Recommended Posts

Sve lose [emoji1787] motor nakon toga klepece, zvekece, cesto ulje trosi i sl, sav taj talog posle 300k km na motoru ga ujedno i zapusi i drzi na okupi a kad se to sve odradi onda samo moze do problema doci.

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
42 minutes ago, NikNS said:

Sve lose emoji1787.png motor nakon toga klepece, zvekece, cesto ulje trosi i sl, sav taj talog posle 300k km na motoru ga ujedno i zapusi i drzi na okupi a kad se to sve odradi onda samo moze do problema doci.

Sent from my SM-J730F using Tapatalk
 

😀😀😀😀😀😀

Link to post
Share on other sites

Prodaju ti vodenu paru 😁😁 

Mada sam nedavno na YT gledao Sat emisiju o dekarbonizaciji i onaj novi je ostao zacudjen rezultatima radili su na dva auta test na valjcima i eko test prije i poslje i imali su u oba slucaja povecanje snage na fabricko veoma veliko smanjenje eko garezi i smanjenje potrosnje . Voditelj ostao zacudjen rezultatima ???

 

Edited by Mirsad
Link to post
Share on other sites

Al nisi imao ni poboljsanje verovatno. To vredi na novom motoru od 0km pa na 30 40k da se odradi i tako periodicno cisto da bi motor uvek bio optimalan bez mogucnosti da nabilduje karbonizaciju od nesagorenog goriva. Ovo sto oni rade veze s vezom nema, plus ko nema comon rail ni slucajno nek ne radi te gluposti i one aditive za dizne i sl veliko NO NO... ako motor radi i ne trosi ulje ne dimi i slicno samo redovno odrzavanje. Na 350k mozes samo problem izazvati svakim drndanjem oko motora...

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
A ja teo jedan wyns aditiv za dizne i common da sipam sad pred cg, cisto eto [emoji16]
Ti mozes. Ko ima vp44 pumpu kao ja na e46 M47 100kw to ne smem. Njemu je sve osetljivije i bukvalno ne sme ostati bez goriva i sl. A osetljiv je jako pa onda ne sme ni da se zeza sa tim klinerima. A ti mozes to malo za dizne i to nije frka. Mada dok on radi nemoj ti to dirati samo mu daj vatre na autoputu [emoji1787][emoji1787]

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Brate moj vec dve godine najsurovije maltretiranje trpi, izmenio svu mehaniku i opet pun gas svaki al svaki dan i potpisivanje, ispaljivanje, 4k 4.5k obrtaja nikad u crveno al do crvenog svaka brzina. Izvadi majstor dizne da pogleda kakve su pogledao lanac i klipove kaze nije otvaran nikad a unutra se sijaju glave klipova ko da je sad radjen i onda i sam kaze garant ga gazis pa nema kad da se zagusi hahaha [emoji1787][emoji1787]

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, ilovebigasses said:

A ja teo jedan wyns aditiv za dizne i common da sipam sad pred cg, cisto eto 😁

Ja iskreno u svog bmw svakih godinu i pol saspem LM diesel purge od 500ml na pola rezervoara , ocisti momak sve ;) 

 

LM.jpg

Link to post
Share on other sites
44 minutes ago, NikNS said:

Brate moj vec dve godine najsurovije maltretiranje trpi, izmenio svu mehaniku i opet pun gas svaki al svaki dan i potpisivanje, ispaljivanje, 4k 4.5k obrtaja nikad u crveno al do crvenog svaka brzina. Izvadi majstor dizne da pogleda kakve su pogledao lanac i klipove kaze nije otvaran nikad a unutra se sijaju glave klipova ko da je sad radjen i onda i sam kaze garant ga gazis pa nema kad da se zagusi hahaha emoji1787.pngemoji1787.png

Sent from my SM-J730F using Tapatalk
 

i ja mislim da to treba gaziti , 😁😁 da spali svo smece :) 

Link to post
Share on other sites

Cuti uzmem od drugarice megane 2010 1.5dci auto ko vezan za drvo, trebao ici kod majstora da vidi sta mu je, ja ga izgazio malo krenulo da dimi pozadi ko iz smederevca odjednom prestalo auto ide ko mutavo, probao njen burazer kaze garant su sredili turbo ili dizne reko brate samo se malo stisnuo haha [emoji1787]

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
[mention=50203]Mirsad[/mention]e video sam i taj brat, al reko ovaj je valjda bolji, kosta 3 puta vise pa ono [emoji23]@NikNs brat bogami ako nastavis tako bice i kod tebe otvaranja [emoji16] ja dam tu negde oko 2500 - 3500 kad je gazenje u pitanju.
Pu pu [emoji1787] neka ga jos. Kad zasvira tu tuznu melodiju vadi se napolje i baca a ide drugi jeftinije izadje [emoji1787]

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites