DRIFT KING OF EUROPE


Recommended Posts

Ujutru se nalaze Nish i Leskovac pa juzna pruga dolazi skupa!!!!

Napravicemo loodnicu za primer pa nek ide zivot!!!!

A moja drugarica/kolegenica....a pa da vi ste svi devojcice!!!! :preved: :D :)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 143
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ujutru se nalaze Nish i Leskovac pa juzna pruga dolazi skupa!!!!

Napravicemo loodnicu za primer pa nek ide zivot!!!!

A moja drugarica/kolegenica....a pa da vi ste svi devojcice!!!! :preved: :D :)

Neko će biti je..n...

Link to post
Share on other sites

Sada sam prosao pored zastavinog parkinga, ima jedno desetak e30 i jedan crveni e46. Postavljene su tribine i ozvucenje. Toliko sam video po mraku. Samo da sutra ne padne neka usrana kisa posto sad samo lije!!

Link to post
Share on other sites

evo ja sam malopre stigao i takodje da potvrdim da je odlicno bilo... malo su smaracki odradili deo sa taxi driftom,jer je ulazio ko je stigao,nije bilo nikakvog reda,al dobro... steta za bokija,riba je stvarno dobro vozila,no i pored toga mislim da je mogao da je dobije lagano.. jebi ga,greska je presudila.

inace,uzeo sam i dve majice bmw club srbija i super su,lepo uradjene stvarno. upoznao sam jedino leona63 :preved: na kratko,al nema veze,bice jos prilika.

poz

Link to post
Share on other sites

Evo ljudi sada kada sam dosao kuci i kada su se strasti posle svega vidjenog danas konacno smirile mogu smo da se slozim sa hermesom "mnogo,mnogo dobro"...! Posebno sam prijatno iznenadjen svojom BUDUCOM SUPRUGOM :D mladom predstavnicom Madjarske (znam da ce mi posle ovog neki clanovi kluba pozavideti...ali neka! jedite se!!!... :D ko prvi drifterki njemu drifterka!!)_ :D Salu na stranu za razliku od nekih devojka je pokazala sta ume...a ume mnogo... Sve u svemu jako lep drift...! Takodje hocu da pozdravim sve ljude iz kluba koji su bili i ovo sve ucinili mnogo lepsim!.... A i da prenesem svima koji nisu dosli da su propstili dosta toga... pozzz ..............

P.s E Dragance hvala na voznji!........ :D :preved: :)

Link to post
Share on other sites

Slazem se sa vama, bilo je extra,ali je organizacija bila losa, sem na mestima gde su trebali da uzimaju kintu. Zao mi je sto se nisam upoznao sa jos nekima iz kluba posto smo se uvek nekako mimoilazili ali bice jos manifestacija.

Link to post
Share on other sites

sto se tice svega ... bilo je extra .... kolege iz hrvatske su odlicno vozili , borili su se ipak protiv dosta iskusnijih takmicara i njima zelim mnogo srece .....

provod je bio odlican , popilo se nekoliko mora piva .... miletova( goran amortizer ) ekipa iz batajnice je totalna ludnica.... urketovi ( uros flo ) bosanci su extra ekipa ...nikad veci ludaci a i alkoholicari ... u pozitivnom smislu naravno sa sve remontom rolera ...

nislije su se odlicno organizovali kao i ostatak juzne pruge ....

drift je jako dobro odradjen ...bar po mom misljenju ... devojka koje je ucestvovala ( nikolet iz madjarske ) je pokazala da muski rod u ovom sportu uopste ne prednjaci .... a i svi su je pozeleli za zenu ... pa makar ne znala ni jaje da obari ....

sto se same organizacije tice , ja nemam neke zamerke , sve je uradjeno kako treba

subota je bila dan za trening , kise nije bilo , staza je totalno nova , svega 3 nedelje kako je izliven asfalt , sto je jako pomoglo takmicarima da stede gume i ne cimaju se sa stavljanjem drugih nakon par krugova

nedelja je bogami pocela sa kisom , sto se pokazalo lose za neke takmicare , pogotovo za nikolet koja se par puta okrenula na stazi , sto nije bio slucaj kad je vozila po suvom asfaltu

krenulo je i takmicenje koje se vozi u paru po sistemu eliminacija ... najvece iznenadjenje za nas je bila borba nikolet i bojana kurbalije .... sto se mene tice covek je vozio fer i korektno , mada mislim da je dao malu prednost jednoj dami ....

