BMW e39 3.0d M-Optic


Recommended Posts

  • Replies 88
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Za probirljivog mušteriju auto je u više nego dobrom stanju dok perfekcija perfekcije ne postoji ni kod jednog polovnjaka.Limarski je isto dobar dok detalji nam ne padaju u oko jer u našem servisu se ne radi limarija.Kada je skoro pomenuo da će da ga prodaje odmah sam mu sugerisao da ga okači na net.jer kod nas ljudi ne traže dobar i održavan auto već isključivo mladu godinu.Tako je tržište sve neki preprodavci.

Link to post
Share on other sites

Isti ovaj, aj da ne garantujem 100% je bio prosle god za 6500e na oglasu. Bio je na kv tablice...... ma 100% je to taj... skroz je dobar.

Link to post
Share on other sites

Evo ovako

Auto je daleko od pravog "dobrog auta" i daleko od ove cene ...

Mehanicki i tehnicki auto je dobar

Limariski i spolja auto je katastrofa

Ceo auto je u risevima,nikad u zivotu tako nesto nisam video...kao da si uzeo sundjer stavio u pesak i prao auto na suvo ... dal je neko "pokusao" da polira ili nesto nzm,na dosta mesta je zapalio lak...upropascena farba sta god da su radili

80% auta je farbano parcijalno,i to nogama,na oba branika nije svugde ravnomerno nanesen lak kad se farbalo

Na dosta mesta zatackavan

Suvozacevo krilo sveze ofarbano sa sve curotinom pored migavca debljine 0,5 cm :o,vozacevo krilo izgrebano od od pocetka do kraja....

Vrata za divno cudo nisu trula, doduse samo prednja,ostalo nisam mogao ni da gledam ,kvake ofarbane nogama

Gepek poceo da truli,desna stranica takodje,krenula korozija iznad branika

Pragovi isto krenuli u cosku

Pragovi totalno matirali,laka nema nigde

Hauba do pola ubijena od kamencica

80% zazora nije na mestu,svugde skoro prst stane

Zazor na gepeku,na jednoj strani udje prst na drugoj jedva nokat

Kod stopova takodje prst ulazi

Zadnje gume lose,sve 4 matore

Akomulator crkao

Malo se vise uvija auto,ko zna sta je menjano od amortizera i sta je stavljano

Sve se to videlo po mraku,ko zna sta bih jos bilo po danu...omasili smo put pa smo stigli kad je pao mrak :@

Kad se otvori hauba deluje mi pedantno,koliko se videlo po mraku,

Enterijer dobar,vidi se da je presao ali je da kazem vrlo dobar

Ima stvarno sve od opreme sto treba da ima

Eto,nadao sam se da sam konacno nasao pravi auto,ali vise ni cena nediktira stanje auto ... Opet je preko telefona bilo da je auto perfektan bez ulaganja i da "ovakav neces nigde naci u srbiji" da stoji u garazi i da je kao nov ...

Polako pocinjem da gubim zivce,jer jebeno nemoze da se nadje dobar BMW ...

Prosto nmg da verujem zasta ljudi traze 7000e,kao da je to 1000,2e ... Samo da ih zapalis,ili to perfektan auto onda kosta 10.000e

Link to post
Share on other sites

Treba otici sad i do nemacke hahah...a opet da mi neko doveze odavde nevredi dok ja nevidim auto ... kod nas definitivno necu naci dobar e39 ...

jbg dok neodes i nevidis nista,vise ne idem nigde da gledam auto vam beeograda, a u picku materinu ....

samo jos nisam video onaj plavi e39 m optic sa zlatibora ...

Link to post
Share on other sites

Na zlatiboru ima samo dobar sir i kajmak

Ja sam blizu Zlatibora,ne vidim kakvo ti je poredjenje to gde je on isao je Pester(ustvari blizu,) :blink: :blink: Uzice je u podnozjiju Zlatibora....a za auto sam ti reko sa trece slike da mi deluje da je zreo za poliranje ;)

Link to post
Share on other sites

Ja sam blizu Zlatibora,ne vidim kakvo ti je poredjenje to gde je on isao je Pester(ustvari blizu,) :blink: :blink: Uzice je u podnozjiju Zlatibora....a za auto sam ti reko sa trece slike da mi deluje da je zreo za poliranje ;)

Da da i na pesteru vrhunska jagnjetina

Link to post
Share on other sites