BMW e39 3.0d M-Optic


Recommended Posts

  • Replies 88
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Brzopleto si popisao sve osim beograda?

Vise auta veci izbor sto je i gore s jedne strane, mada u manjem mestu se zna koji je i kakav je ciji automobil, ziveo sam i u manjem mestu, ovde ima sta hoces naleti al macka u dzaku ko i sve je. i . a.

Al uglavnom sta god uzmes ima da se ulaze jedino ako ja tebi prodam moj auto a ti me znas pa znas sta te ceka ili ne ceka.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Jao gle sad ovo, Sabacki prvo napljujes, puca lak na sve strane, secene opruge.. a kad si ga ti kupio za male pare, onda valja ?! :lol:

I mene glupo sad da kazem bilo sta...ja sam to sve ponovio ali sam reko da treba otici da se vidi ali no dobro brzo ce on opet na Polovne automobile!!

Link to post
Share on other sites

Jao gle sad ovo, Sabacki prvo napljujes, puca lak na sve strane, secene opruge.. a kad si ga ti kupio za male pare, onda valja ?! :lol:

SVAKA TI CAST.......

Dok je bio u Bg bio je perfektan....prodat van Beograda odma je sranje i lesina...i gle uskrsnuca cim se vratio opet je kao nov.....Verovatno pocevsi od zmaja radi neka cudna kosmicka sila .......

Link to post
Share on other sites

Van BG ne treba ni gledati aute pogotovu ne bmw-a, jer su dronje svi osim u 1posto slucajeva a to je retko, niti po drugim gradovima imaju delove niti majistore za odrzavanje niti znaju sta je bmw, jednom isao sam ranije na auto pijac i cudno bila je dobra 39 tka, pre godinu dana 2.5D PO table plava prodavala se setaj se po pijaci mozda naleti nesto otkud znas blizu je malo te kosta odlazak a i ubijes nedeljno pre podne ako ne radis.

images.jpeg

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...