e39 sport m 525 d touring


Recommended Posts

  • Replies 459
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja kad sam menjao i kupio konti ,bio skuplji od dayca inace i doneo kod majstora on kaze vrati to i zameni za dayco ja necu to da ti stavljam na auto

Link to post
Share on other sites

reseno curenje, rebalansirane gume.Leone los je vulkanizer. Jedna felna bila na granci za minimalno ispravljanje ( od kada su kod mene nigde nisam udario ) i ispravljeno. Ostalo je da se ispoliraju farovi i ceo auto i da se polako pripremimi za sneg i led. Taman stize mali servis i tada cu zameniti ulje i filter u menjacu. Zna li neko koji tip ulja za autom.menjace ide u moj 525 d

Link to post
Share on other sites

Super sto je opet odvod i sto nisi morao dalje da traži gde je...

Koji vulkanizer je u pitanju, čisto da znam...?

Leon zna,onaj preko puta Zitopeka,malo iza one Knez petrol pumpe,sa desne strane kada se ide ka L.Steni.

Sto se zatamnjivanja tice necu raditi,troslojna su mi stakla a za decu pozadi imam fabricke roletne

zx spectrum 32

Link to post
Share on other sites

Ponuda za Galfer diskove i plocice je 36000 din za sport verziju odnosno 28000 za standard.Cene se odnose za 4 diska sa pripadajucim plocicama.Posto se blizi zamena ulja,luiqi moly 4100 je u autu,od zamene je proslo ravno 9000,tek pocelo da se troskari.Videcu sta ce biti sledece ili motul ili wolf

zx spectrum 32

Link to post
Share on other sites

I ja to volim. Da uzivam. Posebno kad popijem malo ili malo vise... zavalim se pozadi i uzivam

rglblm58.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Za vikend,menjamo ulje-motor,menjac i diferencijal ukljucujuci i pripadajuce filtere.Citam malo vise o uljima,luk oil sa genesis premijum linijom se bas namecu kao logican iubor.Cenu neznam ali provericu.

zx spectrum 32

Link to post
Share on other sites

Pazi ovako,jedan katalog kaze dextron 6 a drugi dextron 3,u oba su uneta brojevi sasije.U mom autu je gm automatika.Razmisljam o konverziji u manuelca pa moram da pitam koliko bi celo "planinarenje" kostalo.Uglavnom ici ce febi set za menjac-ulje,filter,dihtung i srafovi.

Sedeo sam u dve e60-ce,jedna je m paket a ova druga obicna...dva razlicita auta.Ne kazu dzabe da je oprema 1/2 automobila

zx spectrum 32

Link to post
Share on other sites

Pazi ovako,jedan katalog kaze dextron 6 a drugi dextron 3,u oba su uneta brojevi sasije.U mom autu je gm automatika.Razmisljam o konverziji u manuelca pa moram da pitam koliko bi celo "planinarenje" kostalo.Uglavnom ici ce febi set za menjac-ulje,filter,dihtung i srafovi.

Sedeo sam u dve e60-ce,jedna je m paket a ova druga obicna...dva razlicita auta.Ne kazu dzabe da je oprema 1/2 automobila

zx spectrum 32

Kod Bokija smo v8 prepakovali na manuelni. Nije da nema posla.. Ima i mehanike i oko struje, pogotovo ako imas da sam vergla kad okrenems kljuc.. Uglavnom tesko ide u kucnoj varijanti. Ima i prepravke zbog tempomata, startovanja...

Link to post
Share on other sites