moram samo da uputim male kritike ljudima sa foruma koji su bili tamo a nisu se bas potrudili da se upoznamo i druzimo kako bi to trebalo , ali ok ... njihova volja

a jos vece kritike onima koji nisu bili , posto ne znaju sta su propustili

Link to post
Share on other sites

jaooo breee Dragance, pa koliko puta smo rekli da ne prelazis granicu od 2 promila krvi u alkoholu!??? Strasno!!

Sala mala! Inace extra je bilo gore, barem je to moje misljenje! Ljdui imam pun k.... fotke, ali me sad mrzi da postavljam! sacejte do sutra ...

Oni koji nisu dosli streba da se pokaju, a koji su dosli ... doci ce ponovo! Pozzz SVIMAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!

Link to post
Share on other sites
moram samo da uputim male kritike ljudima sa foruma koji su bili tamo a nisu se bas potrudili da se upoznamo i druzimo kako bi to trebalo , ali ok ... njihova volja
evo npr ja sam bio,i kao sto rekoh,upoznao sam na kratko leona63 ali jednostavno,nov sam na forumu a i najmaldji sam bio tamo,pa mi je i bilo malo glupo da se sad ''trpam'' tamo.. ali kao sto rekoh,bice jos prilika,nadam se.. poz
Link to post
Share on other sites

cijeli vikend smo bili dolje, i same pohvale za sve odrađeno. tako isto i za dio ekipe iz kluba koje sam uspio "pohvatati". a i 635 ima potencijala, nedajte da propadne!!

pozdrav svima!

Link to post
Share on other sites
jednostavno,nov sam na forumu a i najmaldji sam bio tamo,pa mi je i bilo malo glupo da se sad ''trpam'' tamo..

to nije trebalo da te sprecava da se upoznas sa svima .... pa necemo da te pojedemo .... nije bitno sto si najmladji , ti si clan

Link to post
Share on other sites

ne,ne,nisi mi razumeo...

naravno da mi nije glupo da se upoznam sa ostalima nego nisam hteo da se namecem nesto,vec ste bili u nekoj prici pa mi je bilo glupo da vas prekidam :lol:

opusteno,upoznacu vas polako,na skupu nekom opet.

Link to post
Share on other sites

Bio sam prvi put na drift skupu, i ne propuštam sledeću priliku.

Nažalost sprečio me 7 donji levo i glupača koja je skroz izgorila, pa sam podvio rep i ispustio nedelju. :lol:

Postavite materijal što pre da vidimo detalje!

Pozdrav!

P.S.

Hvala kalkanu na podršci!

Link to post
Share on other sites

Ja danas ponovo bio u KG...jbg poslovno!!!!!Sve pohvale za organizaciju drifta a pogotovo za ucesnike!!Znaci ljudi su jaki igraci u onome sto rade kako se i videlo na stazi!!!Za ova dva dana je spaljeno puno guma sto i jeste cilj...Trajal i Tigar jedva cekali :D :lol:

Druzenje naravno na nivou mada moram da prozovem Draganceta koji je nekako isparavao u nepoznatim pravcima :lol: :D

Pozdrav ekipi iz Hrvatske...nije bilo lako sastaviti krugove drugog dana :lol: :D

Link to post
Share on other sites
to nije trebalo da te sprecava da se upoznas sa svima .... pa necemo da te pojedemo .... nije bitno sto si najmladji , ti si clan

Ovo je skrozz tacno...evo na primer JA...JA sam medju najstarijim clanovima....mislim, odavno sam vec na forumu :lol: :lol: :lol:

Link to post
Share on other sites

Sada od sedam imam nekih obaveza, ali veceras postavljam slike i klipove. :lol: :lol: :lol:

Link to post
Share on other sites