bmw 318i N42


Recommended Posts

Jbg, onda ima malo i do ljudi koji ga voze i (ne)odrzavaju. Auto ga lepo upozorava da nesto nije ok i da treba da reaguje sa 50e...

Link to post
Share on other sites

kako da trazim taj redizajniran spaner, u jednoj radnji mi reko covek kao pa ne mozes ti da stavis taj redizajniran nego moras obican kakav ti je na autu, moj auto je proizveden januara ili februara 2003?

Link to post
Share on other sites

kako da trazim taj redizajniran spaner, u jednoj radnji mi reko covek kao pa ne mozes ti da stavis taj redizajniran nego moras obican kakav ti je na autu, moj auto je proizveden januara ili februara 2003?

Pa valjda se delovi kupuju po broju sasije i motora,zna se sta je gde islo.Ali redizajnirani spaner,sta je to restyling facelift spaner?

Link to post
Share on other sites

Stari spaner ne moze da se kupi od kako je izasao novi, tako da ne mozes da omasis. Nazoves Deltu, kazes im broj sasije i da ti treba spaner lanca i to je to.

Proverite u kakvom je stanju lanac. Ako je auto presao vise nego sto pise na satu, sto je vrlo verovatno, onda bi mozda trebao i on da se zameni. Lanac u setu sa spanerom kosta negde oko 120e ali ne u Delti.

Ja nisam menjao lanac tako da mu ne znam tacnu cenu.

Link to post
Share on other sites

Stari spaner ne moze da se kupi od kako je izasao novi, tako da ne mozes da omasis. Nazoves Deltu, kazes im broj sasije i da ti treba spaner lanca i to je to.

Proverite u kakvom je stanju lanac. Ako je auto presao vise nego sto pise na satu, sto je vrlo verovatno, onda bi mozda trebao i on da se zameni. Lanac u setu sa spanerom kosta negde oko 120e ali ne u Delti.

Ja nisam menjao lanac tako da mu ne znam tacnu cenu.

100e komplet set zupcenja u Line-u

Link to post
Share on other sites

Moj N42 se upravo radi na ful generalnoj. Nazalost takva je situacija i osudjen sam na njega i ja da se pitam, sad sam ga vozio i vise nikad. Danijele, to sto si opisao za jutarnje paljenje, ti zvukovi kad je hladan, to je i meni bilo isto tako i motor mesec dana kasnije zakazao. Neko i komentarise da mu sljaka bez problema, taj redizajnirani spaner cu da vidim i da probam pa cu vam javiti utiske. Ali opet kazem u naglasavam da ga ne bih vozio vise nikad da sam u mogucnosti :) pozz

Link to post
Share on other sites