njegovawisost

БМБ 118Д 122кс М47 Е87

Recommended Posts

Nabavio sam volan, jos samo ako bi neko hteo airbag uz zamenu za moj klasicni sa airbagom 🙄 Videcu da se pozabavim time u narednom periodu...

29 minutes ago, bmwbimmer said:

Tesko ces se rijesiti tog volana, ali nikad se ne zna :D

Ahhah, ne zurim ja, neka stoji :D Mislim ne treba nikom, ima ih po otpadima koliko hoces... Ako naleti jeftino airbag uzimam... 

Da li iko zna treba li spulna volana da se menja na pre-lci E87mici za MF volan? Na Babybmw totalno protivurecni odgovori...

Nisam siguran da l cu umeti da skinem i da vratim airbag a da nesto ne zeznem...

Airbagove prodaju na otpadima kao da su od zlata ove za sport volane, ne mogu da verujem da su cene kao u Delti nov da narucujem, pa ako in prodje prodje?!

I osim volana, airbaga koje zice nedostaju da se sve spoji? -_- Ima na netu samo za e46 upustvo.

Mislim da cu da sport volan sa mf komandama u reku da surduknem 🤣 Ili da ga poklonim. A iduca kola def moraju to imati.

Edited by njegovawisost

Ako su ti ostavljeni konektori ne moras mijenjati spulu. Spula je ista za facelift i prefacelift model. Da, sto si napisao prije volani su jeftini, a airbagovi kao da su od zlata. Ako nemas tempomat, sad bi bila prilika sve u jednom cugu da uradis :D

12 hours ago, bmwbimmer said:

Ako su ti ostavljeni konektori ne moras mijenjati spulu. Spula je ista za facelift i prefacelift model. Da, sto si napisao prije volani su jeftini, a airbagovi kao da su od zlata. Ako nemas tempomat, sad bi bila prilika sve u jednom cugu da uradis :D

Hahah nzm, ne daje mi se i novac za spulnu... Znaci, u istim spulnama nekome su ostavljeni konektori, nekom ne... Interesantno. 
Airbagove preskupo drze - da nazovem Deltu mislim da nece mnogo veca cena biti.

Hej ljudi, sad nesto gledam na jakom suncu, instrument tabla staklo bas prljavo, al s unutrasnje strane 🙄 Kako se je to kondezovalo ne znam. Je l ko skidao da ocisti staklo?

Kad vec nastavljam monolog :D Presmesno bilo skinuti i tablu i plastiku, ocistio, vratio, al nazalost vidim da su fleke od nekog abrazivnog sredstva iz autopranja 🙄 Sa spoljne strane. Drugim recima, morace neko poliranje :)

Tesko da ces nesto dobiti, probaj kod ovlascenog, mozda moze novo da se kupi kao spare part, nije nemoguce.

3 hours ago, Nismo said:

Tesko da ces nesto dobiti, probaj kod ovlascenog, mozda moze novo da se kupi kao spare part, nije nemoguce.

Nema posebno 🙄

Gledam po instagramu, dosta je ljudima dobro poliranje ispadalo, ipak je to plastika... Mislim nije sad to nesto bas ono lose, vidi se pod jakim svetlom, al dzaba kad sam video 😂

1 hour ago, njegovawisost said:

Nema posebno 🙄

Gledam po instagramu, dosta je ljudima dobro poliranje ispadalo, ipak je to plastika... Mislim nije sad to nesto bas ono lose, vidi se pod jakim svetlom, al dzaba kad sam video 😂

Onda neki tutorijal ili cimaj nekoga od njih sto su radili, zavrni rukave i udri!

45 minutes ago, Nismo said:

Onda neki tutorijal ili cimaj nekoga od njih sto su radili, zavrni rukave i udri!

To je duh!!! Trljaj dok ne crknes 😂😂