e39 sport m 525 d touring


Recommended Posts

Stigao potpuno nov separator, u planu ciscenje, rezervoara za gorivo, egr-a, hladnjaka, interkulera i naravno osnovni servis.Da li je neko cuo za kroone ulja?

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites
  • Replies 459
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

2 hours ago, milosabs said:

Stigao potpuno nov separator, u planu ciscenje, rezervoara za gorivo, egr-a, hladnjaka, interkulera i naravno osnovni servis.Da li je neko cuo za kroone ulja?

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Vozio moj komsija u kamionu godinama taj kroone oil,i bio zadovoljan,mislim da je sipao i u automobile,znam da ga je hvalio a kakvo je nemam pojma.

Znaci kupio si potpuno nov separator u radnji??:o

Link to post
Share on other sites

doco tebi bas dosadno.... :)

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Tek kad ocistim i usis, mozda bude nekog pomaka. Pitanje za strucnije, da li i sta dobijam zatvaranjem onim metalinim delovima na usisu na mestu leptirova? Ja sam samo leptirove fizicki skinuo a sve drugo je ostalo.

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites

Taj egr izgleda kao da nije uopste radio,obrati paznju sada posle ciscenja da li uopste otvara klapnu.Ja nisam nikada cistio egr na svom autu a presao sam oko 50000km,i uopste nije prljav,suv je kao barut.

 

I da,bucniji je motor za nijansu kad se skinu klapne,ima neki reskiji zvuk iz glave

Link to post
Share on other sites
18 hours ago, milosabs said:

Tek kad ocistim i usis, mozda bude nekog pomaka. Pitanje za strucnije, da li i sta dobijam zatvaranjem onim metalinim delovima na usisu na mestu leptirova? Ja sam samo leptirove fizicki skinuo a sve drugo je ostalo.

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

a gde ima da se kupe ti metalni cepovi kad skines leptire ? i posto je to

Link to post
Share on other sites
13 hours ago, milosabs said:

Kako da vidim da li egr radi

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Vidi se na osovini da li ga otvara ili ne.Ili skini crevo i gledaj dok neko dodaje gas.I proveri vakum

Link to post
Share on other sites