Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

I ja sam proslo leto do lefkade sa 4 cilindra otisao i vratio se bez ikakvih problema i napora... Tako da to kurcenje sa pricama "nista bez 3.0" a u dvoristu kosilice, ne pije vodu...

Link to post
Share on other sites

Povela se glupa prica oko auta koji je stvarno san svakog istinskog zaljubljenika u automobile... Zalosno dokle je dosao standard i mentalitet ove zemlje kad se ispod linka ovakvog auta povede prica o potrosnji, registraciji i invalidima...

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

I ne znam odakle ti to da je to san svakog istinskog zaljubljenika u automobile? Sada ćes ti da određujes ko je i na osnovu čega istinski zaljubljenik?

Gde je BENDŽUKA, zovite benžuku, ovaj lik gore vozi Audi-ja!

:-)

Link to post
Share on other sites

I ne znam odakle ti to da je to san svakog istinskog zaljubljenika u automobile? Sada ćes ti da određujes ko je i na osnovu čega istinski zaljubljenik?

Gde je BENDŽUKA, zovite benžuku, ovaj lik gore vozi Audi-ja!

:-)

Evo ja cu da ti kazem da sam zaljubljenik, vozim benzinca 2.0 , alii M5 mi je SAN!

Samo sto Ne mogu da ga priustim!

M je san vecini na ovom forumu. Ali to sto ne mogu da ga priustim, ne znaci da se san ugasio, niti da je auto kanta, jednostavno......docice i taj dan...jednom...valjda, zivi bili pa videli

A mi nismo ovde na forumu zato sto volimo malu potrosnju, ili da gledamo na maksimalnu brzinu i propise....NE!

U BMW se zaljubis prvi put kada povuce, nebitno je sto je to na malim brzinama, pa sta te briga sto neces probati maksimalnu brzinu, to je tvoj problem, nije nas, ima ko hoce....

Zaljubis se u miran rad, i kada iz VW prvi put provozas nesto sto nije traktor, pa Makar i Traktor BMW (Diesel) ali i naspram njega sve ostalo je traktor :)

E, zato ovde imas gomilu ljudi koji bi Sprcali pare u Kocku, ili 6-cu iz sedamdesetih.... ili osmicu, i to u toj kolicini da se za to moze uzeti poslednja trojka ili petica....

Neko to ne razume, a nece ni mene kada uzmem tu hebenu sesticu, da je vise ne sanjam...

Prso sam, znam, ali to je ucestala dijagnoza nas ovde na forumu, i ko da nas krivi....

Link to post
Share on other sites

Ne, verovatno je Prius san svakog zaljubljenika... To je cinjenica, ne odredjujem ja nista! A to kako je odrzavan, to je bar lako resivo, samo ti treba dubok dzep i volja i sve resis za cas...

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Zato kažem da mu je mesto u muzeju da mu se dive smrtnici a za put takve zveri treba da budu znatno mladje, ili džak para svako malo kao sto kažes.

E sada da vam kažem šta je moj dečački san; Aston Martin DB 9 i Lamborghini Diablo dok bih sada Porsche Panamera-u za svaki dan a Ariel Atom-a za stazu.

Da li me to čini manjim zaljubljenikom u auta nego da mi je stari M5 na prvom mestu?

Link to post
Share on other sites