Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Karavan je odlican, vredi toliko. Pa evo neka kaze Sicko koliko ga je izasao auto. Spominjao je neke cifre, a nisu 5 soma, vec jace od toga. E sad u kakvom je stanju ovaj sa oglasa, ko zna. mada na slikama je perfekcija, enterijej sjajan, il je ocuvan ili ga je neko full oribao. A ako ga je neko ribao, voleo bi da znam ko je, jer pere extra. I Nino ima extra e39, rece preko 7 da je platio. Jbg, sve zavisi ko sta hoce da vozi. Po meni, dobar e 39 kosta i dalje preko 6 soma.

Link to post
Share on other sites

@bendzuka daj brate,podforum je CASKANJE,tema OGLASI

Kakve veze ima sta komentarisemo,sve dok komentarisemo,bez svadjanja.

Osetio sam se prozvanim bez potrebe i razloga.

Link to post
Share on other sites

Karavan je odlican, vredi toliko. Pa evo neka kaze Sicko koliko ga je izasao auto. Spominjao je neke cifre, a nisu 5 soma, vec jace od toga. E sad u kakvom je stanju ovaj sa oglasa, ko zna. mada na slikama je perfekcija, enterijej sjajan, il je ocuvan ili ga je neko full oribao. A ako ga je neko ribao, voleo bi da znam ko je, jer pere extra. I Nino ima extra e39, rece preko 7 da je platio. Jbg, sve zavisi ko sta hoce da vozi. Po meni, dobar e 39 kosta i dalje preko 6 soma.

Ako ovaj karavan vredi 7500, koliko vredi vrhunski sacuvdan m optic limo? 10-12? Dajte ljudi ipak je to model iz 95. necemo da preterujemo, a ovo je jedan obican karavan samo fino ocuvan.

Link to post
Share on other sites

Piatj Leona, Sicka, Percona ili Nina posto je njihov e39. To su najbolje 39-ke na forumu. Taj karavan mi deluje da je u slicnom stanju kao njihov. Jebes m optic, to se sve kupi, a opste stanje auta nikad ne popravis. Ne kazem da je Bobanov los, lep je auto, ali po mom misljenju ovi su za klasu bolji. Stoji i ono da je misljenje kao dupe...

Link to post
Share on other sites

Sićka izlazi auto i dalje, i dalje...od svake plate. Nego lakse mi je na ovom autu ne vodim servisnu evidenciju ko na predhodnim, tako sam resio, zarad sopstvenog mira i mira u kući :-)...

Link to post
Share on other sites

Video sam auto kod storelia kad mu je radio enterijer, a znam i vlasnika komsija mi je.

Perverzija od kola

Link to post
Share on other sites

Piatj Leona, Sicka, Percona ili Nina posto je njihov e39. To su najbolje 39-ke na forumu. Taj karavan mi deluje da je u slicnom stanju kao njihov. Jebes m optic, to se sve kupi, a opste stanje auta nikad ne popravis. Ne kazem da je Bobanov los, lep je auto, ali po mom misljenju ovi su za klasu bolji. Stoji i ono da je misljenje kao dupe...

Naravno da sve moze da se kupi,Zato u fabrici i kosta minimum 15000e vise od klotare.Naravno govorim o ne budzenim i ne pakovanim kolima nego o fabrickim primercima.

Link to post
Share on other sites