites

Treca slika i meni upada u oci,ali 99% automobila crne boje kad stavis na sunce izgleda ovako ...

Sto se tice cene,jeste mozda malo jaca cena,da je 2002,2003 godiste to je to sto se tice cena za ovakav auto sa ovakvom opremom ... Davali smo mu6000e pa 6500e i nece ni da cuje ... gledao sam mnogooo e39 za od 5000-6500+ evra u "perfektnom stanju" bez ulaganja,koji su farbani nogama,ljusti se lak,sva vrata, gepek trula kao dinje i kad pitas koja je zadnja cena kaze mogu da ti ucinim 50e da ti spustim i to je to kao ....

Onda ovaj auto vredi 10.000e,opet sam samo video slike jbg,treba zapucati 800km tamo i nazad i pojesti govno po drugi put

Link to post
Share on other sites

Ma gde toliko da platis....eno po Nemackoj i Austriji takva auta po 700-800e....jebi ga i tamo skupa registracija......

DOBAR AUTO MORA DA SE PLATI!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to post
Share on other sites

Kako je moguce da ko god prodaje dobar auto za dobru cenu TEBI ne vredi toliko......bas me zanima da je neko trazio za dobru domacu kocku para koliko si ti prodao stranca bez papira...... ti bi ga predlozio za ludnicu......

NEMOJ VECITO SRATI O CENI ako nemas zamerku na auto nisi ni merodavan da komentarises cenu pogotovo sto nisi kupac.....

ja bi mu dao 5000 a znam da ti ne bi ni 3000

Te price pricaj njima ne meni

Link to post
Share on other sites

Ja bih mu dao onoliko koliko trazi kad bi to bio auto koji mi treba....trenutno 3,0d u M-paketu bih kupio i samo rasturio u delove....nemam zelju da ga vozim.....i ovaj auto ako je ok uopste nije skup...pun je oglas PERFEKTNIH za iste ili nesto manje pare.........DOBAR AUTO KOSTA!!!!!!!!!!!

Link to post
Share on other sites

Zagrejao sam se ozbiljno za auto,ali nemogu da mu dam vise od 6500e,pre neki dan je drugar prodao e39 2003 god a 2.0d sivi sa m-paralell,bio na oglasu za 5900e,nije m optic,ali je auto bio perfektan ...ako je sudeci po tome onda ovaj vredi 7000e ...

Link to post
Share on other sites

Cuj se sa Ninom iz NP,pusti mu neku kintu post netom za gorivo i neka ode da pogleda auto to ti je najjeftinije i najisplativije,plus ce ti Nino rec kakav je auto i pogledace ga lepo.Mada znam da se Tutinci i Pazarci ne mirisu bas, Tutinci su cudni totalno...je li Nino?

Link to post
Share on other sites

Moj mušterija,sve ima zavedeno šta smo mu radili sa sve računima.Bolji je nego 90% e60 koji se voze da ne govorim o grobovima X5 kojih imaš brdo.Inače prodavac je ok. lik,nije švercer.Znam da ga je kupio za debele pare prošle godine.Ko hoće dobar auto to je dobar izbor,oni što traže jeftino ili mladje nemoj da ga gledaju i palamude tipa ima mladji za te pare.

Link to post
Share on other sites