Recommended Posts

pa lepo kaze, kompletno rasturen.

Ekstra druze, znamo svi da citamo... Interesuje me kakav je bio pre sredjivanja, udaran nije udaran i da li je motor regulare.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Od Duleta, mislim da je na forumu. Dobar auto, ali ima i da se radi

Po meni je ovo razumna cena,da ne kazem i da je jeftin... Ima da se radi,ali i u ovom stanju izgleda prilicno solidno...

Link to post
Share on other sites

Ma moze i ovako da se tera, zavisi ko sta trazi od auta. Ima korozije koja je krenula na pojedinim mestima(to bi prvo trebalo sanirati). Sto se tice opet nekih drugih stvari, Dule je uzeo nove diskove, plocice, kociona creva, felne dovedene u stanje novih, nove gume i jos dosta stvari da bi bila dobra u voznji. I motor je noviji sa ubrizgavanjem, sta znam.. Dobar je auto,ima osnovu, pa ko voli nek izvoli :) Nadam se da znate cenu, farbara i limara kad se radi kompletan auto, ali sitnice koje kostaju ovde ne fale

Link to post
Share on other sites

Bio kod mene u kraju parkiran - stajao poduze vreme, retko se vozio, i skoro ga bio okacio na oglase, prodat za neke male pare, oko 700e mislim, zatim se prodavao za oko 1500, cini mi se da se prodao, nisam siguran, i evo prolazi kod drugu-trecu ruku u roku od 50ak dana

Link to post
Share on other sites

Bio sam ga zvao i kaze da je odlican, nema trunke trulezi, trapovi dobri, kocnice dobre itd ali dzaba kad nemoze da se proba posto izbacuje vodu..A i oko prevoda nema pojma dali je sve ok..Probacu ovih dana da odem da ga vidim ili ako ima nekoga ko je u blizini da skokne i pogleda ga..

Link to post
Share on other sites