Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Video sam taj 545 uzivo, delovao mi je malo zapusteno. A sto se tice m5, verujem da ga niko ne kupuje da mu bude jedini auto. To kupi ko voli i ima love i provoza ga povremeno. Nije to za svaki dan...

Link to post
Share on other sites

Pa budimo realni, ko ima para za toliku registraciju i toliku potrosnju nikad njece da kupi ovaj auto nego neki bar 10 godina mladji...

Па нема пуно млађих аутомобила за ове паре који закуцавају 300

Link to post
Share on other sites

I gde ces da ga vozil 300???

Кад кренеш на рад у Њемачку :prankster2: :prankster2: :prankster2: Знам да код нас не може нигдее али знаш оне приче кад крену кад се купују кола(бар овде на форуму) узми 3.0,4.0 да те не претиче свако а ретко где има да се вози и 120 !

Link to post
Share on other sites

Pa da, pun internet tih prica... Lepo je imati takav auto, i ja bih voleo da ga imam, ne bi mi potrosnja bila problem jer ne bih sigurno non stop vozio taj auto,ali registracija kod nas nije humana za takvo zadovoljstvo...

Link to post
Share on other sites

Pun forum 3.0 i vecih motora sve prsti... I svi voze po 250, ovde dodjes na 120 i vec je neka budala ispred tebe koja ide 70 u levoj traci...

Sent from my Asus Zenfon 2

Link to post
Share on other sites

Nema auta bez 3.0 i automatskog menjaca. To je prava stvar. sve ostalo je nuzda.

То уопште није тако! Прво немамо путеве а ни плате за таква возила а ни потребу! Који ће ђаво неком ауто 3.0 који живи у Западној Србији и до посла путује 15 километара сваки дан! Нисмо ми Немци да је сваки дан путујемо до посла у једном правцу по 100км! Радим у Ваљаоници која има 1200 радника,поред мене је Алуминијум са око 800 радниак и на цела два паркинга не можеш да нађеш више од 3 аута да су преко 2.5! Код нас се даље путује једино када се крене на море...тако ти је то :prankster2: :prankster2:

Link to post
Share on other sites

ja vozim auto koji resava moje sadasnje potrebe. Po potrebama i kupujem auto. Nit imam 3.0 nit je automatik. Ali navozao sam se posteno sa velikim kolima i zato kazem da je sve ispod 6 cilindara kesa. Nije isto kad vozis 120 na 1800 obrtaja i na 3200 obrtaja. Ko vise putuje zna o cemu pricam. Ja sa alfom odem do Cuprije npr i nazad, ubijem se od voznje. A isao sam i sa meckom e270cdi, milina bato, ne osetim da sam se umorio. A pritom mecka manje potrosi, i bmw 3.0 bi isto manje trosio jer su na 120 oba debelo ispod 9 litara potrosnje, a alfa mi tuce 9 na 120-130 i jos se pri tom dere kao da je 200 vozim.

Link to post
Share on other sites

Meni je 120км/h na 2500rpm (6l potrosnja), milina, ne čuje se nista, sve udobno, nisam se zamorio do Lefkade proslog leta (1000 km). Ono sto mi smeta je (slabo) ubrzanje, hoću jače ubrzanje a max brzina mi je stvarno nebitna. I ovih 200 sto navuče je previse. 318d je.

Link to post
Share on other sites