Novi zakon pomoc oko odabira auta


Recommended Posts

Ljudi novi zakon o novim vozacima bla bla vrv ste culi vec do sad sam vozio 320d e46 i vozio bi jos dugoo dugoo ali nazalost nmg :( pa reko da predlozite neki auto koji podrzava zatade normeee evo ovde pise na linku koliko KG auto i koja KS na tu KG smee pa ako vas ne mrzi predlozite nesto pametnoo od 4,5 do 6 soma sta bi vi uzelii :)

http://www.polovniautomobili.com/auto-vesti/saveti/koje-automobile-pocetnici-nece-smeti-da-voze-ako-se-usvoji-nov-predlog-zakona.php

Link to post
Share on other sites

Upravo je to cilj novog zakona, da NE ide ko blesav. Te cifre tezine i snage nisu odvaljene napamet, statistika. Na tom linku sa prvog posta ima komentar, kako ce neko voziti porodicni auto i to je stvarno nezgodno. Sva sreca pa sam ja napunio 21 godinu :D

Ako usvoje taj zakon sta drugo mozes, prodaj auto i uzmi nesto sto mozes voziti. Utesno, za dve tri godine sigurno bi menjao auto.

Link to post
Share on other sites

Novi zakon po mom nekom misljenju kao i sve u drzavi ne dovrsen i ishitren, mi sada dobijamo vecinu vozaca koji prodju obuku i steknu probnu dozvolu i tu se njihov vozacki "staz"zavrsava do napunjene 21 godine a sta posle toga???

I da na pomenem da je meni bilo dovoljno i sa 60 ks da napravim cirkus koji cu pamtiti do kraja zivota.

Link to post
Share on other sites

Sta ima da ga cipujes kad si jos neiskusan vozac

vozim preko 5 god jos kao nepunoletan ucestvujem u reliju ii auto koji tamo vozim je ubica , po gradu ne volim da divljam i ne vozim preko 60 ali volim da znam da imam vise snage jer sam se X puta nizom i gasom iscupao od dobrog udesa samo zbog debila koji nista ne gledaju voze kao da su sami na ulici itd da ne nabrajam sad ,mnogo primera lupam magistrala preticanje mislim da nije realno kad preticete kamion da prolazite pored njega kao da gurate auto na ruke... Razumem je skroz i decko koji je sleteo u dunav licno ga poznajem bili smo drugari novine su napucale pricu kako on burzuj kako on ovo ono , decko je krvavo zaradio taj auto......i zivi u normalnom stanu od 40 kvadrata a ne u nekim vilama.........slazem se da je to sto je uradio fatalno,nebitno da ne otvaramo desnu temu.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.