BMW e39 3.0d M-Optic


Recommended Posts

Nije vise zreo za poliranje,nego za farbanje ...ono nemoze da se ispolira,nazalost

Taj 540i je samo dobar na slikama,isao drugar da ga gleda,ceo je farban i ofarban lose,sa celog auta je poceo da spada lak,znaci mora ponovo da se farba kompletan auto ...

Mislim da su sve 4 felne varene,secene opruge i valjda se cuo v spaner nesto nesecam se sta mi je rekao ... unutra je kao apoteka,kao nov ...

Link to post
Share on other sites
  • Replies 88
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja sam moju e39 uzeo krajem prosle godine od prvog vlasnika, full service history, 4 kljuca, 191,000 km (sada je na oko 205.000 km), skoro sve od opreme, ali sam platio 5500 evra u Berlinu, posto mi je skinuo cenu, a trazio je 6400. Auto je proizveden krajem 2003, a prva registracija april 2004. godine.

Sad mi neki kazu bolje da si kupio E60 koliko te izasao, samo im kazem da leseve ne kupujem. Dobar E60 je od 10.000 pa na gore.

Link to post
Share on other sites

zlatibor?

cobanov_odmor_-_komplet_lepinja_zps85a3f223.jpg

Pa rekao sam svima koji navracaju nekad u Ue ili su u prolazu kad idu za more,neka se jave...do sada se niko nije javio a skoro sam video jedan BMW sa foruma kako se zaputio ka Zlatiboru al dobro ;)

Link to post
Share on other sites

Pa rekao sam svima koji navracaju nekad u Ue ili su u prolazu kad idu za more,neka se jave...do sada se niko nije javio a skoro sam video jedan BMW sa foruma kako se zaputio ka Zlatiboru al dobro ;)

Zvacu te ja kad prolazim da vodis kod suljage za kaznu sto ne citas

Link to post
Share on other sites

Sad mi neki kazu bolje da si kupio E60 koliko te izasao, samo im kazem da leseve ne kupujem. Dobar E60 je od 10.000 pa na gore.

Apsolutno si u pravu. Gledao sam vecinu E60-ca sa cenom ispod 10.000e i svi su bili, manje vise, u losem stanju. Bilo je i korektnih primeraka ali jako, jako malo. Tim primercima je falilo 1500-2000e pa da budu dobri ali tada opet dodjemo na cifru od 10+.

Link to post
Share on other sites

Uzeo sam sivi e39 540i ... Sve price koje sam slusao o autu su pale u vodu kad sam otisao da vidim auto ... Auto je u 10x boljem stanju nego oni nazovi perfektni i bez ulaganja od 6 do 7000e koje sam gledao do sad ... Ima par sitnica da se sredi i to je to ... Sta sam sve gledao,ovo je perfekcija

I sad idemo sve iz pocetka ;)dance3.gifdance3.gif

Link to post
Share on other sites

Uzeo sam sivi e39 540i ... Sve price koje sam slusao o autu su pale u vodu kad sam otisao da vidim auto ... Auto je u 10x boljem stanju nego oni nazovi perfektni i bez ulaganja od 6 do 7000e koje sam gledao do sad ... Ima par sitnica da se sredi i to je to ... Sta sam sve gledao,ovo je perfekcija

I sad idemo sve iz pocetka ;)dance3.gifdance3.gif

Mora da ide kao besan. Jedva cekam da cujem utiske o autu i slike da vidim.

Link to post
Share on other sites

Treba otici sad i do nemacke hahah...a opet da mi neko doveze odavde nevredi dok ja nevidim auto ... kod nas definitivno necu naci dobar e39 ...

jbg dok neodes i nevidis nista,vise ne idem nigde da gledam auto vam beeograda, a u picku materinu ....

samo jos nisam video onaj plavi e39 m optic sa zlatibora ...

Van BG ne treba ni gledati aute pogotovu ne bmw-a, jer su dronje svi osim u 1posto slucajeva a to je retko, niti po drugim gradovima imaju delove niti majistore za odrzavanje niti znaju sta je bmw, jednom isao sam ranije na auto pijac i cudno bila je dobra 39 tka, pre godinu dana 2.5D PO table plava prodavala se setaj se po pijaci mozda naleti nesto otkud znas blizu je malo te kosta odlazak a i ubijes nedeljno pre podne ako ne radis.

Link to post
Share on other sites

Van BG ne treba ni gledati aute pogotovu ne bmw-a, jer su dronje svi osim u 1posto slucajeva a to je retko, niti po drugim gradovima imaju delove niti majistore za odrzavanje niti znaju sta je bmw

Ja bih sacekao Klinika da odgovori na ovo, on to obozava

Link to post
Share on other sites

Van BG ne treba ni gledati aute pogotovu ne bmw-a, jer su dronje svi osim u 1posto slucajeva a to je retko, niti po drugim gradovima imaju delove niti majistore za odrzavanje niti znaju sta je bmw, jednom isao sam ranije na auto pijac i cudno bila je dobra 39 tka, pre godinu dana 2.5D PO table plava prodavala se setaj se po pijaci mozda naleti nesto otkud znas blizu je malo te kosta odlazak a i ubijes nedeljno pre podne ako ne radis.

Bože koliko si lupio pa to je strašno.

Link to post
Share on other sites