yosh

BMW E92 330d

Recommended Posts

Nema sta da bude neisplativo, covek je izuzetno korektan i nista nije hteo da naplati za ovo zezanje oko mog auta, ako se javi radicu kod njega, ako ne idem na drugo mesto. Sada tokom zime svakako necu nista raditi, tako da ima vremena...

Sto se tice valjaka, Revo mi je bas daleko jer sam iz Kikinde, ali sam cuo da u Bg OT-Performance ima vrhunske 4x4 valjke, pa mogu otici tamo

6 hours ago, yosh said:

Nema sta da bude neisplativo, covek je izuzetno korektan i nista nije hteo da naplati za ovo zezanje oko mog auta, ako se javi radicu kod njega, ako ne idem na drugo mesto. Sada tokom zime svakako necu nista raditi, tako da ima vremena...

Sto se tice valjaka, Revo mi je bas daleko jer sam iz Kikinde, ali sam cuo da u Bg OT-Performance ima vrhunske 4x4 valjke, pa mogu otici tamo

Cesto sam u Ki, video sam auto jednom, vrh je. Inace, imas u Zrenjaninu servis koji radi chip za Revo uzice. Ima valjke, sve kako treba. Ako hoces poslacu ti u pm koji je.

Koliko se secam imas u Temisvaru ozbiljnu pricu. Ali ne mogu da se setim da li je samo VW grupacija!

Odličan auto sa vrh opremom i sada fenomenalno sređen. Možda samo još blago zatamnjena stakla bi mu lepo legla, tipa 50% pozadi, 30% napred (koliko je dozvoljeno po zakonu).

Ja ga ne bih čipovao, uvek postoje rizici na duže, a ovaj sigurno već ide kao mećava sa izmerenih 245ks.

Ako misliš duže da zadržiš auto, stavi šper, nećeš se pokajati... 

Hvala,

Nikada nisam bio ljubitelj zatamnjenih stakala, tako da nista od toga.

Sto se tice spera, znam da je vrhunska stvar i da se necu pokajati ali su tu vec problem finansije, hocu prvo da uradim veliki servis sad u februaru/martu da izmenjam sve rolere, spanere, remenicu radilice, ili sta vec sve bude trebalo, trap da pregledam detaljno, da odradim sve zivo i da sam miran, pa onda ide i registracija i mozda nove letnje gume, tako da ce otici dosta para samo na redovno odrzavanje, pa posle ako nesto ostane videcu... Auto ne planiram da menjam jos dugo vremena osim ako me muka ne natera, sto nikada nije iskljuceno zbog registracije  :D 

Naravno da su potpuna ispravnost i redovno održavanje prioritet u odnosu na estetiku, pa i šper, tako da polako, kako finansije budu dozvoljavale.

Ni ja ne volim skroz zatamnjena stakla, čak štaviše pomalo me nerviraju kada ih vidim, jer ne mogu da vidim kroz njih saobraćaj ispred pa mi je nelagodno i nebezbedno...

Zatamnjenje 30-50% daje tek onaj osnovni smek, ali dobro, estetika je subjektivna. Folije pružaju i neku zaštitu od UV zračenja, nešto manje opterećenje klima urađaja kao i zaštitu od rasprskavanja stakla u slučaju nedaj bože sudara.

Ma sta ce ti to :D Mi sutra snimamo promo spot na komercu sa dva auta, jedan sa sperom drugi bez

Da nisam probao kako je mozda bi me neko ubedio da to ne treba 😀 Ovako znam da mi treba... da zelim 😆

Baci neki video u neku novu temu kada snimite sve. Da ne maltretiramo ovu temu.