Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To jeste,svako ima svoj izbor i misljenje i o ukusima ne vredi raspravljati. Meni je m20 bolji, pogotovo ako je zdrav,a i teze ga je sahraniti... jetronicu nista ne fali samo treba creva menjati kad odu posto ih ima i previse a ne lepiti selotejpom pa posle se cuditi kad ne ide a vuce vazduh na 10mesta, naravno motronic je jos bolja varijanta

Link to post
Share on other sites

A sta ako taj "monofazni" motor oprasi taj jetronik na plin ?

Svašta izlazi iz auspuha mog raspadnutog m20, nebi voleo da se nađeš iza :D ,šalu na stranu meni auto extra ide na plin,slažem se sa tim da je kockama izvađena duša ali nije ni ovaj e36 u cvetu mladosti.Što reče kolega stvar ukusa,ne volim ni da vidim bmw sa 4 cilindra a kamo li da ga vozim...

Link to post
Share on other sites

Evo ako neko hoce dobru e46 tj moju bivsu na kojoj je zveknuo reci klip i uradjen je ceo motor glava, nov klip, nove karike, novi leteci i lezeci sve je uradjeno extra, ja sam mu pre nego sto se pokvario uradio komplet trapove koji su jos u garanciji, zamenjena je i plivajuca remenica, uradjen remont trubine koja je jos u garanciji !!!

http://www.polovniautomobili.com/oglas2520650/bmw_320_facelift/

Link to post
Share on other sites

Zamisli da ga neko preporuci i ti predjes 300km da bi video sarenka kojem je samo jedan klip bio problem a ovi ostali ce naj verovatnije posle praznika .

takvih je 95% u oglasima taj auto ima 10godina ne znam sta ocekujes od tih 2.0d da ih drze u garazi kao sajamski eksponat

Link to post
Share on other sites