Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Marko i ja smo trazili po netu i nismo mogli da nadjemo isti, nije nam jasno i neverovatno je da je fabricki ali bukvalno na slikama je taj volan od kad je bio nov auto...

Послато са SM-N910C уз помоћ Тапатока

To nije fabrički volan...to je Raid-ov volan...često stavljan u Nemačkoj 90-ih godina naknadno od strane vlasnika

Link to post
Share on other sites

pa da budemo realni mislim da ne vredi ovoliko zbog godina, ali sto se stanja tice mislim da je izuzetno i verujem da ce ga kupiti neko ko je lud za ovim motorom recimo ja haha. salim se, pa ne iskreno, za kupe e36 3500, zasto ne bi ovakav primer bio 4500 i vise

Link to post
Share on other sites

Do pre tri meseca jedan vlasnik, citiram oglas. Preprodavac. Inače auto izgleda odlično i nema razloga da čudi visoka cena s obzirom na pređenu kilometražu i kompletnu prateću dokumentaciju, samo je 6000e previše.

Link to post
Share on other sites

Do pre tri meseca jedan vlasnik, citiram oglas. Preprodavac. Inače auto izgleda odlično i nema razloga da čudi visoka cena s obzirom na pređenu kilometražu i kompletnu prateću dokumentaciju, samo je 6000e previše.

Bio je kod mene na poliranju i dubinskom pranju pa znam celu pricu... kupio ga je moj drug od prvog vlasnika koji ga je uzasno zapustio sredio i prodao svom drugaru koji je dodatno utukao pare na branike felne multimediju farbao mu par nekih delova i farbar ga upropastio pa se sad smorio i prodaje ga :/

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites